Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

Sebo, trzymam kciuki żeby brały...

A właśnie, jaki wpływ na wielkość ryby może mieć wędkarz, który przecież siedzi na brzegu?

 

Na iwelkość ma wpływ haczyk - wiadomo że większego nie zeżre mała rybka- ale bywaja egzemplaże które zadziwiają- połykając haczyk większy od nich samych:)

 

A sam wędkarz to wpływ ma minimalny :) W sobote będą to zawody podejrzewam że na wagę - bo wielkich okazów na tym kanale to raczej się nie spodziewamy

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

AnetaS: Właśnie to jest najgorsze, że ekipy mają problem z utrzymaniem jakości.

Jak tłumaczył mi pewien znajomy wynika to z tego, że przez zimę skład może się zmienić w 80 procentach i w zasadzie jest to już nowa ekipa.

 

Mając pełną świadomość "ryzyka inwestycyjnego" dalej czekam cierpliwie na jakieś namiary na ludzi którzy przynajmniej na jednej budowie się sprawdzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani!!!

 

Dzielnie przedzieram się przez początki forum Waszej (naszej) grupy! Juz ponad 60 stron mam za sobą, czuję się jakbym Was dobrze znała. Tu moje serdeczne pozdrowienia dla Brzozy, Januszka, Baru i innych "starych wyjadaczy" forumowych, a szczególne wyrazy podziwu dla Reni (mam nadzieje ze jeszcze sie czasem pojawia na forum). Do "nowych" forumowiczów jeszcze nie doszłam (jestem w roku 2004, ha!) ale też Was pozdrawiam. Mam do Was prośbę o konstruktywną krytykę projektu W-0618 ze strony http://www.inwestprojekt.com.pl

Czekam na opinie i dobrej nocki

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zakładam, ze ja ta młodsza forumowiczka jestem, to też podrowienia się należały i dostałam :wink:

Andziksy, projekt fajny, mi się podoba. Jedyny minus dla mnie ze te schody takie w centrum domu i trzebaby je je bardzo ładnie wykończyć. No i wtedy pasowałyby nie cementowe. Ale to dla mnie. Nie widzę wielkości pomieszczeń na stronie, ale podejrzewam, ze nie są małe.

Ogólnie domek bardzo prosty i ładny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Andziksy

Nie jestem zwolenniczką lokalizacji kilbelka nad salonem i łazienki nad kuchnią, która jest połączona bezpośrednio z salonem.

Wyobraź sobbie wieczór w salonie goście, dzieciaki rano mają do szkoły szybciutko biegną na górę aby się wykąpać i położyć spać, a wy z gośćmi słuchacie odgłosów z łazienki jak woda spływa itp.

Ktoś kto będzie miał pokój na półpiętrze, jeśli w nocy będzie chciał za potrzebą to na śpiąco musi pokonywać schody.

i te pokoje jakieś takie wąskie.

Chyba mam dziś zły dzień.

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, o tym nie pomyślałam Anetko!!! A możesz mieć rację :-?

No cóż, trza to przemyśleć, i być może szukać dalej, ale ja chyba osiwieję niedługo z tego myślenia nad projektem, bo przejrzałam już tyle i w każdym mi coś nie pasuje (dodam, że szukamy raczej taniego w budowie domu o prostej bryle, tak do 140 m, 2spadowym dachu i większej kotłowni - bo na paliwo stałe, choc nie wiem jeszcze jakie). Jak macie jakieś pomysły to dawajta! No i oczywiście dziękuję za cenne uwagi Anetko, "stara wyjadaczko" Forum, którą zapomniałam wymienić imiennie we wczesniejszym poście, i niniejszym się rehabilituję.

Wiolu, Tobie też dziękuję, pozdrowienia, a jakże - należą się i są!!! :lol: No i masz przepiękną działeczkę w tej Hermanowej!!! Widok na księżyc bajerancki, (zazdroszczę) i fajowe te Wasze truskawki!!!

Buźki dla wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziksy

rzuciło mi sie w oczy, ze w "Twoim" projekcie jest 3 okienka w składzie opału a brak ich w kotłowni ... / chyba, ze skład opału nie jest oddzielony pełną scianą - bez przekroju to trudne do stwierdzenia/

i pytanie - jaka strona swiata będzie od strony kuchni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eadok - no jest to jakaś opcja, choć ma dla mnie pewne wady, bo jednak kotłownia nie jest za wielka (chyba, że taka by wystarczyła na piec np na węgiel), i jest malutki kibelek na dole, a my planujemy wykończyć najpierw dół, a za kilka lat (jak nam się portfele bardziej napchają) kończyć górę, więc przydałaby się wieksza łazienka. Ale dzięki za chęci.

Brzoza, dzięki za wskazówki, co do stron swiata - nie wiem, bo ciągle intensywnie szukamy działki, ale raczej jak kupimy to z wjazdem od pn lub wsch. Może jestem wariatką, że szukam projektu jak jeszcze nie mam działki, ale jak tylko ją kupimy to chce już mieć jakieś opcje i szybko ruszać z papierologią! Ale wiem ze przy tym projekcie w takiej opcji (wjazd od pn - największe okna były by niedoświetlone)

Uff, skończyłam moje wywody, a zaraz z Panem Mężem wsiadamy w autko i sruu z Kraka na Podkarpacie - a dokładniej do Jarosławia. Suuuuper! (pomijając korki)

Pozdrawiamy cieplutko :p Milłego łikendu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasada jest taka

projekt dopasowuje sie do działki, stron świata i drogi wjazdowej, otaczającej zabudowy itp

a nie odwrotnie ...

tak wiec nawet napiękniejszy projekt na jednej działce bedzie funkcjonalny, a na innej ani funkcjonalny ani nie pasujacy do otoczenia ...

 

miłego wekendu równiez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eadok - no jest to jakaś opcja, choć ma dla mnie pewne wady, bo jednak kotłownia nie jest za wielka (chyba, że taka by wystarczyła na piec np na węgiel), i jest malutki kibelek na dole, a my planujemy wykończyć najpierw dół, a za kilka lat (jak nam się portfele bardziej napchają) kończyć górę, więc przydałaby się wieksza łazienka. Ale dzięki za chęci.

 

No cóż, nic nie jest doskonałe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasada jest taka

projekt dopasowuje sie do działki, stron świata i drogi wjazdowej, otaczającej zabudowy itp

a nie odwrotnie ...

tak wiec nawet napiękniejszy projekt na jednej działce bedzie funkcjonalny, a na innej ani funkcjonalny ani nie pasujacy do otoczenia ...

 

miłego wekendu równiez

 

Zgadzam się,

sam miałem najpierw wybrany (nie kupiony) projekt a po zakupie działki musiałem go zmienić, z czego zresztą obecnie jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...