Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

Brzoza - a Ty co zaś kopiesz?? - nowy dom czy poszerzasz stary ...

 

Sebo

nie miałem domku gospodarczego i cos mnie podkusiło aby sie znów wziąśc za budowe ...

:-?

 

Pieronie wiedziołem ze długo nie wytrzymosz- Ty bez budowy żyć nie umisz:)

A co ty robisz jeszcze o tej porze przed komputerkiym - spać - juz je wielko noc:)

 

Pozdrawiam Brzoza serdecznie i ide w kimonko:)

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

z budowaniem u mnie to jak z wilkiem którego ciagnie do lasu ...

narzekam i właze w to bagno :lol:

oglądałem film "operacja koza", niby komedia ale miała dłuzyzny i wskoczyłem sobie w ramach relaxu na forum

ale tez lece w kimono :)

mądrych snów zycze choc i rozrywkowe nad ranem moga byc .. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was w ten ładny i ciepły dzionek :D

 

I ponawiam pytanie :oops:

 

Czy mak ktoś z Was do sprzedania/wypożyczenia stemple?

Potrzebuję ok 50-100. Strop monolit. Najlepiej jeśli maja kamy.

 

Dzieki

 

Będę miał jakieś 80 szt stempli ... ale dopiero za jakieś 2 tygodnie,

bo dopiero co zalaliśmy strop :-)

Jeżeli możesz czekać to możemy się jakoś dogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś.

Mam pytanie: mozecie mi podpowiedzieć, gdzie mogę zamówić drzewo kominkowe? W lubelskim to bym wiedziała a to podkarpacie to jeszcze dla mnie ciemna magia czasem.. :oops: Nawet wiosek wokół nie znam..

 

A np. http://www.rbit.pl/index.php?s=wys&wyb=P-OL-DR-KO&np=drewno

Zapytaj w Rafo.

 

Pozdrawiam,

Pedzelito

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Nawet wiosek wokół nie znam..

ja kupuje na ogół w Lasach Państwowych - leśniczówki

tzn osobiście sie nie fatyguje tylko wynajmuje wozaka i mówie mu - wykup, naładuj, przywieź, rozładuj - ale i tak to mnie absorbuje bo musz pociąc, porabac i ułozyc

prostsze jest kupowanie odpadów stolarnianych - gotowe kawałeczki

lub oflizy tartaczne które trzeba ciąc

najprościej jest zamówic rąbane polana - ale to jest zdaje sie najdroższe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poszukuje ziemie do niwelacji terenu (moze byc z niewielkim gruzem) - w sumie okolo 40-50 kubików. Moze ktoś z szanownych forumowiczów posiada namiary gdzie można w tej chwilą nabyć taki towar, prośba także o namiar na tanie usługi transportowe bo te są najdroższe w tej całej zabawie z nazówką ziemi - koszty jednego przejazdu firmy krzyczą sobie 300-350 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AnetkaS- czy ty wreszcie zdajesz czy chcesz sie tylko dowiedziec za co uleją?? - moja rada - nie bać się jazdy normalnej beaz opitalania się dyanmicznie choć w dozwolonej prędkości. Zdecydowanie i pewnie - to recepta na sukces.

 

Witam

To nie ja zdaję teraz egzamin a moja koleżanka (ja na szczęście mam to już to za sobą).

Miała już 6 podejść i ciągle w tył.

Ostatnim razem jak wsiadła w samochód zanim zdążyła ruszyć to 2 razy jej zdechł.

a później to już wykonała całą jazdę na placu i te 40 minut na mieście. Egzaminator powiedział że nie zdała ze względu na te 2 zdechnięcia na samym początku. I dlatego chciałam wiedzieć czy to może być podstawą.

I pewnie podciąga się pod "płynne ruszanie" Koleżanka rozmawiała już z instruktorem który uczył ją na kursie. W sumie mogłaby spróbować się odwołać, ale jeśliby jej nie zaliczyli to później już tylko prze....

 

Pozdrawiam wszystkich. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Grupę!

 

... zbieram oferty dachowe tzn. pokrycie, akcesoria, okna dachowe, kominki went. i system rynnowy razem wzięte. raczej będzie blachodachówka ze względu na masę...

 

Ja też kiedyś to liczyłem i dla mojego dachu (jakieś 250 m2),

koszt pokrycia dachówką cementową Braas,

jest co najmniej o 8 tys. większy niż blachodachówką Ruuki Pural Mat

(koszty materiału i robocizny).

 

Zakładająć że ta blachodachówka wytrzyma 25 lat z tych nie wydanych (albo dobrze zainwestowanych) 8 tys. może zrobić się tyle, że wystarczy na nowe pokrycie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby taki fajny dzień ale trudno się cieszyć - nie wiem czy lubicie siatkówkę ale zmarła Agata Mróz. A tak wierzyłam że jej się uda.

 

 

U mnie na budowie prace postępuja - zrobili mi dziś instalację wewnętrzną gazową. A w przyszłym tygodniu zrobią podbitkę poziomą do elwacji ze światełkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile jeszcze nie ma zamiaru padac ...?

moje biedne truskawki ... :cry:

Bernadetta gdybys miała sporo odpadów styropianu i nie wiedziała co z nimi robic - to moze mógłbym Ci pomóc ... :wink:

a tak ogólnie - miłego dnia zycze ...

acha ...ile obstawiacie w meczu z Niemcami ?

ja jakies 6:0 dla Niemców ...

szczególnie po tym jak nasz bramkarz skoczył sobie na kosc ogonowa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i zaczelo sie od porazki, ekipa dzis przyjechala rano kopac fundamenty i przygotowywac wszystko na poniedzialek rano kiedy to mial przyjechac beton, a tu deszcz wszystko pokrzyzowal, panowie nie dokonczyli roboty a jak popada to gruszka napewno w poniedzialek nie wjedzie na dzialke bo droga bedzie za miekka, jestem zalamany, jak tak dalej bedzie padac to wszystko wydluzy sie o jakis tydzien ktorego ja niestety nie mam bo czas mnie nagli, klapa

 

a co do meczu Polski to ja wierze ze Polacy wygraja i pokaża Niemcą ze mozna z nimi wygrac, bedziemy jutro ich ostro dopingowac na miescie :D

 

pozdrawiam

DAFIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dafit to tak jak u nas, jak juz wszystko zalatwione to zaczyna padac deszcz, przestanie padac to nie ma robotnikow i tak w kolko :-? ale na szczescie juz wybilismy lawy czyli na mury nie trzeba bedzie nam cudnej pogody...

 

Mysle ze Polska przegra 2:1 (jestem optymistka i wierze ze chlopakom uda sie strzelic choc jednego gola :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...