Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

BRZOZA ale to chyba nie o tego heliosa chodzi

rzeczywiście

nie o tego :)

 

wc przy salonie to rzeczywiście nie najszczęśliwsza lokalizacja

jesli chodzi o wykusze (a co za tym idzie liczbę okien) to sa ich zwolennicy i przeciwnicy

uwazam ze wykusz w zimie jest nachłodniejszym miejscem w domu

a fundowanie sobie 2 wykuszy jak w tym heliosie - to tworzenie sobie mostków zimna na własne zyczenie ...

ale to moje zdanie - i nie każdy musi sie z nim zgadzac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SORRY za reklamę ale jest warta tego

 

Jak ktos potrzebuje kostkę brukowa betonową

 

- prostokąt lub behaton (podwójne T) czerwona żółta szara - zbieram zapisy --na wiosne - mam dobrą cene i dobry produkt - prasowana pod ciśnieniem - z wierzchnią warstwą koloru.

 

Dobta cena (konkretne ceny bedę miał jutro) - info na PW

 

sebo887

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

 

Sebo - a co to znaczy że z wierzchnią warstwą koloru (myślałem że kostki barwione są w całej masie :roll: )

Zamawiasz kostkę a ludzi do układania będziesz szukał oddzielnie, czy sam masz zamiar układać ?

U mnie robią tynki wewnętrzne. Mam zamiar zrobić jeszcze centralne (częściowo podłogowe) i wylewki jeśli nie będzie mrozów w połowie listopada.

Na wiosnę elewacje a potem kostkę ale zgodnie ze swoim sposobem chyba zacznę od znalezienia wykonawcy.

 

A co do gładzi kwarcowych, to coś mi tynkarz wspominał, że zamiast szpachlować gipsem to jakimś mleczkiem z drobno przesianym piaskiem mogą zaciągnąć czy jakoś tak... Nie za bardzo wiem o co biega ale to tak czy inaczej po wyschnięciu tynków, czyli też na wiosnę, tzn. jest czas na przemyślenia.

 

pozdrawiam

 

PS

"O szyby deszcz dzwoni, deszcz dzwoni jesienny..."

Listopad - dekadentyzm - Młoda Polska - ech....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... zamiast szpachlować gipsem to jakimś mleczkiem z drobno przesianym piaskiem mogą zaciągnąć czy jakoś tak... Nie za bardzo wiem o co biega ....

jonasz

chodzi o to, ze oni Ci proponuja tynk IV kategori - oprócz zwykłego zatarcia, zatarcie drobnym piaskiem z wapnem i zagładzenie miękka pacą/gabka, filc itp/

ta czynność zastepuje nakładanie gipsu /szpachlowanie/ i z ekonomicznego punktu widzenia jest to rozwiązanie tańsze

scianka ma strukture drobnego papieru sciernego, bez rys

 

 

Na piecu skrzypce stroi świerszcz Dziewczyny płaczą bo skończyło się już lato ...

I słychać tylko gdzieś Koncert jesienny na dwa świerszcze i wiatr w kominie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Co do kostki - jest to kostka betonowa - barwiona w masie 75 masy to 1-na warstwa i 25 to druga wierzchnia warstwa (posiadająca odpowiednio wiekszą ścieralność (każda kostka jest dzis tak wytwarzana). cały proces jest wykonywany w jednym czasie w jednym cyklu w jednym termo-wibro-prasowaniu.

 

Nie oferuję ekipy brukarskiej - oferuję sam materiał - choć przyznam ze do wiosny sporo czasu i udać moze mi się zorganizowac ekipe do wykonania takich robót (choc nie jest to warunek konieczny)

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...