Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Jeszcze nie kupowałam ale dziś lub jutro jadę zamawiać pomiar drzwi. Jeśłi Ci się nie spieszy to poczekaj a powiem jak poszło.

 

Oba, niestety z powodu choroby dziecka, wizytę w Easy door muszę odłożyć. Nie mam po prostu możliwości wyjść gdziekolwiek. :-?

Ale jak tylko załatwimy z nimi wszystko- dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj w nocy znów przeszły trzy duze ulewy z niegroznymi wyładowaniami

dolało do syta ...

ten maj to test dla wielu działek - Ci którzy zaczeli budowy moga ocenic teren

czy podmokły czy suchy ...

taki test prawdy

 

No tak, faktycznie można sprawdzić działki.

I zapewne kilku z nas nie pochwali się wynikami... ;)

A tak na marginesie dobija mnie ta pogoda choć dzięki niej ekipa wod-kan działa u mnie w powiększonym składzie - nie mogą kopać na innej budowie na zewnątrz i wszyscy są u mnie pod dachem. :)

 

Pozdrawiam,

Pedzelito

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim

Czy wiecie, że coraz częściej na górce w Hermanowej można spotkać łanie i to z rodzinami? :o Fantastyczny widok, normalnie zapiera dech...

 

mnie też kiedyś też dech zaparło, przy robieniu herbaty zobaczyłam defiladę przed oknem, zanim złapałam aparat poszły dalej :p

 

http://images30.fotosik.pl/217/aeeea042eb156e3am.jpg http://images25.fotosik.pl/216/d8961954dca1f0edm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przygotowuje sie do zamawiania dachowki, mam pytanko z tym zwiazane ktora flie dachowa wybrac ? dorken czy marme ?

 

a czy może poddasze docieplasz wełną i pod to gipsokarton?

jeżeli tak to proponuję pełne deskowanie i papę , poszukaj na forum, poradź sie w dobrym składzie budowlanym, sama folia bez deskowania może w niedługim stosunkowo czasie dostarczyć kłopotów.

pozdro

 

a u nas w czwartek wylaliśmy strop na garażu i kotłowni i dokończyli murować parter...teraz płyta sama się podlewa- jedyny pożytek z tego deszczu.

działka pozytywnie przechodzi test mokrej wiosny...w rowie koło drogi jeszcze nigdy nie widziałem wody...

pozdrawiam grupę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

sama folia bez deskowania może w niedługim stosunkowo czasie dostarczyć kłopotów

 

jakich kłopotów doświadczyłeś ?

 

w sumie jestem zdecydowany na folie 3 warstwową paro przepuszczalna ...

dach będzie kopertowy kryty dachówką ...

która lepsza marma czy dorken ? i ewentualnie dlaczego ?

 

Pozdrawiam

Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pedzelito - Ty budujesz na wzgórzu ? dobrze kojarze ?

 

Tak, buduję na wzgórzach Racławówki.

A dzisiaj nadal leje. :(

W aucie chyba zatkały mi się odpływy z podszybia bo dzisiaj jak ruszałem to woda lała mi się po butach!!! :o Podniosłem maskę a tam podszybie PEŁNE wody - chyba z 50 litrów wody tam jest!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zielone wzgórza nad Soliną - spiewał wojtek Gąssowski

na ten deszcz to tylko wzgórza ... i nie tylko Soliny czy Racławówki

jest sie na wzgórzu - to ma sie komfort psychiczny ...

tak mysle

 

a nasi dzielni zołnierze wygrzewaja sie na słoneczku w Iraku, broniac tam amerykańskich interesów

zazdroszcze im tego słońca ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim

Czy wiecie, że coraz częściej na górce w Hermanowej można spotkać łanie i to z rodzinami? :o Fantastyczny widok, normalnie zapiera dech...

 

......mnie też kiedyś też dech zaparło, przy robieniu herbaty.....

No mi tez kiedys dech zaparlo...jak zobaczylan swoje iglaki i roze po wizycie tych rodzin :evil: .Jesli nie macie ogrodzonych ogrodow a chcecie poobsadzac dzialeczki zielenina to nie wiem jak dlugo beda Was cieszyly te widoki...

 

bogus33 nie strasz tych co juz tak maja :D .

pozdrawiam budujacych :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

sama folia bez deskowania może w niedługim stosunkowo czasie dostarczyć kłopotów

 

jakich kłopotów doświadczyłeś ?

 

w sumie jestem zdecydowany na folie 3 warstwową paro przepuszczalna ...

dach będzie kopertowy kryty dachówką ...

która lepsza marma czy dorken ? i ewentualnie dlaczego ?

 

Pozdrawiam

Damian

 

Ja mam Dachową Marmy i nie wziąłby innej - wystawiona na próbce 2-gi rok na słoneczku i atmosferze nie do zajechania

Pod balchodachówką mam - nie doświadczam narazie rzadnych problemów.

Kupowałem na allegro - było najtaniej

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakich kłopotów doświadczyłeś ?

 

ja osobiście żadnych ale mam znajomych którzy po 7latach ściągali dachówkę by wymienić folię bo rozeszła sie na strzępki, jednak jakiej produkcji folia to była to nie mam pojęcia.

ja prawdopodobnie foli nie będę dawał wcale- no ale to wynika z innej konstrukcji poddasza.

 

nie strasz tych co juz tak maja .

 

nie straszę - zwłaszcza że większość teraz tak ma. jednak jak miałbym komuś doradzać...

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...