Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Co daliscie na podłogi bo mamy dylemat?

Pozdrawiam

Na dole mamy panele - położone na tymczasem - już 4 lata leżą i dobrze sie mają. Na górze wykładziny połozone bezpośrednio na wylewkę.

 

Baru - a jak te wykładziny? alergicy u was nie mdleją? da sie jakoś porządek utrzymać?

Dla mnie wykładzina jest bardzo przyjemna a wszyscy w koło straszą i straszą...

Cholerka!

Nietypowe mam dzieci bo nie alergiki TFU, TFUU, TFUUUUUU!!

A znajomi i ich dzieci jakoś nie mdleją i nie zanoszą się spazmatycznym kaszlem (wyjątkiem jest moja kumpela - 40-stolatka, która zaczyna się dusić jak tylko znajdzie się w tym samym pomieszczeniu, w którym BYŁ (nie jest!! wystarczy, że był!!) pies.

A porządek... nooo to w tej chwili kupiłabym wykładziny w maziaki wszelakie a nie ładne, pastelowe kolory!! :evil: Chociaż jest u nas kategoryczny zakaz włażenia na górę z jedzeniem i piciem - wykładziny przypominają mapy... Najgorzej jest u najstarszej córki: tusz, atrament, rozjechane fotelem pastele (no co?? nie zauważyłam, że mi spadła!!... i tak 7 razy... :p).

Nie mniej jednak - nawet jak dojdę do takiego etapu, że będę mieć kasę na wymianę to i tak będzie dalej wykładzina, tylko - tak jak pisałam - w innych kolorach. Moje panny latają bez kapci, co mnie do furii doprowadza, więc przynajmniej nie marzną na tej wykładzinie w nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Grupę!

 

no to dzisiaj był dzień a raczej wieczór prawdy :o poziomowaliśmy ślepą wylewkę i strop...

nooo sądzę że ekipa się spisała; na chudziaku różnica między min i max 1,5- 2 cm max ale raczej 1,5. góra 1,5. są to różnice na kondygnacji a nie w poszczególnych pomieszczeniach.

 

dormar!

"A jak z kosztami, wyszlo Was to tyle co kosztuje pokrycie dachu blachodachowka, czy mniej??? "

 

nie no znacznie mniej, ponad (grubo ) dziesięciokrotnie. całkowity koszt przyłącza to 1150pln + 300projekt - to było już w cenie jaką zapłaciliśmy pani projektant za papierologię.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co daliscie na podłogi bo mamy dylemat?

Pozdrawiam

Na dole mamy panele - położone na tymczasem - już 4 lata leżą i dobrze sie mają. Na górze wykładziny połozone bezpośrednio na wylewkę.

 

Baru - a jak te wykładziny? alergicy u was nie mdleją? da sie jakoś porządek utrzymać?

Dla mnie wykładzina jest bardzo przyjemna a wszyscy w koło straszą i straszą...

Cholerka!

Nietypowe mam dzieci bo nie alergiki TFU, TFUU, TFUUUUUU!!

A znajomi i ich dzieci jakoś nie mdleją i nie zanoszą się spazmatycznym kaszlem (wyjątkiem jest moja kumpela - 40-stolatka, która zaczyna się dusić jak tylko znajdzie się w tym samym pomieszczeniu, w którym BYŁ (nie jest!! wystarczy, że był!!) pies.

A porządek... nooo to w tej chwili kupiłabym wykładziny w maziaki wszelakie a nie ładne, pastelowe kolory!! :evil: Chociaż jest u nas kategoryczny zakaz włażenia na górę z jedzeniem i piciem - wykładziny przypominają mapy... Najgorzej jest u najstarszej córki: tusz, atrament, rozjechane fotelem pastele (no co?? nie zauważyłam, że mi spadła!!... i tak 7 razy... :p).

Nie mniej jednak - nawet jak dojdę do takiego etapu, że będę mieć kasę na wymianę to i tak będzie dalej wykładzina, tylko - tak jak pisałam - w innych kolorach. Moje panny latają bez kapci, co mnie do furii doprowadza, więc przynajmniej nie marzną na tej wykładzinie w nogi.

 

Dzięki za informacje i argumenty ZA. A jak masz kładzione wykładziny - bezpośrednio na beton?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewien pasterz mial straszne problemy z wilkami pozerajacymi jego owce. Poszedl wiec na targ aby kupic sobie psa.

Handlarz stwierdzil, ze najlepsza bedzie "Sobaka Barabaka" .

Pasterz patrzy, a to taki malutki piesek z wielka morda - nie wierzyl, ze moze cos zdzalac wiec handlarz dal mu go na okres probny.

Przyszla noc. Sobaka-Barabaka siedzi sobie przy stadzie a z lasu

biegnie watacha wilkow.

