Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

na przejazd w stajni nadaje sie

natomiast podjazd ... nie wiem

mysle ze nic złego z nia nie będzie działo jesli nie będzie stała w wodzie w okresie zimowym

wyrzucone szamotki rozbiórkowe na zewnątrz leza tam sobie juz kilka lat niczym nie zabezpieczone i nic złego z nimi się nie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

cegła szamotowa na podjeżdzie chmm- sporawa prosta - tak jak pisze brzoza - nie może zamarznąć mokra - bo jak wiadomo ją rozsadzie.

Można i zwykłą ułozyć zabezpieczejąc ją środkami hydrofobowymi np coś z tego http://www.sansil.com.pl/impregnaty_silikonowe.html

 

Zatem jeżeli tej cegły masz dużo przepędzluj to tym środkiem i układaj spokojnie - wytrzyma długo

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzoza dzieki za zyczenia.

Byliście na targach budowlanych, my sie troszke rozczarowalismy. Jedyny plus to wiem co chce na taras - plyty tarasowe bruk betu.

Pozdrawiam

kiedys jeździłem - wtedy jeszcze do Pogwizdowa w hali byłego Polamu (te pierwsze były chyba najatrakcyjniesze, sporo towarów także z branzy pozabudowlanej, mase pokazów stosowania nowych technologii, sporo gratisów dla gości, duza liczba gości, Ukraińców, Słowaków, ładna letnia pogoda i przyjemna atmosfera)

po przeniesieniu targów na Podpromie i zmianie terminu targów na wczesnowiosenny z roku na rok coraz wieksza bryndza - liczy sie tylko kasa dla organizatorów :evil:

szkoda nie tylko pieniedzy na bilet wstępu ale czesto najbardziej szkoda straconego czasu ...

od kilku lat przestałem chodzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

My byliśmy, aż miałam ochotę podejść do kasy i poprosić o zwrot za bilety :x

Badziewie. Ceny takie, że i 500 tys. na budowe mi nie wystarczyło. Ale....znalazłam płyty na schody (w końcu) takie jakie chcę i powiedzmy, że solary z tych tańszych..

miłego dzionka wszystkim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ostatnio jestem strasznie zabiegana, miałam zamiar iść zobaczyć co jest na targach ale jakoś mi umknęły.

Wczoraj wieczorem zaglądam na forum a tu piszecie że one już były. :o

Ale widząc opinie Wiolasz i Brzozy jakoś mi nie żal że o nich zapomniałam.

 

Wiolasz jeśli chcesz to mogę dać Ci namiar na gościa który robił u mnie wykończeniówkę całą, choć uprzedzam do tanich to on nie należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...