Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Kupiłem w media Markt komórkę córce (nota bene nie najtańszą bo za jakieś 800 zł). Po tygodniu wyszło,że nie ma kontaktu poprzez USB z komputerem. W media markt zaproponowano mi podbicie gwarancji i udanie się do punktu serwisowego. Zapytałem dlaczego od razu nie podbijają gwarancji. Odpowiedź była że po to, że do 14 (chyba) dni można wymienić uszkodzony towar na nowy, jeśli gwarancja nie jest podbita. Odpowiedziałem - no to proszę mi wymienić. I wymienili bez sprawdzania czy rzeczywiście jest uszkodzenie. Drugi aparat bez problemu łączy się z kompem.

 

Być może komuś ta informacja pomoże... ?

 

Pozdrawiam

Jonasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. I ja dołączam się do grupy podkarpackiej. Na wiosne 2008 rozpoczynam budowe domku w żurawinie (archon+). Mam nadzieje, ze wiele sie od was dowiem i uzyskam dobre rady.

Pozdr. ash

Oooo się nam Łańcut rozbudowuje... Witam kolejnego desperata :lol: krajana.

PS. Gdzie masz działkę?

pozdrówka dla wszystkich. Niestety wczoraj skończył mi się urlop i już dzisiaj od nowa sajgon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do andrewp:)

wielkie dzieki poszukam polukam przewertuje allegro i oblicze :D Ile podnosiliście dach wiem że kąt nachylenia o 2% bo Panowie mnie poinformowali a nad stropem 1,5 pustaka macie i belkę czy coś poknocilam :D :oops: mi podnieśli dwa z tymże ja mam strop lany wiec ma 12cm a wasz dwa razy tyle:)Mam doradców ktorzy namawiają nas na trzy ale obawiamy sie z mężem że to zniszczy caly wyglad zewnetrzny naszej kornelii:)

Dzieki za odpowiedz:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:p witam wszystkich po krótkim urlopie

 

mam takie pytanie powiedzcie jak to było u Was czy wykonacy stanu surowego tak z reguły to nie zajmuja się ociepleniem fundamentów i zrobieniem schodów zewnętrznch i tarasu :o ..myslałem ze to jest raczej w standardzie ?juz nie wiem czy moze facet chce wyciagnać ode mnie dodatkowa kase :roll:

 

 

oba witam sąsiada ja tez zaczynam budowe w Budziwoju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga2302

 

Widzę, że dane dotyczące naszej Kornelii masz bardzo dokładne. :D Zastanawialiśmy się nad podniesieniem ścianki kolankowej o 2 pustaki z BK jednak w ostatnim momencie z tego zrezygnowaliśmy. Efekt widziałaś.

Widzieliśmy w kilka domów z podniesioną ścianką kolankową i zapewniam Cię, że nie wygląda to zbyt ciekawie -można to zobaczyć choćby w Matysówce. Również krężyna która jest nad drzwiami wejściowymi i nad salonem podnosi dach - jeśli jest za wysoka nie ma wtedy żadnego zadaszenia drzwi wejściowych.

 

Aga2302 mam do sprzedania jętki strugane, które nam pozostały, jak i również kilka kantówek 12x12. Może jesteś zainteresowana? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:p witam wszystkich po krótkim urlopie

 

mam takie pytanie powiedzcie jak to było u Was czy wykonacy stanu surowego tak z reguły to nie zajmuja się ociepleniem fundamentów i zrobieniem schodów zewnętrznch i tarasu :o ..myslałem ze to jest raczej w standardzie ?juz nie wiem czy moze facet chce wyciagnać ode mnie dodatkowa kase :roll:

 

 

oba witam sąsiada ja tez zaczynam budowe w Budziwoju

 

wojtek, u nas za każdy etap mam wypisane kwoty ile się należy. I nie umawialiśmy się na taras i schody zewn. Oczywiście jeśli chcę to mogą zrobić za dopłatą. ALe ocieplenie fundamentów mam już zrobione, tylko że za to też już było ustalone wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... mam takie pytanie powiedzcie jak to było u Was czy wykonacy stanu surowego tak z reguły to nie zajmuja się ociepleniem fundamentów i zrobieniem schodów zewnętrznch i tarasu :o ..myslałem ze to jest raczej w standardzie ?juz nie wiem czy moze facet chce wyciagnać ode mnie dodatkowa kase :roll: ...

wszystko zalezy od tego jak sie umówiliscie ...

ale do standardu stanu surowego to razej nie nalezy ...

poczytaj podobny temat "Głupia sprawa z wykonawcą..."

 

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=110124

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga2302

 

Widzę, że dane dotyczące naszej Kornelii masz bardzo dokładne. :D Zastanawialiśmy się nad podniesieniem ścianki kolankowej o 2 pustaki z BK jednak w ostatnim momencie z tego zrezygnowaliśmy. Efekt widziałaś.

Widzieliśmy w kilka domów z podniesioną ścianką kolankową i zapewniam Cię, że nie wygląda to zbyt ciekawie -można to zobaczyć choćby w Matysówce. Również krężyna która jest nad drzwiami wejściowymi i nad salonem podnosi dach - jeśli jest za wysoka nie ma wtedy żadnego zadaszenia drzwi wejściowych.

 

Aga2302 mam do sprzedania jętki strugane, które nam pozostały, jak i również kilka kantówek 12x12. Może jesteś zainteresowana? :wink:

 

napisz mi jakie sa te jętki (wymiar) i w jakiej cenie???

 

Witam sąsiadów z Budziwoja - My z rs-em, to zatą piersza górecka jestesmy :)

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baru jakie miejsce zajęłyście z Nadią?

Znowu byłyśmy drugie - mamy kolejny srebrny medal i kolejna ocena doskonała. Przynajmniej to jest pocieszające - odkąd jeździmy na wystawy zawsze mamy ocenę doskonałą, nawet na światówce tak mi czarną ocenili...

 

A okna mam z thermoplastu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...