Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

A dla mnie moja Nadia jest członkiem rodziny, tak jak była poprzednia sunia, którą musiałam uśpić 5 lat temu :cry:[/quote

 

Do Baru :) Definicja socjologiczna rodziny: "rodzinę tworzą małżonkowie oraz ich dzieci rodzone i adoptowane, w szerszym znaczeniu także ich ogół krewnych" Trzeba było lepiej uważać na lekcjach wiedzy o społeczeństwie :roll:

 

Rodzina to nie definicja. To miłość. I dla mnie pies też będzie członkiem rodziny, tak samo jak kot i każde inne stworzenie przygarnięte do mojego domu. A słowniki nie mają tu nic do rzeczy, hasła w słowniku tworzą ludzie a rodzinę tworzy i cementuje miłość.

przykro mi ale nie zrozumiałaś mnie :( Proponuję zakończyć ten wątek :wink:

 

 

no chyba nie zrozumiałam. nie studiowałam socjologii.

ja też nie studiowałam socjologii tylko matematykę :) zmieńmy temat to piękne dziecię na ostatniej stronie Twego dziennika to Twoja córka? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie studiowałam socjologii tylko matematykę :)

 

Tez po matmie jestem - wszystko jasne - ci po matmie nie darzą miłością rodzicielską psów :)

Jasna sprawa jest definicja rodziny - dla matematyka to aksjomat...

 

bogus33 pewnie też po matmie...

może się odezwie w tej sprawie :lol: zobaczymy :)

to prawda, że niezbyt lubię psy :D Skąd wiedziałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie studiowałam socjologii tylko matematykę :)

 

Tez po matmie jestem - wszystko jasne - ci po matmie nie darzą miłością rodzicielską psów :)

Jasna sprawa jest definicja rodziny - dla matematyka to aksjomat...

 

bogus33 pewnie też po matmie...

może się odezwie w tej sprawie :lol: zobaczymy :)

to prawda, że niezbyt lubię psy :D Skąd wiedziałeś?

 

Ja aukrat zwierzaczki wszelkie lubię a szczególnie pieski ale mieszkanie z psem w domu nie wchodzi w grę. A w wypowiedzi półżartem odniosłem się do traktowania psa jako członka rodziny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry poradźcie proszę gdzie kupiliście styropian na ocieplenie domu ,braliście 15 czy 12cm?. Dwunastkę mają od ręki a 15 karzą nam zamawiać a tu czas nagli bo ceny idą w góre :-?

 

Ja najtaniej znalazłem styropin w NTB-bezpośredio u producenta.

Nikt mi lepszej ceny nie dał. Styropian równy. Kupowałem w grudniu 2007.

Kupiłem 12, teraz kupiłbym co najmniej 15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry poradźcie proszę gdzie kupiliście styropian na ocieplenie domu ,braliście 15 czy 12cm?. Dwunastkę mają od ręki a 15 karzą nam zamawiać a tu czas nagli bo ceny idą w góre :-?

 

Znajomy jesienią kupił również w NTB (Głogów Małopolski)-bezpośrednio u producenta. Kupował "15"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry poradźcie proszę gdzie kupiliście styropian na ocieplenie domu ,braliście 15 czy 12cm?. Dwunastkę mają od ręki a 15 karzą nam zamawiać a tu czas nagli bo ceny idą w góre :-?

 

Znajomy jesienią kupił również w NTB (Głogów Małopolski)-bezpośrednio u producenta. Kupował "15"

 

Też kupowałem u producentacm- firma Admar z Przemyśla. Styropian równy, chociaż przykładałem do tego nieco mniejszą wagę, bo ściana 3W (5+10).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam 15 cm z felcem - czyli zakładką. Kupowałam w Agra Dębica - jak zreszta całą wełnę, styropian pod wylewki i wszystko do płyt gips-kart. Transport w cenie.

Jak chcesz to moge popytac jakie maja tam teraz ceny.

derbi - ciesze sie ze Ci sie podoba moja kuchnia - jestem z niej serio dumna. Choc kosztowała swoje. :cry:

Na dniach bedzie wiecej zdjec w dzienniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...