Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam w deszczowy poranek :-?

 

A mogło nie padać...t

Ja witam w słoneczny poranek i dzionek. Dlaczego u mnie nie pada? To tylko 100 km od Rzeszowa :-?

 

Witajcie :)

Chciałam się tylko przywitać...

A już myślałem, że Cię tu nie ma :)

Witaj i pojawiaj się. Niedawno na Grupie "wytłumaczono" mi, ze tu jest miejsce równiez dla tych co juz wybudowali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mo i popadalo trochę, dobrze bo ja już nie moglam znieść tej ciężkiej atmosfery w powietrzu:)Ostatnie noce mam polowicznie bezsenne, ale dzis podjelismy decyzje i zarezerwowaliśmy braasa celtycką brąz.Jutro jadę się zobaczyć z cieślą. Byle do pokrycia :lol: dziekuje wszystkim za pomoc w wyborze:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w okolicach Przemyśla (do 100km) można kupić dobrą drewnianą podbitkę?
100 km to szeroko rozumiana okolica ;) Nie mniej, jezęli aż taka odległosc Cię nie zraza, dzwoń do Rudy Rużanieckiej (pow. lubaczowski) - jest to 100 km od Przemyśla. Firma Bud-Drew tel. (16) 631-92-10 lub 631-92-11. To tartak, który ją też produkuje. Kupowaem tam podbitke dwa lata temu i jest ok. Własnie wczoraj pytałem, czy jeszcze ją produkują. Odpowiedź była twierdząca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jeszcze raz. Myślę, że sezon urlopowy dla większosci się już skończył i ktoś moz]że mi odpowie na moją prośbę.

Budujemy się jakieś 50 km od Rzeszowa w stronę półn-wsch. Miejscowości większe w okolicy to Łańcut, Przeworsk, Stalowa Wola, Biłgoraj (tak pi razy oko po okręgu).

Szukam glazurnika i parkieciarza. Najlepiej jakby ktoś z was widział ich pracę, a jeszcze lepiej żeby robili u was i żebyście byli z tej pracy zadowoleni.

 

Za wszystkie namiary z góry dzięks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Brzoza ty też? Jeśli tak to kiedy można składac życzenia?

strasznie trudne i podchwytliwe pytania zadajesz ... Aga :D :lol:

mysle ze po Sebo a przed DaKar natomiast czy nie dzieli nas jeszcze Anika i Januszek - głowy sobie nie dam obciąc ...

Ja w takim razie z wyprzedzeniem składam życzenia urodzinowe dla całej "sierpniowej grupy".

Wszystkiego najlepszego DaKar, Brzoza, Anika i Januszek :D (kolejnośc wegług uznania czyt. daty urodzin :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Ja w takim razie z wyprzedzeniem składam życzenia urodzinowe dla całej "sierpniowej grupy".

Wszystkiego najlepszego DaKar, Brzoza, Anika i Januszek :D (kolejnośc wegług uznania czyt. daty urodzin :wink: )

a dziękuję Aga ...

pieknie dziekuję :D

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam sie z życzeniami dla wszystkich naszych miłych koleżanek i kolegów. Zyjcie 100 lat ! I bądźcie z nami na forum, bez Was nudno.....

Januszek, daj znac, że żyjesz...... a czasem jeszcze Paul Anka śpiewa u Ciebie w salonie ?....:wink:

A to kominkowe ustrojstwo sie dobrze sprawuje ? Pamietam tylko mnóóóóstwo rurek ... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w okolicach Przemyśla (do 100km) można kupić dobrą drewnianą podbitkę?
100 km to szeroko rozumiana okolica ;) Nie mniej, jezęli aż taka odległosc Cię nie zraza, dzwoń do Rudy Rużanieckiej (pow. lubaczowski) - jest to 100 km od Przemyśla. Firma Bud-Drew tel. (16) 631-92-10 lub 631-92-11. To tartak, który ją też produkuje. Kupowaem tam podbitke dwa lata temu i jest ok. Własnie wczoraj pytałem, czy jeszcze ją produkują. Odpowiedź była twierdząca.

 

Dzięki - zadzwonię, bo tu w okolicy ciężko trafić a szukam specyficznego wzoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w okolicach Przemyśla (do 100km) można kupić dobrą drewnianą podbitkę?
100 km to szeroko rozumiana okolica ;) Nie mniej, jezęli aż taka odległosc Cię nie zraza, dzwoń do Rudy Rużanieckiej (pow. lubaczowski) - jest to 100 km od Przemyśla. Firma Bud-Drew tel. (16) 631-92-10 lub 631-92-11. To tartak, który ją też produkuje. Kupowaem tam podbitke dwa lata temu i jest ok. Własnie wczoraj pytałem, czy jeszcze ją produkują. Odpowiedź była twierdząca.

ja z Rudy Różanieckiej też brałem drewno na jętki i deski podłogowe

ekipa tynków wew. cementowo-wapiennych niedrogo, sprawnie, równo p. Grabarz 17-2424391

Polecam

B@ha, a znasz może cenę za m2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...