Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

a dzielny Pan premier przypomniał sobie ze istnieje podkarpacie -

i wczoraj pierdnał sie do Jasła szukac wsparcia w nowych wyborach ...

 

przywiózł kiełbaske wyborczą - wręczył promesy na usuwanie skutków klęsk żywiołowych - powiedział m. in. ze nie wstydzi sie tego co robił ...

 

„z jednej strony jest PiS, który chce Polskę zmienić, z drugiej strony są ci wszyscy, którzy przede wszystkim chcą ochronić tych, którzy mieli dotąd przywileje, na których nie można było podnieść ręki”

"My odważyliśmy się podnieść rękę także na tych najpotężniejszych" – powiedział premier. Jak dodał, „przypadek pana Krauzego, ściganego przez Polskie organy ścigania, jest dobrą ilustracją tej zmiany”

 

pan doktor nauk prawnych "zapomniał" tylko, ze Krauze w swietle prawa nie jest "scigany"

a wzywany jedynie jako swiadek ...

za takie przeoczenie Krauze moze wytoczyc sprawe w sądzie Panu doktorowi nauk prawnych - i znów cały świat będzie rechotał z naszego dzielnego Pana premiera ...

na koniec przyznał, że nie wszystkie sprawy są załatwione ... ale PiS mówił o programie na cztery lata ... "Gdyby ten program mógł być realizowany przez cztery lata, to zapewniam państwa, że program mieszkaniowy byłby już przedstawiony i realizowany ..."

 

gadane to on ma ... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Ja tez prosze o pilna pomoc Ludzi Podkarpaci.Pilne

Jaka jest pogoda w okolicach Głogowa?????

okresliłbym te pogode jako damsko - męska

w przełozeniu na nasze ... to troche pada i troche wieje ...

 

gadane to on ma ... :-?

 

w końcu pan prawnik, nie?

 

doktor praw ... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie Podkarpacia!!

 

Potrzebuje opini na temat okien AVANTE

 

Moze ktos wie cos o tych oknach?

 

z gory dzieki

 

Mam je.Tylko mam zastrzezenia do sprzedawcy.napisz od kogo je chcesz kupic.

 

Ja tez prosze o pilna pomoc Ludzi Podkarpaci.Pilne

Jaka jest pogoda w okolicach Głogowa?????

 

własnie jest burza, duża burza.., a 10 min temu świeciło słońce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po przerwie. Niestety, mam radiowke, a ona dziala jak chce;/. Domek bedzie pod łańcutem, pewnie blizej do Grodziska niz do łańcuta. Na razie zlozylam dokumenty o wwz, ciekawe jak dlugo poczekam. Co do kierownika budowy, to mam takiego z niedaleka, ktory doglada sprawy czesto i osobiscie.

Na razie jestem tez na etapie szukania ekipy do budowy ( procz dachu). Pozdr. ASH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

deszcze deszcz i deszcz to chyba juz jesien. :(

 

ash my czekamy na WZ juz 4 miesiace i konca nie widać.(Budziwój)

 

Jakby ktos mógł to niech napisze mi numer do jakiegos pana stolarza od schodów.mam jesiona ściętego zeszłego roku i tak sobie lezy a moze by sie z niego schody udało zrobic? tylko nie wiem czy go pociac w dechy czy dalej ma tak ma sobie lezec przykryty kolejna zime?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a ja zamówiłem pcv (Wavin) i teraz nie mam pewności czy dobrze zrobiłem. Przyznam się że temat nie do końca przerobiłem i zdałem sie na sprzedawcę który powiedział mi tyle że są dobre bo głębokie, nie odbarwią się i stosunkowo tanie. Ale może jednak metalowe powlekane? Macie informację jak pcv do powlekanych mają się cenowo?

My mamy plastikowe - nicols, kupione razem z blachą w tym samym miejscu. Wiszą już prawie 4 lata (w listopadzie im minie) i nie zauważyłam odbariweń czy jakichś innych objawów zużywania.

 

Słoneczko!

Fajna chatka się zapowiada. Nasza była w takim stanie dokładnie 4 lata temu... Dobrze, że to wszystko (a właściwie większość) już za mną.

pozdrawiam z zimnego i mokrego Łańcuta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a ja zamówiłem pcv (Wavin) i teraz nie mam pewności czy dobrze zrobiłem. Przyznam się że temat nie do końca przerobiłem i zdałem sie na sprzedawcę który powiedział mi tyle że są dobre bo głębokie, nie odbarwią się i stosunkowo tanie. Ale może jednak metalowe powlekane? Macie informację jak pcv do powlekanych mają się cenowo?

My mamy plastikowe - nicols, kupione razem z blachą w tym samym miejscu. Wiszą już prawie 4 lata (w listopadzie im minie) i nie zauważyłam odbariweń czy jakichś innych objawów zużywania.

 

Baru, dziękuję, pozostałem przy pcv. Mam nadzieję że będę z nich zadowolony.

 

Dzisiaj walczymy z piłkarską Finlandią i oby nie sprawiła nam takiego lania jak ta siatkarska. Ale jeśli sie to stanie to ja pokonam Finlandię na pewno. Tą w butelce... Obym nie musiał... ORŁY DO BOJU!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...