Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

Powiedz gdzie ta hurtownia i co mam sprawdzic to podjade - w koncu to u mnie we wsi :wink: :lol:

 

Bardzo bardzo dziękuję, tylko że ja chyba muszę tam pojechać i zobaczyć co mają bo tak na pewno to nie wiem co chcę.. koleżanka ma Aristona wszystko i jest zadowolona choć zmywarka jest głośna, ja mam Whirpoola wszystko i niby nie jest złe, ale.. może teraz testować coś innego.. no i sama nie wiem co ja chce.. poprostu tam pojade i się rozejrze najpierw.. sensownie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Jest wanna o takich wymiarach, w znanym sklepie internetowym (za... 259 zł):

 

tak tak.. stalowych jest dużo.. ale ja akrylowej szukam.

 

Co do namiarów na fachmena od ocieplania poddasza to nasz ma podobno terminy na wrzesień. Nie wiem czy Cię to urządza ale podeślę namiary na priva.

bardzo bardzo mnie urzadza... nawet za wcześnie.. bo mogą z oknami dachowymi nie zdążyć..;)

 

joj.. jeszcze te okna muszę gdzieś wynaleść sensowne...

 

i wiecie całe wyposażenie AGD mnie jeszcze czeka.. słyszałam że sklep- hurtownia GALICJA w Łańcucie jest ok po wzgledem cen.. ma ktoś doświadczenia z nimi?

 

Wiecie.. dziś stoczę bój z panami od elewacji, bo niby skończyli robote ale podliczyli mnie za 490m2 a ja mam tylko 292m2.. wnioskuję że za tae piep... one BONIE wokół okien doliczyli drugie tyle co za całą elewacje prawie.. powiedzcie czy to uczciwe..

wiem, wiem.. to moja wina.. bo nie posłuchałam WAS mądrych .. bo już kilka razy pisane było że nie umawia sie "to sie dogadamy- coś drożej będzie za ten styropian" no i ciekawe jak sie teraz dogadamy? ;)

Trzymajcie za mnie kciuki , bo ja podobno "zołza" :evil: jestem ( jak powiedział pan elektryk, który zrobił połowe roboty i chciał kase za całość i nie miał zamaru kończyć ;) obym Pana elewacyjnego nie pobiła albo on mi okien nie powybijał ze złości :lol:

 

 

B@ha

 

Laska jak jest Ci potrzebna oferta na okna dachowe moge podeslac Ci gostka od okien dachowych (przedstawiciel Weluxa- znajomy mój - może uda się zrobic dobrą cenę) Wrzuć mi tylko jakiś namiar na siebie na PW

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

przygotowujemy sie do ociplenia styropianem

jaki klej proponujecie ?

czy warto zainwestować w np. ATLAS za około32zł

czy może wystarczy kupić np. Izolbet za 16zł

 

Jaki klej używaliście i czy się sprawdził?

proszę o poradę klej muszę kupić na dniach

mąż będzie sam ocieplał

 

załozyłam juz osobny wątek na wymianie doświadczeń ale pytam i na grupie moze coś podopwiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

przygotowujemy sie do ociplenia styropianem

jaki klej proponujecie ?

 

Wiesz, nam robili Anserem... on jest tani nie koniecznie dobry, słyszałam opinie fachowców że lepszy jest greinplastu choc trochę droższy.

Narazie nic nam sie nie sypie ale dziś skończyli robić elewacje, wiec za rok dwa moje zdanie będzie wiarygodne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam nie wiem jak i z czego. poproszę o podpowiedź doświadczonych.
Nie napisze Ci jak i z czego to zrobic, lecz jak to zrobiono u nas. Jest to zatem jedna z mozliwosci :)

 

Gazobeton zaimpregnowano i przyklejono siatkę na kleju (tak jak to się daje na styropian). Na to położono tynk cienkowarstwowy (u nas silikatowy). Jak dotąd wszystko jest bez najmniejszych zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

budujkę z bloczków komórkowych solbetu, mam zamiar zrobić tynk zewnętrzny i sam nie wiem jak i z czego. poproszę o podpowiedź doświadczonych.

 

Dzięki

 

Siatka łacznie z klejem (2 razyprzeciagnąłbym to klejem) . Impregnacja. Tynk i tu do wyboru

- mineralny

- akrylowy

- silikatowy

- silikonowy

 

Na czym zrobic - w naszym regionie i najsensowniejsze czym robiłem to Greinplast - ale Ceresit (strszliwie drogi) czy kreisler jest też ok.

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpopularniejszy w regionie jest system greinplast. Popularność zawdzięcza niezłej jakości i cenie. Pracownnicy greinplasta zalecają standard: tynk mineralny + farby silikatowe. Ja zastanowię się czy nie wykończyć farbami silikonowymi, co będzie nieco droższym rozwiązaniem (farba silikatowa 9litrów - 196 zł., silikonowa 250 zł.). No ale to dopiero za jakieś 2 miesiące.

Pozdrawiam

Jonasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki bardzo wszystkim odpowiadającym, tylko jaki wybrać:

 

- mineralny - Tani

- akrylowy - Standard

- silikatowy - Drogi

- silikonowy - Najdroższy

 

 

wiele możliwości >????

 

Tomasz tu masz info

 

http://www.greinplast.com/index.php?show=p&jaki=1

 

Powyżej napisałem czym zasadniczo sie różnią :)

 

Kazdy ale to kazdy pedzej czy p[oźniej będziesz musiał odświeżyć

 

ZAWSZE - takim rodzajm farby jaki tynk czytaj cena :)

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola - na ogół chetnie słucham muzyki /lezy mi muzyka Deep Purple, Gary Glitter, Suzi Quatro, węgierski rock - Omega, General, Locomotiv GT, Moto Rock/

ale ostatnio robie bokami - /"tworzymy" meble z kuzynem :wink:/

a to pochłania mase czasu ...

witaj w grupie basiah2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...