W pewnej chwili, basior pociaga nosem i wola:

- uwaga!! Przy stadzie jest Sobaka-Barabaka! ! Odwrot !!!

Wilki zaczynaja uciekac, tylko jeden mlody próbuje protestowac

- A wy gdzie? Przeciez ta Sobaka-arabaka to nas moze w dupy pocalowac

- A moze, moze.... Ale zebys wiedzial jaki ma zimny nosek ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<piotrek> ide se dziś na uczelnie, jak zwykle skrótem wydeptanym w trawie przez studentów

<piotrek> patrzę a tu za krzakami, przy chodniku radiowóz i na mój widok uchyla się szyba

<piotrek> ja wnerw, myslę mandat :/

<piotrek> policjant do mnie: "Co jest do spacerowania po mieście?"

<piotrek> no to ja wiedząc że źle zrobiłem, wiedziałem że chodzi o chodnik, ale chciałem zażartować i mówię: "deptak?"

<piotrek> na to on zaczął sobie coś pisać i mówi do drugiego: "patrz pasuje, mówiłem ci że to nie chodnik"

 

**************************************************************

- Halo! Przed chwilą wysłał mi pan zdjęcie z komórki MMS-em.

- Oj, przepraszam, pewnie zapomniałem zablokować klawiaturę...

- No to niech pan pamięta na przyszłość. Albo niech pan nie nosi telefonu w gaciach!

 

**************************************************************

 

<grog>Zamach w Gruzji, popsuty samolot... niedługo zamachowcom skończą się pomysły...

 

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Zamach w Gruzji, popsuty samolot... niedługo zamachowcom skończą się pomysły...

 

 

8)

 

w F16 go wsadzić :p

 

 

Swiezo osadzony wiezien drze sie zza krat:

- Jestem niewinny !!! Niewinny !!!

Na to z sasiedniej celi:

- Juz niedlugo kwiatuszku. Juz niedlugo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy forowicze!!!

Dlugo nie pojawialismy sie na forum...i mamy sie czym pochwalic :D otoz nasza "sarcia" juz stoi :wink: WRESZCIE!!! Bo wszystkich trudach i znojach, po problemach z pogoda...itd. w tym tygodniu bedziemy robic strop, a potem plyta.... :D

Pozdrawiamy!!!!!

 

czy wasz dom to moze ten?? zastanawiamy się nad nim

SARA 129.7 m² + garaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzą słuchy, ze Cesarz Japonii dlatego nie przyjął naszego

prezydenta - poniewaz popiera Platforme ...

 

i pojawiają sie obawy aby nie powtórzył sie scenariusz z Gruzjii ...

tzn. poniewaz kolejnym krajem podrózy jest Korea aby Koreańczycy z południa nie wywieźli naszego dzielnego Pana Prezydenta nad granice z Koreą Północną ...

 

a z nowości - dochodze do 100 % realizacji moich planów budowlanych na ten rok - z powodu sprzyjajacej pogody (wokół zielono, trawka jak na wiosne, zadnego błota, nawet przymrozków ostatnio nie ma ...:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różnie ...

szacuje miedzy 300 a 600 PLNów

ja płaciłem 330 - ale to juz 3 lata temu, geodeta troche "krajan", a pomiaru dokonywali stazyści na praktykach

 

Dziękuję!

Znając moje "szczęście" to krzykną mi z 8 stówek. :)

Ale przynajmniej już wiem czego się spodziewać.

Pozdrawiam,

Pedzelito

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje i argumenty ZA. A jak masz kładzione wykładziny - bezpośrednio na beton?

Tak, bezpośrednio, z tym, że samą wylewkę malowałam ze trzy razy czymś tam - nie pamiętam jak się to zwało - w takich dużaśnych butlach to targałam, żeby się wylewka nie ścierała.

A wykladziny specjalnie wybraliśmy takie na grubym filcu od spodu. Przy ścianach mamy listwy przypodłogowe z voxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Medyce kolejny dzien pałowano

" ... ZOMO! Bandyci! - skandował wzburzony tłum, kiedy przed północą 60 policjantów uzbrojonych w pałki i strzelby zaczęło spychać protestujących z drogi. W ich stronę posypały się kamienie, butelki i patyki.

 

- Ratunku, stratują nas, zabiją - lamentowała kobieta uginając się pod naporem kordonu.

 

Niektórzy mężczyźni, co sił w nogach i pięściach uderzali po przeźroczystych tarczach z napisem "policja”. Wywiązała się trwająca kilkadziesiąt minut regularna bitwa. Starcie wygrała policja ..."

 

policjanci, którzy dorwali tzw. "mrówke"...

 

http://www.nowiny24.pl/images/protestmrowek/teaser.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...