Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

Mac Iek

strych mam podzielony na 2 części (scianka, drzwi) i w obu częsciach mam po jednym okienku przeszklonym w dachu jak i po okienku w scianach szczytowych)

 

przy upałach wystarczy te okienka uchylić z temperatura spada znacznie co skutkuje znów na mieszkania na poddaszu - tak więc z okienkami jestem za

choc sa pewne ale ...

noca może sie tam zakrasc sowa lub gacoperz a potem straszyc ...

 

odizolowałem pozostałościami - resztkami wełny i styropianu równiez jedna połac (z czterech jakie mam) dachu od strony południowej - na próbe - i

ta połowa strychu jest znacznie chłodniejsza od drugiej w upał

 

wydaje mi sie ze podpowiedx fachowca jest dobra - u mnie sie to sprawdza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Wielkie dzięki brzoza :)

... - tak więc z okienkami jestem za

choc sa pewne ale ...

noca może sie tam zakrasc sowa lub gacoperz a potem straszyc ...

Czyli kratki z żaluzjami powinny być OK - dopływ powietrza z wykluczeniem "ptactwa straszącego" :wink:

 

... wydaje mi sie ze podpowiedx fachowca jest dobra - u mnie sie to sprawdza

Tyle, że on mi to odradzał a u Ciebie się sprawdza. Pozostanę chyba przy kratkach a może kiedyś w przyszłości, w wolnej chwili (raczej nie realne :) ), podobnie jak Ty będę eksperymentował na strychu :lol:

 

Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

 

czy ktos wie gdzie mozna znalesc sklep z bramami do garazu w rzeszowie

 

Bramy są praktycznie w każdym markecie budowlanym ale chyba lepiej brać w firmach, które też je montują. Ja brałem w Solo na Lwowskiej i jeszcze działa :wink: . Bramy montują też w Mariocie koło Tesco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Dziś zasypywaliśmy fundamenty do samego zmierzchu a potem ognisko i tak nam zeszło że światła pogasły i tylko żabi rechot było słychać. Też tak macie ,bo mnie to się spodobało taki super żabi koncert :wink: .Ciekawe czy jak my się wprowadzimy to te żaby się wyprowadzą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam

 

:) :wink:

 

...Ciekawe czy jak my się wprowadzimy to te żaby się wyprowadzą?

śnieżynka - nie ma na to szans

żaby doputy będa siedziec - dopuki będzie im mokro ...

tylko melioracja moze spowodowac, ze sie wyniosa

a mnie znów co rano budzi bażant ...

podchodzi pod okna i drze sie jak wariat ... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak macie ,bo mnie to się spodobało taki super żabi koncert :wink: .Ciekawe czy jak my się wprowadzimy to te żaby się wyprowadzą?

Raczej nie, nasze się nie wyprowadziły i koncertują. Bardzo miło, ostatnio robiliśmy nasz pierwszy trawnik, nawet po zmroku wałowaliśmy go w czasie koncertu. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę :)

 

Czy ktoś z Was ma doswiadczenie z blachami Ruukki albo Blachotrapez

Chodzi mi jakość, uzytkowanie, problemy podczas krycia, itp.

Z góry bardzo dziekuje za zainteresowanie

 

listek

Ja mam ruukki - siedzi na dachu od końca 2003 roku, jak na razie (tfu, tfu, tfu) sprawuje się bez zarzutu. Problemó podczas krycia nie miałam :D :lol:, a tak naprawdę goście, którzy nam to robili byli poleceni przez firmę, gdzie kupowałam blachę i niczego dziwnego od nich nie słyszałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...