Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

najwiecej Wikingów zyło w Norwegi ... w 1066 r opanowali cała Anglie (WIlhelm Zdobywca), troche ich osiadło w Szwecji, Dani a Nawet opanowali kawalek Rosjii

Dafit zakładam jednak, ze pracujesz w Norwegii :)

 

przejeżdzałem niedawno przez Budziwój teraz to osiedle domków rosnace "w oczach" - po Rudnej /Rogoźnicy/ i Tyczynie to będzie chyba kolejna "sypialnia Rzeszowa" - tak mysle ...

a mapke moze zrobi ... Sebo - tylko trzeba sie do Niego ładnie usmiechnąc ...:) :wink:

 

No Brzoza podejrzewam że usmiechanie tu niewiele pomoże. :)

Pracy mam tyle że jak widac brakuje mi czasu nawet na forum.

Choc kilku forumowiczów miałem okazję poznac osobiście - ciężko znaleźć chwilę by cos napisac.

Aldio - zycie taty - płynie pięnie i rzeczowo. Mój Filip jest rzeczowym gosciem - jak jem to jem- jak sadze kupke to sadze kupke; jak śpię to śpie - tak wiec dzięki Bogu nie ma dziecka w domu :)

http://photos89.nasza-klasa.pl/dev149/0/164/406/0164406925.jpg Życię kreci się wokół tego cudu którym sie chwale. Tak wiec Brzoza - znalezienie kawałka czasu na mape - jest dla mnie rzeczą graniczącą z cudem.

Wiem ze kiedyś się zaparłem i obiecałem ze zrobie- zatem jeżeli znajdę odrobine mobilizacji ... może mi sie kiedys udać :oops: :-? ...

 

Co do pracy - jak już pisałem kilkanaście postów wcześniej - jest jeszcze szansa by komus połozyć docieplenie lub pokryć dach. Zapraszam serdecznie

 

Pozdrawiam wszystkich słonecznie i ciepło

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Grupę!

 

dziś odpoczywam po bardzo intensywnie spędzonym dniu.

 

śnieżynka napisała:

 

NO to ja się po uśmiecham skoro deszcz pokrzyżował nam plany .Dziś niestety nie będzie zbierania humusu i tyczenia również .

właśnie mimo deszczu i ogólnie pogody pod psem - przepraszam psy :lol: - udało sie zebrać humus, wykopać ponad 20mb wykopu pod przyłącz wody i osadzić studnie na deszczówkę. jak dodam do tego że udało sie także przygotować deski pod szalunki i przywieźć na działkę to dziś mam po czym odpoczywać.

w tym tygodniu chcę wytyczyć dom.

 

pytanie "referendalne" brzmi :

czy nie negujesz faktu swojego sprzeciwu wobec potwierdzenia braku poparcia dla wycofania inicjatywy zaprzeczenia przez Prezydenta RP rezygnowania z odmowy ratyfikacji układu akcesyjnego z UE ?

wiesz, kiedyś ktoś mądry powiedział, że wysoki poziom komplikacji językowej lub skomplikowany wzór ma najczęściej za zadanie ukrycie ubogości myśli autora. tu sądzę że pomijając funkcję dezinformacyjną właśnie o to chodziło. przecież większość jest za unią więc zadanie pytania wprost daje łatwy do przewidzenia skutek.

 

pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogus - z pytaniem to był zart, ale na serio to sa zbierane podpisy przez ludzi którzy nie potrafia uzyc rzeczowych argumentów lecz głosza populistyczne hasła typu "Polska dla Polaków" z których nic nie wynika

 

chetnie wziołbym udział w referendum w którym mógłbym wypowiedziec sie np. co do tarczy czy wysyłaniu wojsk polskich poza granice kraju na tzw"misje" ...

ale tu jakos dziwnie nikt nie namawia do referendum ...

 

Sebo - nie zdawałem sobie sprawy, ze masz takie urwanie głowy, choc wielu juz odczuło brak Twoich postów na forum

 

no cóz - w budownictwie zapowiada sie "gorace lato" i okres szalejących cen ...

 

p.s.

"Tato" masz fajnego bobasa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

czy ktos sie moze orientuje gdzie kupie najtaniej w rzeszowie drut ?? i pustaki betonowe 40x30 ?? i jeszcze cegle pelna i dziurawke ??

pozdrawiam

DAFIT

Hi!

Gdzie kupisz to nie wiem ale poniższe firmy warto sprawdzić. Ja po sprawdzeniu cen (rok temu) kupowałem:

- drut - Restal

- pustaki - CIS Rudna

- cegła - cegielnia Przewrotne

Pozdrawiam,

Pedzelito

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

dla zainteresowanych, najlepsze ceny na dziś

 

drut w BOWIM u. Ciepłownicza

cegla pelna i dziurawka oraz pustaki U12 Budimax paderewskiego obwodnica

pustaki betonowe kupilem w j.a.r. w kielnarowej

 

mam nadzieje ze nie bedzie padalo do wikendu gdyz maja to wszystko mi przywiezc a po deszczu bedzie to nie mozliwe

 

na dzien dzisiejszy zakupy zakonczone reszta bedzie juz w trakcie budowy

 

pozdrawiam

DAFIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja sie pochwale - bo sama nie wiem jak tego dokonałam. Ok. 1 kwietnia przyszli do mnie hydraulicy (zrobili wod, kan i skrzynki i pion do centralnego), elektryk skończył pracę, zrobiliśmy instalacje centralnego odkurzacz, prawie kończą siatkowac styropian na elewacji i od wczoraj weszli tynkarze. Dzis mam już wytynkowana sypialnię, garderobę i jeszcze inne sufity w pomieszczeniach. :lol:

Wczoraj pracowały 4 ekipy na raz - dobrze że się nie pozabijali :roll:

Teraz szukam kogos taniego i o mocnych nerwach żeby mi dofugował komin klinkierowy.

Pozdrawiam wszystkich zaczynajacych budowanie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...