Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Do mnie paczki dochodzą.

ale to tylko 200 m od Rzeszowa i poczta jest w Rzeszowie.

Raz jak miała być duża - 5 leżaków to najpierw zadzwonili czy ktoś będzie w domu bo zastanawiają się czy pakować.

 

Sebo nie strasz UG w Błażowej, po świętach składam tam papiery na pozwolenie na budowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z podkarpacia a szczegolnie okolice SANOKA.

rozpoczynam budowe w 2008, moj projekt to rododendon 5 z Archonu. Mam do Was prosbe o namiary na niedrogie, uczciwe sklady budowlane. Przede wszystkim szukam bloczkow betonowych na fundamenty, ceramike na sciany, drzewo na szalunki, stal. Jestem za granica wiec nie moge sam o to zadbac, a wiekszosc z was ma w tym zakresie duze doswiadczenie.

 

pozdrawiam wszystkich i z gory dziekuje za pomoc!!!!!!!!!!!!!1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świąt białych, pachnących choinką,

spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze.

Świąt dających radość,

odpoczynek oraz nadzieję na Nowy Rok,

żeby był jeszcze lepszy niż ten co właśnie mija.

Aga &family

 

A dla tych co zamierzają spędzić w swoim nowym domu pierwsze święta:cudownej atmosfery, ciepla ognia z kominka i spelnienia marzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie paczki dochodzą.

ale to tylko 200 m od Rzeszowa i poczta jest w Rzeszowie.

Raz jak miała być duża - 5 leżaków to najpierw zadzwonili czy ktoś będzie w domu bo zastanawiają się czy pakować.

 

Sebo nie strasz UG w Błażowej, po świętach składam tam papiery na pozwolenie na budowę.

 

Łoooooooo ooo - będziesz się budowała w Błażowej??? Pisz gdzie, dokaldanie ?

 

Miło byłoby mieć taką sąsiadkę jak Ty :)

 

Czy robisz to dla klienta siakiegoś???

 

Mówię Ci uzbrój sie w cierpliwość - i niejednokrotnie będziesz musiała pouczać urzędniczki:):):)

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebo sąsiadami to my raczej nie będziemy.

W gminie występuję o Warunki Zabudowy dla Inwestora

A drugi temat związany z tą gminą mam już na etapie złożenia o pozwolenie na budowę ale to już w starostwie.

(wczoraj jak pisałam to trochę mi się pomerdało, bo pozwoleń już dawno gminy nie wydają :oops: )

 

Jak na razie nie myślę budować drugiego domu. Jeszcze mam na to czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

basiuh2 dziękuje za zyczenia i przyłączam sie do Twoich zyczeń

zdrowych, spokojnych i radosnych świąt życzę i aby nasi zołnierze nie musieli byc okupantami innych narodów i nie musieli dokonywac rzezi na ludności cywilnej na skutek tzw "złego rozpoznania amerykanów - bo złe rozpoznanie u amerykanom przytrafia sie pare razy w miesiącu,

jak zreszta zdarzało sie im i wczesniej /np. masakra wioski My Lai - zbrodnia wojenna dokonana 16 marca 1968 w Wietnamie/

tego życzy brzoza

 

 

a własnie w tym momencie zaczeła sie zima !

wkroczyła mocnym akcentem -10 *C

a Basie to zima zastała juz chyba na podkarpaciu ... gdzie najmroźniej :wink:

 

p.s.

aby teraz przebić sie przez reklamy trzeba sporo czasu stracić przy edytowaniu postu :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RMF FM wręczył byłemu premierowi Jarosławowi Kaczyńskiemu akt własności działki na Księżycu. To urodzinowy prezent od słuchaczy RMF FM. Pod choinkę będzie, jak znalazł …

Taki sam prezent dostanie prezydent. Działka na Księżycu podarowana braciom Kaczyńskim ma 80 arów powierzchni, jest położona w atrakcyjnym miejscu, z widokiem na Ziemię ...

http://doc.rmf.pl/media/img_blogi/1/1202_big.jpg

 

pieczecie juz placki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składam wszystkim najlepsze życzenia na Swięta Bożego Narodzenia, niech ten czas będzie chwilą odpoczynku, wytchnienia od codzienności i szalonego wyscigu z czasem, niech kazdy z Was przeżyje z najbliższymi wiele radości. Niech spełnią sie Wasze życzenia, niech Nowy Rok przyniesie Wam nadzieję, wiarę i siłę jak również słońce i pogodę ducha. Niech omijają Was burze i niepowodzenia. Niech wszyscy będą szczęsliwi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówie WAM cud .. ;)

Chyba czytaja naszą grupę.. inny Pan listonosz... przywiózł fotel (w Cienkolu zmieściło sie ;)

Może totolotka powinnam dziś puścić? Skoro mam tyle szczęścia że nawet przesyłki do mnie dochodzą..;)

 

Miłej nocki.

 

:evil:

 

Hejka B@ha możesz się odezwać na adres [email protected] mam pare pytań co do projektu apollo a dokładnie do wykończeniówki. W grudniu przykryłem swojego Apoloniusza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich!

budujemy z Żoną dom w rododendronach5 w Łańcucie, wczoraj byliśmy w fullfarbie zapytac o koszty elewacji bo do wczoraj bylismy zdecydowani na wełne12, usłyszeliśmy że to ok. 34k pln(netto), zgłupieliśmy obydwoje bo wydawalo nam sie ze to jednak troszke innego rzędu wydatek, taka cena wydaje Wam sie realna czy jednak z kosmosu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...