Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

2007-07-16

 

 

 

 

 

Wyszczególnienie

VI 2007

I–VI 2007

 

Sektor przedsiębiorstw

 

Przeciętne wynagrodzenie

ogółem (brutto) w zł

 

2869,69

 

 

w tym bez wypłat z zysku

2843,40

 

 

[1] Dotyczy podmiotów, w których liczba pracujących przekracza 9 osób, prowadzących działalność gospodarczą w zakresie: leśnictwa, włączając działalność usługową; rybołówstwa w wodach morskich; górnictwa; przetwórstwa przemysłowego; wytwarzania i zaopatrywania w energię elektryczną, gaz, wodę; budownictwa; handlu hurtowego i detalicznego; naprawy pojazdów samochodowych, motocykli oraz artykułów użytku osobistego i domowego; hoteli i restauracji; transportu, gospodarki magazynowej i łączności; obsługi nieruchomości, wynajmu maszyn i urządzeń bez obsługi oraz wypożyczania artykułów użytku osobistego i domowego, informatyki, działalności gospodarczej pozostałej; odprowadzania i oczyszczania ścieków, gospodarowania odpadami, pozostałych usług sanitarnych i pokrewnych, działalności związanej z kulturą, rekreacją i sportem oraz działalności usługowej pozostałej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

dziekuje wszystkim za rady .jedno postanwione :jak beda papiery to ruszamy z fundamentami tej jesieni :p

a co do tych śmieci to s.......były własciciel w rogu działki wykopał row wzial ziemi zasypał śmiecmi chyba z 0.5 do metra na to trociny i obciente gałezie PEłNY KAMYFLAż .

1 śmieci dużo

2 jest tam wszystko puszki szkło szmaty drewno plastki

3 nie idzie pozbierac do worków

4 co robić

 

aga 76 te 700zł to o góre za duzo dla mnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich forumowiczów pod dość długiej przerwie (od marca 2007)

 

Trochę od tego czasu się zmieniło: przede wszystkim pojawił się http://foto.onet.pl/l5pg,s09gws0yb90y,ak3ev,u.html

 

 

dom wewątrz prawie wykończony, konta też.

 

Teraz pora zabrać się za porządkowanie terenu obok domu: wiata na samochód, murki pod ogrodzenie, odprowdzenie wody z rynien, kostka na schodach, tarasie, podjeździe.

 

Wprowadziny planowane na grudzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich forumowiczów pod dość długiej przerwie (od marca 2007)

 

Trochę od tego czasu się zmieniło: przede wszystkim pojawił się

http://foto3.m.onet.pl/_m/9510074460336ce33a6614d60cc449cf,5,19,0.jpg

 

 

dom wewątrz prawie wykończony, konta też.

 

Teraz pora zabrać się za porządkowanie terenu obok domu: wiata na samochód, murki pod ogrodzenie, odprowdzenie wody z rynien, kostka na schodach, tarasie, podjeździe.

 

Wprowadziny planowane na grudzień.

 

Przepraszam za ponowienie postu wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola ty też przekraczasz magiczne "30" ?

 

kiedyś tak, ale jeszcze nie w tym roku :D

 

Sebo, walcz o swoje.

 

Ale piękną godzinę narodzin miałeś :p

 

co do wywózki śmieci, wiem że można wynająć sobie kosz za jakieś 120 zł /rok jak ktoś ma sporą rodzinę to warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola ty też przekraczasz magiczne "30" ?

 

kiedyś tak, ale jeszcze nie w tym roku :D

 

Sebo, walcz o swoje.

 

Ale piękną godzinę narodzin miałeś :p

 

co do wywózki śmieci, wiem że można wynająć sobie kosz za jakieś 120 zł /rok jak ktoś ma sporą rodzinę to warto.

 

Swoje już wywalczyłem - jest obietnica która uruchomic ma się w styczniu 2008.

 

A narodziny piekne były - 4 miesiące po śłubie rodziców i 2 miesiące za wcześnie :) Darlem się wtedy jak oparzony - jak zobaczyłem gdzie ja jestem (Kraj). teraz uzmysławiam sobie że tez powinienem sie drzeć i to z 1000 krotnie większa siła (Kraj)

Co do śmieci - radze wszystkie palne puścić z dymem. Zrobicie mniej szkody niz wywalając to wszystko na wysypisko:)

W tej branży troche pracowalem - to co się dzieje na wysypiskach woła o pomste do nieba. Ogólnie ich stan jest nie wiele lepszy niz kazdego dzikiego wysypiska w lesie. Sprawa odcieków z tych skladowisk jest rozwązana może w 10% reszta sru idzie w ziemię..... szkoda myśleć.

