Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

ja mysle ze zaglądają ...

kiedyś wspomniałem o "Agnieszczce1" dziewczynie "o ostrym języku" handlującej chyba komputerami, lubiącej jeździć szybko (chyba quadami - tak to sie pisze ?)

snującej wspaniałe wizje domu (porównałbym Ją do Julisa Verne w opisach)

...

Oj jak miło,ze ktos mnie pamieta,czytam czytam,ale juz nie komentuje.A jeżdzic lubie tylko ,że duuuzymi samochodami 4x4,i po lesie.Choc teraz las mi znalesc trudno,kierownica po innej stronie-ale w miescie sieje postrach i na parkingach.(mam na mysli moj antytalent do parkowania :) ) Bede sie musiała troche uspokoic bo potomek moj czwarty za dwa miesiące sie pojawi i nie wypada z takim wielkim brzuchem taplac sie w błocie.Mam nadzieje,ze za jakis czas ,sama za własna kase kupie drewniany dom z ogrodem,i bez pomocy i łaski niczyjej-zamienie go w oaze.I kawa na tarasie bedzie,i te dwa koty i pies-buziaki dla przyjaciół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj jak miło,ze ktos mnie pamieta,czytam czytam,ale juz nie komentuje.A jeżdzic lubie tylko ,że duuuzymi samochodami 4x4,i po lesie.Choc teraz las mi znalesc trudno,kierownica po innej stronie-ale w miescie sieje postrach i na parkingach.(mam na mysli moj antytalent do parkowania :) ) Bede sie musiała troche uspokoic bo potomek moj czwarty za dwa miesiące sie pojawi i nie wypada z takim wielkim brzuchem taplac sie w błocie.Mam nadzieje,ze za jakis czas ,sama za własna kase kupie drewniany dom z ogrodem,i bez pomocy i łaski niczyjej-zamienie go w oaze.I kawa na tarasie bedzie,i te dwa koty i pies-buziaki dla przyjaciół.

pozdrawiamy zatem serdecznie dziewczyne na Zielonej Wyspie (edytowałem tekst ze względu na literówki :oops: ) i zyczymy spełnienia najskrytszych marzeń, szczęsliwego rozwiązania i zdrowego dzidziusia (pewno płci męskiej ?):)

Sluchajcie, widzialam nad lakami boćka! Wiec chyba nalezy przerwac kategorycznie dywagacje o tym czy juz,czy jeszcze nie :roll: i uznac,ze jest!!! :D .Jest boćiek jest wiosna :D .howk.

Farida ... tez chce juz wiosne :) :)

choć własnie pruszy snieg ...

 

RS , ładnie to napisałeś ...

i czuje sie w grupie rodzinny nastrój ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede sie musiała troche uspokoic bo potomek moj czwarty za dwa miesiące sie pojawi i nie wypada z takim wielkim brzuchem taplac sie w błocie.Mam nadzieje,ze za jakis czas ,sama za własna kase kupie drewniany dom z ogrodem,i bez pomocy i łaski niczyjej-zamienie go w oaze.I kawa na tarasie bedzie,i te dwa koty i pies-buziaki dla przyjaciół.

Oooo pokrewna dusza!! :lol: Samochodem uwielbiam jeździć (z tym taplaniem to może przesada, ale jakby mi ktoś dał 4x4 to kto wie??), moja czwórka już po tej stronie brzucha. dwa koty są, pies jest.

Tarasu co prawda jeszcze nie ma, ale mamy szczery zamiar go uskutecznić w tym roku. No i kawy nie piję - może być herbatka z soczkiem by myself i cytrynką. :lol:

Również pozdrowienia dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również zgadzam się z Baru że kjóliki są zajeb.ste

 

Z okazji tych już kolejnych Świąt w naszym życiu składam Wam wszystkim szczere z serca płynące zyczenia radości, miłosci (tej sypialnianej takze:)) cudownych chwil, samych pięknych poranków i szczęsliwych wieczorów w rodzinnym gronie.

By smutki Was omijały szerokim łukiem a radości spotykały nadomiar często.

By dzieci wyrosły na ludzi a mężowie i żony były zawsze takimi jak za czasów narzeczeństwa i szalonej miłości.

 

Z całego serca wszystkiego najlepszego

 

Sebastian z rodzinką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aldio!

Ten króliczek po lewej to taki konkretny jest :lol: :p

A czyj on: Twój czy b@chy?

A zdjęcie przefajniaste - moim bliźniaczkom bardzo się spodobało

 

Króliczek po lewej to Maja - moja oczywiście siostrzenica :p zuch dziewczynka rośnie, ma już miesiąc i 10 dni,

a Helenkę już znacie z kartki z życzeniami na Boże Narodzenie, jutro kończy cztery miesiące :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzoza-dziekuje za życzenia.Mam nadzieje,że mój mały Adaś nie wymeczy mnie za bardzo :) .Już myslałam,że starucha jestem i czas umierac,a tu musze pożyc jeszcze z 20 lat :wink: Dziecko trzeba wypuscic bezbolesnie w świat. :D

Baru-szczęściaro.Masz wszystko to o czym marze,co prawda psa nie brałam pod uwage,ale taki owczarek niemiecki długowłosy to byłby miłym kompanem i obrońcą.Przedemna jeszcze długa droga ale wierze ,że mnie tez sie w koncu uda.

Życze wszystkim w ten swiąteczny czas duuuuuuuużo siły i dużo pieniędzy :D Bo z resztą wszyscy dacie sobie świetnie rade.Wesołego Alleluja.!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...