Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

Wlasnie powiedzieli w wiadomosciach,ze niby materialy potanialy :o .Zauwazyl ktos to w naszych okolicach??

 

Tak, zauważyłem. Maxy są dużo tańsze niż kiedyś - np. w RCMB ale nie wiem jak z dostępnością.

A beton... 2 tygodnie temu kolega płacił 260 zł za kubik a teraz jest... 270 zł!!! Faktycznie potaniało. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Cisza taka,to zagadam cos-moze sie ozywi :wink: .

Wiecie,jak kobita ma dola,to najlepiej jak sobie cos ladnego kupi,najlepiej niepotrzebnego.To ja tez tak mam i chcialam se kupic betoniarke.Tylko ,jako kobita,nie wiem jaka.Poradzcie-do takich prac wykonczeniowych,tynki i jakies plyty,schodki...A moze ktos cos wie o jakiejs opuszczonej samotnej betoniarce???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ludzi budowy

 

Slyszalem od ludzi ze okna Oknoplastu Krakow i Jezierskiego sa najdrozsze i i chyba jedne z najlepszych .

Co wy o tym sadzicie czy to prawda?

 

Czy ktos ma lub zamierza kupic okna w firnie Anadar ,( firma sie miesci na rejtana) okna thermoplast (prosze o opinie na temat tych okien)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farida

mysle, ze 150 l bedzie optymalna /najbardziej powszechna/

moja staruszka przeszła juz wiele budów i chyba dozyje zywota u mnie /bardzo ja polubiłem:)/

a serio to ma do zrobienia jeszcze małe conieco, jest na nieoryginalnym silniku /oryginalny dostał nóg u poprzedniego własciciela/ i pracuje "na poł gwizdka"

natomiast obserwuje dziwna "miłośc" do betoniarek sporo osób które ukończyły budowe trzyma je - traktujac chyba jako lokate kapitału ? :roll:

Oba zmniejszasz zdjęcie do parametrów podanych w regulaminie w jakimś graficznym programie np infarview lokujesz zdjecie na jakimś darmowym serwerze np http://img501.imageshack.us/

a następnie adres zdjęcia wklejasz w swoim profilu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

farida z tymi zakupami to masz rację.

W zeszłym roku kładli mi kostkę brukową koło domu, i jakoś cały czas byliśmy odmiennego zdania. Pewnego dnia tak strasznie mnie wyprowadzili z równowagi musiałam sobie coś kupić.

No i kupiłam samochodzik :oops:

 

A z betoniarką to zrobiłam handel wymienny tzn ja dałam betoniarkę a sąsiad mi drzewko i kilka krzaczków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...