Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dzis dostałam ulotkę z merkury market, od jutra promocja na termostaty wannowe i prysznicowe, do 200 zł. POdobne ale nie wiem jakiej firmy widziałam w castoramie po 600 zł. Ja jutro chcę jechać i obejrzeć je.

 

wiem, ze ktoś ostatnio pytał o podobne sprzęty..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomasz3211

ja dostałam w składzie o nazwie FABUD (z Rzeszowa )15% zniżki ale oni chcieli mnie skasować 2 zł za km za transport więc szukałam dalej

Jeśli jesteś zainteresowany to do nich numer 8642300

oooooooooo teraz widzę że oni też proponowali mi cenę 18zł i 32zł

ja płaciłam u mnie 18zł i 31zł za worek więc widzę że coś u nich z tymi procentami różnie wychodzi :-? :lol:

 

 

A ten facet z greinplastu jakiś nieprzystępny

:roll: :-?

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szpec ze mnie zaden ale osobiscie widziałem jak kumpel zbudował domek z solbetu 42 i nie dajac styropianu tylko bezposrednio tynk.nastepstwem czego w zimie podczas ogrzewania kiedy istnieje duza roznica temperatur w wewnatrz domu i na zewnatrz , na scianach otynkowanych wewnatrz pokoji odznaczaly sie spoiny pustakow.szok dla mnie .no i facet zrobił elewacje jeszcze raz tym razenm z sytropianem.

 

jakpisałem doradzac ze mnie zaden ale moze ktos bedzie mógł to skomentowac :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: :oops: :oops: dziękuję za miłe powitanie

 

nam tez miło :D

mozna wiedziec gdzie budujuesz ?

 

W Rzeszowie. Dom w Śnieżyczkach. Niestety nie znalazłam tutaj nikogo budującego ten dom :cry: .

W tym roku planujemy zrobienie studni i fundamentu (jak już będzie pozwolenie), a w przyszłym stan surowy zamknięty.

 

A tak mi się nasunęło: czy istnieje jakiś wątek o solidnych i niesolidnych wykonawcach z podkarpacia?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... na scianach otynkowanych wewnatrz pokoji odznaczaly sie spoiny pustakow.szok dla mnie .no i facet zrobił elewacje jeszcze raz tym razenm z sytropianem.

 

jakpisałem doradzac ze mnie zaden ale moze ktos bedzie mógł to skomentowac :-?

mysle, ze nikt Twojego kumpla nie uswiadomił na jakiej zaprawie nalezy murowac ściane jednowarstwowa a na dodatek spieprzyli mu tynki wewnętrzne ...

 

basiah2

życze wytrwałości w budowaniu

... A tak mi się nasunęło: czy istnieje jakiś wątek o solidnych i niesolidnych wykonawcach z podkarpacia?

Pozdrawiam

chyba takiego watku nie ma

 

sytuacja mniej więcej bywa taka

wpierw pada pytanie typu "czy mozecie mi polecic solidną ekipe (od murów, tynków, ciesli, hydraulików, kierownika budowy ...)"

potem ponowne pytanie "czy mozecie mi polecic wasza ekipa" (w domysle jakakolwiek)

potem szukanie wsród tych wszystkich kto zrobi n a j t a n i e j ...

a potem "spieprzyli mi .... (mury, tynki, więźbe,posadzki, łazienke, nadzór itd.)" lub "nie polecam bo..." lub wymowne milczenie ...

 

ale sam jestem ciekaw czy ktos napisze tekst "dobry, tani, nie pije, słowny,nie obija sie w pracy, dokładny, nie trzeba na niego czekac miesiącami, gotowac obiadków, stawiac wiech, kupowac wody sodowej do picia, nie trzeba dowozic, dawac zaliczek, a jesli są usterki - przyjeżdża i naprawia bez słowa sprzeciwu i czeka na wypłate do czasu az inwestor nie odkryje wszystkich usterek - polecam takiego wykonawce /geodete, KB/"

spróbowac mozna ...

zobaczymy co z tego wyniknie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam na forumbasiah

 

widze ze jestesmy w podobnej sytuacji tez czekamy na ciagnace się papiery i mamy w planach fundamenty tego roku.co do listy solidnych i nie solidnych wykonawców to takowej brak .myśle ze to forum jest małe i bardziej kameralne ,a opinie o fachowcach wyrażaja ci co juz zakonczyli pewnien etap budowy.szkoda przeciez na innych forach funkcjonuja :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co zaobserwowałem to jest kilka postów typu :mam zamówionych tynkarzy... na wrzesien ale jak chcesz to dam ci namiary .a niestety brak postów od tych co juz zrobili :skończylem wylewki moge polecić moich wykonaców.

 

słoneczkoprzepraszam jesli wysłowiłem sie nie wystarczajaco jasno. u was na grupie jest dośc prężnie działajaca strona o wymianie informacji dobrych i złych fachowców .chyba sie przydaje no nie ?

 

 

ja osobiscie mysle ze to dobry pomysl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......

ale sam jestem ciekaw czy ktos napisze tekst "dobry, tani, nie pije, słowny,nie obija sie w pracy, dokładny, nie trzeba na niego czekac miesiącami, gotowac obiadków, stawiac wiech, kupowac wody sodowej do picia, nie trzeba dowozic, dawac zaliczek, a jesli są usterki - przyjeżdża i naprawia bez słowa sprzeciwu i czeka na wypłate do czasu az inwestor nie odkryje wszystkich usterek.................

Sorry, że się wtrące ale to brzmi jak fragment jakiejś książki Stanisława Lema :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mac, jakby Ci to powiedzieć: my mamy dokładnie taką ekipę :D Noszę im tylko kawę i herbatę ;) Rodzinna "banda" górali (jak oni pięknie mówią! :oops: ) spod Krynicy :)

 

Wojtek, absolutnie masz rację. Taki wątek o wymianie informacji o dobrych (i ostrzegający o złych "fachowcach" również) bardzo by się przydał. Załóżcie go po prostu, nawet pod takim samym tytułem, zmieniając tylko nazwę grupy:

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=65420&highlight=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam na forumbasiah

 

widze ze jestesmy w podobnej sytuacji tez czekamy na ciagnace się papiery i mamy w planach fundamenty tego roku.:o

 

No my będziemy dopiero składac papiery (na dniach), ale mam nadzieję, że pójdzie szybko. Kupiliśmy działkę z pozwoleniem, teraz tylko zamiana projektu w pozwoleniu. Architekt twierdzi, że powinno byc szybciorem. Jak będzie - zobaczymy.

 

I szkoda, że nie ma listy solidnych i tych mniej solidnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I szkoda, że nie ma listy solidnych i tych mniej solidnych.

 

Wrzuciłam "swoich polecanych" http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1952772#1952772

 

Dorzućcie swoich i sie uzbiera...

 

pozdrówka przy deszczowej sobocie

a u mnie już grzeje podłogówka ;) testy robimy jeszcze na butli ;)

 

B@ha

 

SUPER

Jak i u nas ruszy to i ja mam nadzieję kogoś polecę (a nie będę tam gromów rzucac) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...