Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

Byłam wczoraj w Rz-wie,i tam na parkingu,przy Realu,facet z Krosna oferuje sprzedaż min.szkła z huty po niskich cenach.

Miał też np.sztućce Hoffnera orginalnie zapakowane,72 elementy za 250zł-230-

nie wiem czy to dużo czy nie,ale na allegro znalazłam podobne w cenie ok.188-195zł i nawet z przesyłką wychodzi taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

witam Grupę!

 

 

katarzynap3!

parapetówka w najbliższym czasie, kwestia 2-3 tygodni- w zasadzie możnaby już ale organizacyjnie tak nam pasuje.

 

JoMa!

witaj w Grupie.

 

a my skończyliśmy zabudowę garderoby w drugiej sypialni- jeszcze tylko otapetować (tapeta nie wybrana) i skręcić resztę półek (poszerzenie planu garderoby). ciekawe też czy przed wprowadzeniem stolarz zdąży zrobić zabudowę szafy w przedpokoju i szafki do łazienki dolnej- nie dało się ich zmierzyć dopóki nie było pralki :evil:

 

życzę owocnego i zdrowego tygodnia wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

 

fajnie bedzie miec do kogo uderzyc z pytaniami, ktorych na pewno nie zabraknie.

 

My (czyli ja z Żoną i pewnie od lutego/marca z córka) mamy dzialeczke w Krasnym (naprawde mala dzialka), pozwolenie na budowe jest, kredyt hipoteczny "sie zalatwia". Od wiosny bedziemy chcieli zaczac budowe domu energooszczednego z projektu Lipińskich DCP 160a czyli Berlin II.

 

Jezeli ktos z podkarpacia budowal podobny dom Lipinskich - prosze o kontakt na priv :-) flaszka czeka

 

Jako ze przez czas zalatwiania papierkow do budowy oczytalem sie teorii na temat domow energooszczednych i tych wszystkich systemow - bede to chcial skonfrontowac z realiami. Chetnie podyskutuje o tym i o tamtym z Praktykami!

 

Mam nadzieje, ze bedzie fajnie!

Pozdrawiam Was wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie w Rz-wie lub okolicy moża zbaczyć i ew. kupić tralki do schodów drewniano - metalowe?

 

Czesc

Kamyk1, zalezy czy masz trochę zacięcia do domowych prac budowlanych. My jesteśmy właśnie w trakcie montażu. Części drewniane mamy od stolarza, ale części metalowe kupowaliśmy w drewpolu na siemieńskiego. Chyba to się drewpol nazywa. Mają rurki, uchwyty i inne części metalowe. Na pewno teraz Castorama znacznie rozszerzyła asortyment, bo pojawiły się też metalowe części do balustrad.

 

Gdybyś chciał zeby zamontowali, ale dysponujesz kasą, to jata ma fajną ofertę. Nie aż tak drogo, ale trochę trzeba mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu

 

oglądałem końcówke - było troche nerwowo, bo bydgoszczanie wcale nie mieli zamiaru odpuścić

podobał mi sie Fin Oivanen i Białorusin Alek Akhrem no i strzyżowianin Łukasz Perłowski który kapitalnie serwuje :)

 

oczywiście gratulacje dla ASSECO RESOVII !!! budowlano - komputerowego klubu :D

dziś finał z Jastrzębskim i trzymam kciuki /kiedys moi koledzy klasowi byli siatkarzami Resovi - wiec tym bardziej :wink: /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za pech. Przegrali, niestety. Troche zbyt duzo przestojów. Ale super ze zaszli tak daleko. Martwi mnie to ze strasznie im siada psychika jak robia błedy. Oby w lidze i tej swiatowej poszło lepiej.

 

Mróz okropny. My jedziemy cały czas na kominku z płaszczem. Troche wwiew to zimno kominem, ale ogólnie jest dobrze. ok. 21 stopni w domu. Ale drewno sie konczy i trzeba bedzie dokupic. Poszło nam od pazdziernika ok 7 kubikow + tak z kubik pocietych desek jeszcze z budowy. Z tym ze w mniejsze mrozy w domu mamy ok 23.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...