Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

witaj ash2007 - budujesz w Rzeszowie ?

witaj grzesiek_LA - nie wykluczam ze byc moze jest na forum ktoś z Twoich okolic, lecz nie wszyscy informują o miejscu budowy

 

niedzielny relax ogarnał grupe - i dobrze, trzeba odpocząć od ekscesów elity rządzacej aby miec siłe słuchac co wymłodza w przyszłym tygodniu ...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... zastanawiam czy zostawić tak czy obniżyć posadzkę.

wydaje mi sie ze łatwiej i szybciej obciąc futryne /jesli metalowa osadzić głebiej/ i skrzydło - niz komplikowac sobie obnizaniem posadzki

 

tzn może źle sie wyraziłem - chudziaka jeszcze nie ma, narazie tylko piach wiec wciąz rozważam obie opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie mi polecić jakieś tanie hurtownie (lub regionalnych producentów) materiałów budowlanych na podkarpaciu. Stoimy przed wyborem materiałów na ściany. Rozważam maxa lub siporex (suporex?). Za siporexem przemawia chyba tańsze wykonawstwo - mniej murowania. Nie wiemy jeszcze właściwie co wybrać. Projekt mamy (Faustyn z Archetonu) a pozwolenia na budowę będziemy mieli w połowie listopada (jak Bozia da). Chcemy budować oczywiście jak najtaniej co nie znaczy jak najgorzej. A jeszcze czy macie kogoś od drążenia studni z okolic Krosna?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKNA

 

Polecam Pamoplast - biuro maja na przemysłowej - przy samej obwodnicy. Zarówno okna jak i drzwi wejsciowe tam sie dostanie w dobrej cenie. Paru juz na grupie ma te okna

 

Ściany

 

Jeżlei miałbym budować dla siebie wybrałbym beton klomórkowy (czyli potocznie siporex) Mam z nim dobre doświadczenia - {miałem pare dziur po drzwiach i oknach do zamurowania} wygodniej szybciej i prościej co ma kapitalne znaczenie przy docieplaniu metodą lekką moką.

 

Hurtowni w okolicach Krosna - nie znam

 

Witam wszystkich nowych i starych w następnym kolejnym tygodniu.

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Za siporexem przemawia chyba tańsze wykonawstwo - mniej murowania. ... A jeszcze czy macie kogoś od drążenia studni z okolic Krosna?

Mamy wybudowane domostwo z bet.kom i nie zauwazylam-jak do tej pory,zeby ktorys z wykonawcow bral to pod uwage przy wycenie prac.A tez mialam nadzieje,ze jak komorkowy to szybciej,latwiej,wiec taniej.Wiec nie wiem,czy to argument przy wyborze materialu tak istotny.Jesli natomiast chcesz wiecej prac wykonywac samodzielnie,bierzesz pod uwage remonty i przerobki,to ma to istotne znaczenie i co do wygody to zgadzam sie z seba.

 

studnia-u mnie kopali goscie z Golcowej,cos tam wykopali.Ale slyszalam,ze pewnej osobie wykopali troche ,nie dokopali sie ,zostawili wszystko i przepadli :evil: .

 

normalnego tygodnia zycze Wszystkim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Za siporexem przemawia chyba tańsze wykonawstwo - mniej murowania. ... A jeszcze czy macie kogoś od drążenia studni z okolic Krosna?

Mamy wybudowane domostwo z bet.kom i nie zauwazylam-jak do tej pory,zeby ktorys z wykonawcow bral to pod uwage przy wycenie prac...

mój brał to pod uwage ...

tzn zatrudniałem murarza na dniówke ... więc im wieksze bloczki murował, a dzięki temu im mniej zaprawy zuzywał - robił szybciej za tą samą kase ...

czyli taniej z BK

o zaletach BK nie chce sie rozpisywac bo juz było 100 tki razy o tym

studnia-u mnie kopali goscie z Golcowej,cos tam wykopali.Ale slyszalam,ze pewnej osobie wykopali troche ,nie dokopali sie ,zostawili wszystko i przepadli :evil: ...

ja znów kopałem z kolegami ... po 11 stym betonie jak wody nie było też zesmy chcieli pieprznąc wszystkim i dac noge ...

 

normalnego tygodnia zycze Wszystkim :D

zaczał sie sezon na śliwki węgierki w tym tygodniu - więc patron Święta Śliwek w Szydłowie w damskim towarzystwiehttp://bi.gazeta.pl/im/4/4400/z4400234X.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zamawiam dachowe okna w Bozie na przemyslowej dają 15%zniżki a to przy takich kwotach dużo nie wiem jak z montażem bo nie pytalam gdyż moj tesc bedzie nam montowal okna.Ale żaluje że maxa nie bralam w Boz bo też bym miala upust. "Dompol" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Piotr Kurjański http://katalog.pf.pl/Rzeszów/wyslij-wiadomosc-do-Dompol-Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe-Piotr-Kurjański-F5706395G0B7020-m20.html można wyslać maila i spytać o wycene jakby co?? Jade dzis zobaczyc jak sie posuwa do przodu budowa:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pamplastu to zrobili mi wycene droższa niż w Vidoku bo podobno od czerwac zmniejszyl sie rabat na okna w kolorze(obustronny zloty dab).W tej chwili najlepsza cene proponuja mi w KOBI ale nei jestem pewny marki i jakości tej firmy, natomiast Vidok chyba jest już sprawdzony. Podoban cene do Vidoku proponuje mi jeszce Invest profil . Robia na profilach REHAU, okna spoko jednak widok w standardzie ma ladniejsze klamki!.Zobaczymy jeszcze co zaproponuje Oknoplast z Krakowa.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...