Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

e tam starucha, babka za która ogląda sie pewno niejeden młodzian ... :wink:

najważniejsze ze odlalazłas znów cel w zyciu do którego dążysz i wierze, ze zły los wyczerpał juz swoj limit a teraz będzie z górki !

 

czego Ci AGNIESZKA szczerze zyczę !

 

p.s.

kiedys straliśmy sie liczyć forumowiczów, którym w trakcie pisania na forum urodził sie dzidzius a dzięki temu, ze sie odezwałas mozemy Adasia doliczyć do "dzieci forumowych"

pisz częściej !:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

co prawda psa nie brałam pod uwage,ale taki owczarek niemiecki długowłosy to byłby miłym kompanem i obrońcą.

Moje obecne suczydło to czarny terier, moja poprzednia psica była owczarką niemiecką - co prawda nie długowłosą, ale kudłów w domu było straszne ilości. Niestety nie dożyła naszej przeprowadzki :cry: Ale jest tutaj z nami - tutaj ją pochowliśmy.

Owczarki gubią sierść praktycznie przez okrągły rok z dwoma nasileniami: po zimie - podszerstek, późnym latem - ten dłuższy włos. No porażka...

Choć jeżeli chodzi o inteligencję to choć czarna głupia nie jest to zawsze powtarzam, że jest głupia jak paczka gwoździ przy poprzedniej psicy :p

A wracając do treści Twojego postu...

Dasz radę!! Zobaczysz!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zima zatakowała ostro i mamy w Poniedziałek Wielkanocny widoki za oknem jak na Boże Narodzenie ... :-?

dodatkowo intensywne opady sniegu spowodowały u mnie awarie elekryczne (3 godz bez prądu)

olbrzymie stado wróbli skupiło sie razem jakby miały odlatywac gdzieś na południe ...

zdezorientowane głodne szpaki ...

koniec swiata - powiedział by Popiołek (Wł. Kowalski) bohater serialu "Dom" ...

 

 

na dzis pasuje mi zwrotka piosenki z filmu "Jak rozpętałem II wojne światowa "

Róża czerwono, biało kwitnie bez,

Nikt z nas nie pęka, chociaż krucho jest,

Wzgórza przejdziemy, wodą popijmy,

Kuchnie polowe diabli wiedzą gdzie.

Kto by się martwił, że na drodze

Kurz i śnieg i deszcz - to znamy już.

 

Wzgórza przejdziemy, wodą popijemy,

Woda po walce ma jak wino smak.

Róża czerwono, biało kwitnie bez,

Dojdziesz bracie, choć krucho jest ...

 

acha

dla przypomnienia dzis Śmigus Dyngus - lejemy Panie

Panie prawo do rewanzu maja dopiero jutro !!!

zeby było jasne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po świętach..

Jak dziś przyjechalismy w dalekiej lubelszczyzny, to chyba nie widzieliście takiej ilości śniegu tej zimy nawet co tam, gdzie byłam....Dwie doby padało- biało za oknem było i zero widoczności..Bałwana ulepiliśmy i robiliśmy śniegowe motyle...Tylko sanek nie mieliśmy...Przyjeżdżamy dziś na podkarpacie a tu? w tele trąbią że wieeeeelkie opady śniegu a tu nic :o totalne zaskoczenie...

 

acha koloryzacja w pełni....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kruszon11

 

dnia 4 marca 2008 zostało u mnie wszczete postepowanie w sprawie udzielenia PnB i dzis zadzwonila do mnie moja pani architekt i oznajmila mi b dobra wiadomosc ze pozwolenie jest juz wydane takze czekalem 3 tygodnie, teraz musze jeszcze czekac chyba kolejne 3 tygodnie az wszystko sie uprawomocni,

 

mam do was w zwiazku z tym pytanie

 

czy aby podpisac papiery z kierownikiem budowy musze czekac na jakis papier ze PnB sie uprawomocnilo czy juz moge do niego jechac ??

 

 

jestem bardzo :D ze papierkowa robota prawie dobiegla konca trwalo to bardzo dlugo ale koncowka byla bardzo pozytywnie i bezproblemowo zalatwiona

 

pozdrawiam

DAFIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... pozwolenie jest juz wydane takze czekalem 3 tygodnie, teraz musze jeszcze czekac chyba kolejne 3 tygodnie az wszystko sie uprawomocni,

 

mam do was w zwiazku z tym pytanie

 

czy aby podpisac papiery z kierownikiem budowy musze czekac na jakis papier ze PnB sie uprawomocnilo czy juz moge do niego jechac ?? ...

papier nie przyjdzie /wg mojej wiedzy/

Ty masz oryginał pozwolenia na budowe a "klauzula" to pieczątka z orłem

i oni te klauzule - pieczatke wbijaja na oryginale pozwolenia

przy wbijaniu kaluzuli prawomocności urzędnicy kierują sie przysłowiem arabskim, ze to nie góra ma przyjść do Mahometa, tylko Mahomet do góry ...

 

:-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

PnB w moim przypadku (jeszcze nie uprawomocnione)

 

13.02 zlozony wniosek

21.02 wszczeto postepowanie

17.03 decyzja

21.03 doreczenie decyzji

 

Wszyscy sasiedzi odebrali 21.03, od tego momentu liczy sie 14 dni. Podobno mozna to przyspieszyc robiac kopie decyzji i kazdy zainteresowany musi sie podpisac ze nie bedzie wnosil odwolan.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...