Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

Co do sklepów a AGD to większość sprzętu kupiłem w necie poprzez Ceneo - wszystkie zakupy bardzo udane, nie ma się co bać tych zakupów!

Pedzelito

 

Lubię zakupy przez internet, ale w przypadku AGD obawiam się o utrudnione załatwianie ewentualnych napraw gwarancyjnych. Z tego względu wolałbym kupić w jakimś sprawdzonym sklepie "stacjonarnym"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

witam Grupę!

 

wódka, zwana też weselem się udała- lokal miał klimatyzację :D

 

dziś kolejne koszenie trawnika- ładnie się ukorzenia. dziś też pozytywnie załatwiona reklamacja na drzwi frontowe- ma być dobrze (poprawa montażu i regulacja); jakieś fatum nad tymi drzwiami frontowymi wisi: 6miesięcy czekania, zmiana dostawcy, teraz reklamacja ...- mamy nadzieję że to koniec.

no i eszcze jeden temat: ma ktoś z was pomysł na odpad styropianowy? pozbyłbym się tego dzadostwa, może gdzieś jakaś firma przyjmuje?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ma ktoś z was pomysł na odpad styropianowy? pozbyłbym się tego dzadostwa, może gdzieś jakaś firma przyjmuje?

pozdrawiam

 

w ubiegłym roku /mniej wiecej o tej porze poszukiwałem czegoś takiego/

mogłem odpady zagospodarowac -wpychając miedzy krokwie budynku gospodarczego/

 

co do zbycia - zapytaj w NTB Głogów

 

a nie masz za sąsiada jakiegoś rolnika ze śrutownikiem ?

mógłbys /po zesrutowaniu/ sprzedac granulat ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Grupę!

 

dzięki wiolasz za radę!

 

a teraz z innej beczki: jakiś czas temu podziękowaliśmy glazurnikowi. miał przyjść inny też z polecenia i dzisiaj nam oznajmił że nie bierze tej roboty... :evil:

macie jakieś namiary na dobrych glazurników w rozsądnych cenach? w grę wchodzą też inne prace wykończeniowe...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

czy ktos mi pomoze gdzie najtanie, okolice rzeszowa,jarosławiaj mozna kupic styropian swisspor lambda, moze sie orientujecie w jakiej cenie jest w chwili obecnej

Hej

Do osób z okolic zaczynających ocieplać swoje domki.

http://www.allegro.pl/item679166465_styropian_swisspor.html

 

sorki za prywatę ale muszę zwolnić miejsce w garażu na węgiel :lol:

 

http://forum.muratordom.pl/grupa-podkarpacka,t961-12900.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam robotę jednego gościa. Sam robił całą łazienkę. Wszystko sam sobie kupował, bardzo skrupulatny. Sam potrafi podejmować decyzje (rozsądne). Słyszałam tylko, że długo mu ze wszystkim schodzi ze względu na tą dokładność.

 

Skoczylas Marek

604 124 931

Nie wiem, jak cenowo. Trzeba pytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...