Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

... basiah2 - od połowy przyszłego roku rzeszowianka :wink:

ale fajnie !

Ty to bezproblemowo budujesz Basia ...

żadnych pytań o fachowców, zadnych reklamacji typu zamontowali mi odwrotnie okna ...

no, pogratulowac tylko !

ale to chyba nie Rzeszów ...

za rózowo ...

 

p.s.

wszyscy cos wklejaja - to moze ja tez cos wkleje

zdjecie miesiaca - gołębie na latarni

http://bi.gazeta.pl/im/9/5821/z5821339X.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... basiah2 - od połowy przyszłego roku rzeszowianka :wink:

ale fajnie !

Ty to bezproblemowo budujesz Basia ...

żadnych pytań o fachowców, zadnych reklamacji typu zamontowali mi odwrotnie okna ...

no, pogratulowac tylko !

ale to chyba nie Rzeszów ...

za rózowo ...

 

 

wcale nie bezproblemowo - ale u nas niezastąpiony teśc zajmuje się wszystkim - trzyma rękę na pulsie :D

a my tak z doskoku :)

 

no i ruszyła wykończeniówka - to dopiero jest jazda bez trzymanki :-? :lol:

chyba będziemy wylane schody wewnętrzne burzyc

:-?

ale nie ma co narzekac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Grupę!

 

wszystkim życzę zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia. no i niech Wam Gwiazdka przyniesie worek pieniędzy!!!.

 

 

wiem że było pewnie ale szukaczka mnie wnerwia a święta idą :lol:

ile wat nocy grzejnika na m2 się przyjmuje? bo nie wiem jakie grzejniki zakładać/kupować a chcę zweryfikować założenia projektu, zwłaszcza że jest wszystko liczone na 21 stopni a dla nas to mało- lubimy ciepło!

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wcale nie bezproblemowo ...

jak tylko schody wyburzyc - to rzeczywiście małe piwo :wink:

ale chyba da sie coś z tym zrobic ... stolarz nadłoży, wydłuży troszke ...

powinno byc OK /no chyba, ze zachodzą na drzwi .../

 

duża masz działkę Basiu ? jest miejsce na ogród i choinke ?

 

witaj Andrzej_78

nie znam ekipy do tynków ale mysle, ze dobrze by było jakoś uściślic miejsce wykonania tynków /czy okolice Rzeszowa, Przemyśla, Krosna czy Tarnobrzega/

wtedy moze będzie łatwiej o lokalnego wykonawce

... ile wat nocy grzejnika na m2 się przyjmuje? bo nie wiem jakie grzejniki zakładać/kupować a chcę zweryfikować założenia projektu, zwłaszcza że jest wszystko liczone na 21 stopni a dla nas to mało- lubimy ciepło!

pozdro

przyjmuje sie miedzy 60W a 100 W

/m.in. zalezy to w jakiej technologii zbudowany jest dom i jaka temperatura na wyjściu z kotła i na powrocie planujesz/

jesli będzie na kotle wysoka temperatura - przyjmuje sie mniej wat

jesli bedziesz dusił kocioł na niskich - trzeba więcej wat

ja za radą hydraulików przewymiarowałem i mam teraz letnie grzejniki -

a w domu ciepło

w poprzednim mieszkaniu miałem odwrotnie /grzejniki niedowymiarowane parzyły ... w mieszkaniu tak sobie lub wręcz chłodno/

 

Marku - zapraszamy serdecznie na częstsze pogaduchy

 

i moze zakończe cytatem "Panie kierowniku, oczko się urwało. Temu misiu."

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blisko Rzeszowa - nie powinno byc problemów z ekipami

Andrzej, forumowicze budujacy w Twoich okolicach polecali /jak dobrze pamietam/ kilka ekip z Niedźwiady

 

amerykanie przygotowali naszym politykom zagadke na świeta - mianowicie chca nam podrzucić kolejne kukułcze jajo

uznali pewno, ze jesli u nas Niemcy zrobili obozy zagłady w Majdanku czy Oświęcimiu - to Polacy chętnie się zgodza sie na /w celu dalszego torturowania/ tych Arabów na których jeszcze nie zdołano torturami wymusic zeznań czy przyznania sie do rzekomej winy

Guantanamo - symbol amerykańskich zbrodni wojennych - w Polsce ?

a dlaczego nie w Gruzji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poszukuje ekipy do zrobienia tynków, najlepiej metoda maszynową, tynki cementowo-wapienne, czy ktoś może mi taką polecić? Ile kosztuje zrobienie m/kw tynku bez materiału? Proszę o podzielenie sie doświadczeniami w tej kwestii i z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam Andrzej

 

Poszukaj na wątku o wykonawcach podkarpackich. tam jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Grupę!

 

no to co słychać po świętach?

ja wczoraj odbyłem pracowity dzień na budowie- efektem czego są osadzone parapeciki wewnętrzne! ładnie wyglądają! :D

jeszcze przygotowanie podłoża i niech hydraulik czyni swoją powinność- c.o!

cały czas dumam nad tym jaki piec c.o, jakieś typy mam jednak decyzję jeszcze z instalatorem chcę skonsultować.

jeszcze jedno, czy grzejniki płytowe de longini /de longi są oki? być może będę miał na nie dobrą ofertę ale nie wiem czy warto.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Grupę!

 

no to co słychać po świętach? ...

po swiętach ?

Pani Cipora zrobiła "prezent" świateczny Arabom

http://www.polityka.pl/cipi-czysta-raczka/Lead30,1141,268594,18/

ta bezwzględna kobieta aby utrzymać sie przy władzy i zdobyc poparcie grupki Kacapów - nasladuje hitlerowców

opinia światowa sie przygląda rzezi /trzesie dupe przed amerykanami którzy jak wiadomo uzaleznieni są od żydowskich bankerów/

i tak "wśród serdecznych przyjacioł psy zająca zjadły"

 

a mi sie marzy kurna chata i piwko - tylko ze teraz nie wolno chuchac do lodówki ...

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/21406/chrz_nek_sklep_w_Lodzi.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem na etapie projektowania domu. Czy ktoś moze mi polecić jakiegoś solidnego producenta przyzwoitych okien pcv/alu i drzwi tarasowych z województwa podkarpackiego. Tak sobie myślę, że dobrze byłoby wcześniej sprawdzić jakie wymiary okien i drzwi uznaje za standardowe a za jakie czeka mnie dopłata. Sami kupowaliście u "miejscowych" producentów czy u sprzedawców ( dystrybutorów producentów z poza regionu ) ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Grupę!

 

Lgrzechu!

okna mamy od lokalnego producenta- pamo-plast; dobra cena i stosunek tejże do jakości. brama i drzwi spoza regionu.

jak będziesz przeglądał projekt o zwróć uwagę na wysokość otworów na drzwi- u nas są 230cm a typowo to 210 chyba. przedzwoń do pierwszej lepszej drzwiowni tam ci powiedzą jaki dokładnie rozmiar to typówka.

pozdrawiam i sukcesów papierologicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...