 

Fajne jest to że kazdy śmiec mozna zafgospodarowąc - trzeba tylko trochę poglowkować. Np. ścinki styropianu o ile dobrze pamiętam można bezpłatnie oddac w fabryce w Glogowie (powtarzam o ile dobrze pamiętam) gruz zawsze warto się ołosic że go macie - a cała reszta folie paiery drewno da się zutylizować. PP i PVC - śmailo ładowąc można w miejski śmietniki na palstik. Kazdą folię da się idelnie posladać.

 

Moze trochę glądze Wam ale (na podkarkapciu - mamy w miare czysto) natomiast ślask i wielkie aglomeracje masakra....

Niedaleko mojego domu miała powastac ekologiczna spalarnia śmieci (oddaje do środowiska tylko parę wodną) posiada własną Oczyszczalnie - w zamian (austryjacy) robią kanalizacjae w gminie, infrastruktue dojazdowa i płaca PODATKi. Obsługiwac ta spalarnia miała Rzeszow i okolice - ale cóż nasz Gmina i nasz kraj jest zacofany - oczywiścei inwestycja posżła w pizd..u a teraz wszyscy (rządzący) się głowią co zrobic ze śmeiciami.... szkoda słow.

 

Ekologicznie jeseśmy niedojrzali i nasz rozwój (narodowy) zatrzymal sie na poziomie szkoły podstawowej - a rzadzących na poziomie złobka :-?

 

Sory że sie tak wyprułem ale jakos tak wyszło

 

Tiger - bobas jest zafajkowy:)

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie pisałem to nie pisałem

 

rzeczywiście Michał jest fajny. ma 4 miesiące i prawie 2 tygodnie. trochę zaczyna rozrabiać ,jak to dzieci...

 

Teraz pytanie częściowo budowlane. Może ktoś ma namiar na drewniane podkłady kolejowe używane w miarę dobrym stanie. Kupiłbym 15 sztuk w niewygórowanej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuuu sebo, ciężka decyzja co?

 

Po rozmowie z dyrektorem zostaje Tu gdzie jestem - w 1-szym kwartale 2008 Wiele ma ulec zmianie. Pożyjemy zobaczymy :)

 

Sebo8877

 

Sebo jakby dyrektor ociągał się z podwyżką to powiedz mu, że jest tyle ofert pracy......

Na przykład taka:

http://www.dobryhumor.info/obrazki/47.jpg :wink: :wink:

 

Hmmmm ale to też wiąże się z przeprowadzką :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje wszystkim za rady .jedno postanwione :jak beda papiery to ruszamy z fundamentami tej jesieni :p

a co do tych śmieci to s.......były własciciel w rogu działki wykopał row wzial ziemi zasypał śmiecmi chyba z 0.5 do metra na to trociny i obciente gałezie PEłNY KAMYFLAż .

1 śmieci dużo

2 jest tam wszystko puszki szkło szmaty drewno plastki

3 nie idzie pozbierac do worków

4 co robić

 

aga 76 te 700zł to o góre za duzo dla mnie..

 

Nie wiem co to dla ciebie duzo :wink: .U nas kopara wywozila smieci tydzien.najlepszym rozwiazaniem jest:

1.wybranie tego koparka-jesli zeczywiscie duzo i wywiezienie starem.

2.jesli za drogo albo nie tak duzo: rozgrzebac dziure,wybrac co sie da do workow a reszte zakopac i dobrze ubic posadzic drzewko i zapomniec(jesli lokalizacja pozwala na zapomnienie).

3.a jak cos jest twarde-np szklo-to wsyp na dno wykopow pod dom.zasypiesz to potem i spokoj.

Chyba najprostrze i najtansze rozwiazania :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rety!!!

 

słuchajcie ludzie z okolic, chcę kupić takiego psa. Nie musi byc z rodowodem ale dobrze byłoby, gdyby cechy swej rasy posiadał. To wyzeł niemiecki krótkowłosy.

http://pedigree.pl/select/dogs/images/wg039.jpg

 

kiedyś juz miałam taką suczkę i teraz mi sie uteskniło..moze ktoś ze znajomych hoduje?

Wiola znalazlas juz??Bo ja sie natknelam przypadkiem na cos takie :http://www.allegro.pl/item219216751_wyzel_niemiecki_cieszyn.html.

:) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farida, znalazłam już stronę, gdzie oddają prawie za darmo te psy. ALe ten, którego znalazłaś na allegro, to szorstkowłosy, a ja chcę krótkowłosego. Szorstkowłosy nie nadaje sie za bardzo do dzieci.. Ja musze wziąć takiego od szczeniaka.

ale bardzo dziękuję za pomoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...