Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

wiolasz

niestety daliśmy sie omamic

Korwin Mikke juz dawno przepowiedział ze urzednicy to plaga ...

 

te szarańcze nalezy wtępic jak wsciekłe psy ...

Polacy wybrali PO i PiS a olali Unie Polityki Realnej

mamy więc urzędasów ze swoimi rzecznikami prasowymi, z biurami, komputerami, dostępem do internetu i spora pensja którzy udają ze coś robia a tak naprawde pierdzą w stołki ! :evil:

 

 

kwitnie nepotyzm, przyjmuje sie do pracy, zięciów, synowe, albo sie umawiają

ja ci przyjme szwagra do biura a ty mi przyjmij działacza- kolege lub ciotuchne i romnazają sie jak te slimaki bezskorupowe ...

 

Deptuła roni krokodyle łzy bo najchętniej zatrudniłby PSL owców /ale on juz miał swoje 5 min u w tym urzędzie/

teraz do koryta drwali PiSowcy - i teraz jest ich 5 minut

więc chapią stanowiska jak te swinie - bez krępacji

a jak sie ich będzie stawiac pod scianą - zaraz zakrzyczą "łapaj złodzieja"

i pokazą jak to PO zatrudnia swoich w innym urzędzie

takie polskie piekło gdzie do władzy dorwały dwie duże partie które wiedza lepiej co obywatelom jest potrzebne ...

po kij im referendum czy wysłac wojska do Iraku, po kij im wiedziec czy zgadzamy sie na tarcze, po kij czy chcemy euro, albo czy chcemy zasad wzajemności czyli wiz dla amerykanów ...

oni wiedza za nas ...

 

:-?

 

p.s.

cztery "wielkie " reformy Buzka - to smiech na sali

wciskano nam kit, ze jak powstaną powiaty to urzędników w województwie ubędzie /przejdą do gmin i powiatów/

okazuje sie, że ubezpieczenia /ZUS, KRUS/

służba zdrowia, szkolnictwo i administracja sa bardziej "chore"

po WIELKICH REFORMACH niz przed

 

Buzek z ekipą zaszastał naszymi pieniędzmi, zrobilł "reformy"

a my płacimy za trutni "reformatorów" i na trutni "urzędników" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbigou i dogs -

 

wysłałem Wam na PW swoje zdanie o Czesławie Górze i opis jak to było u mnie z jego pracą.

 

Nie chciałem upubliczniać swojej na jego temat opinii, nie jestem z kilku rzeczy zadowolony. Po pierwsze nie ma go tutaj, więc nie ma szans się bronić. Po drugie każda sprawa ma dwie strony.

 

gdybym miał drugi raz zaczynać budowanie, mocno bym się w każdym razie zastanowił nad kilkoma rzeczami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... zastanawia mnie jak ci ludzie mogą codziennie patrzeć sobie w oczy wiedząc co robią? ...

Wiola

straciłem wiele lat czekając na pozwolenie na budowe

urzędniczka "zgubiła" /zapodziała/ moje podanie kiedy zatwierdzano MPZT

a kiedy przedstawiłem własna potwierdzona kopie podania było juz po ptokach

poźniej próbowano mnie skołowac twierdzeniem ze moja działka znajduje sie w strefie ochronnej

/i znów kilka lat w plecy / zanim wtłumaczyłem zakutym urzędniczym łbom, ze tylko częsć mojej działki lezy w tej strefie ... a reszta jest poza i na tej częsci mozna budowac

 

ta urzedniczka mimo kolejnych "wyczynów" w stosunku do innych petentów pracuje do dzis i czuje sie jak swieta krowa - wie ze jej włos z głowy nie spadnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u was też tak wstrętnie jest?? Brrr... nic mi się nie chce...

Szalunek pod tarsem siedzi jak siedział bo aura niesprzyjająca, krzaczorki czekają jeszcze na posadzenie.

Niech w końcu przestanie lać!!!

Może napiszemy petycję?? :p

Pozdrawiam wszystkich podkarpackich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko byłoby fajnie i nie było loterią gdyby po prostu ludzie/murarze robili uczciwie swoją robotę....

 

 

 

Ale ja w innej sprawie. Możecie mnie zorientować w kosztach podłączenia kanalizacji ? Mam jakieś 150 metrów kopania do właściwej studzienki i chciałbym za wczasu ochłonąć, bo podejrzewam, że koszty będą niemałe.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko byłoby fajnie i nie było loterią gdyby po prostu ludzie/murarze robili uczciwie swoją robotę....

albo zeby to była ciągle ta sama ekipa ...

najczęsciej ekipa to jeden murarz /dobry/ mający przy sobie jednego czy dwu przyuczonych do zawodu i zbieranina kilku pomocników z których w razie potrzeby "robi" sie na poczekaniu murarza ...

czesto to ludze na jeden sezon ...

w tym sezonie pracuje w ekipie np abstynent - pedant a w przyszłym "szef" zatrudni na jego miejsce pijaczka recydywiste- kieszonkowca ...

i mozna taka ekipa polecac ... niby ta sama - a nie ta sama ...

ja juz na forum obserwowałem takie przypadki polecania ... u jednych sie sprawdzili, a u innych tak nabroili ze forumowiczka /prawdopodobnie z tego powodu/ tak sie obraziła, ze aż przestała pisac ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Grupę!

 

ten deszcz wprowadzi mnie chyba w depresję.

zalało mi już mury i nalało w docieplenie skośnego stropu, dekarze czekają na pogodę, ja mam zamiar dalej opóźnić montaż okien , żeby to wszystko trochę przewiało jak przyjdzie pogoda, z drugiej strony założę kabelki miedziane na ściany i tak będzie kusiło...

 

co do ekip to u mnie była niby bardzo sprawdzona ekipa a jednak nie wszystko im wyszło dokładnie tak jak powinno... :evil: to co im wyszło to akurat brygada się odłączyła o ile mi wiadomo...- więc trudno polecać. pani projektant też dała ciała (niegroźnie) ale sytuację ratował kierownik budowy.

 

pozdrawiam wszystkich zwłaszcza tych wkur@#$@$ na ten popie##%# deszcz!!!

 

 

mam do sprzedania kabel siłowy, gruby ok 50m w dwu odcinkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...