Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

witam Grupę!

 

Słoneczko; faktycznie widoki ładne, szkoda że nie wykonuję wolnego zawodu- mógłbym kontemplować zimowe widoki bez ich negatywnych stron.

 

Dziś nagrałem film jadąc samochodem z Rzeszowa- tak dla pamięci, nie wiadomo kiedy następna taka zima będzie :lol:

a min. Rostowski narzeka że zima psuje PKB... niech eksportuje śnieg do Kanady - ponoć im brakuje na igrzyskach (fakt, że ze stanów bliżej).

być może dziś z synem ulepimy bałwana- tylko się boję żeby nie było to odczytane jako obraza kogokolwiek- wszak naszym włodarzom każdego szczebla brak poczucia humoru a jest to połączone z uwielbieniem własnej osoby.

dobra, koniec- pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Z innej beczki, kupujecie w LeroyMerlin materiały na budowę może..

Jak wychodzi cenowo, chodzi mi zwłaszcza o wykończeniówkę i wyposażenie (kleje co płytek, listwy podłogowe, kontakty, oświetlenie, armatura łazienkowa itd...).

 

Pozdr.

 

No to po kolei. Najpierw objeździłem wszystkie markety z płytkami i spisywałem nazwy producentów i ceny tych które chciałem u siebie. Natępnie szukałem tych samych płytek na internecie i porównywałem ceny - różnica dośc znaczna. Natśpenie ztymi cenami do swojego lokalnego skałdu budowlanego. Pytałem czy sa w stanie te płytki dla mnie zamówic i jaka dadza mi na nie ceną. Cene, która otzrymałem była praktycznie identyczna jak cena z internetu. W ten sposób nawet kilkanaście % taniej niz w marketach. Przy okazji cały klei i wykończeniówka u nich. Zawsze cenę najkorzyustniejsze dla stałego klienta.

 

W marketach kupowałem to czego nie mogłem w innych miejscach dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po kolei. Najpierw objeździłem wszystkie markety z płytkami i spisywałem nazwy producentów i ceny tych które chciałem u siebie. Natępnie szukałem tych samych płytek na internecie i porównywałem ceny - różnica dośc znaczna. Natśpenie ztymi cenami do swojego lokalnego skałdu budowlanego. Pytałem czy sa w stanie te płytki dla mnie zamówic i jaka dadza mi na nie ceną. Cene, która otzrymałem była praktycznie identyczna jak cena z internetu. W ten sposób nawet kilkanaście % taniej niz w marketach. Przy okazji cały klei i wykończeniówka u nich. Zawsze cenę najkorzyustniejsze dla stałego klienta.

 

W marketach kupowałem to czego nie mogłem w innych miejscach dostać.

 

_

Witam !

Też tak robie przy większych zakupach, ale chciałem zapytać jak wyglądają ceny w L&M jakby wejść z marszu coś zakupić...?.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mieszkańców województwa bieszczadzkiego!

Co słychać w Lodomerii???

witaj Retro

co słychać ? ano , szykujemy sie do powodzi

i przeżywamy romans posłanki Anity Błochowiak z posłem z podkarpacia Wojciechem Pomajdą który zaowocował zajściem pani poseł w ciążę ...

jedni gratuluja Pomajdzie, ze znalazł sobie młodszą

inni potępiają, że zostawił żonę z dwójka dzieci,

jeszcze inni - cieszą się szczęściem młodej pary ...

jak w telenoweli

 

Asseco Resovia - w szóstce najlepszych w Europie !!!:D

 

a ZUS uzdrowił ciesle budowlanego z podkarpacia ! :o

 

"Ma padaczkę, zaburzenia świadomości, ale według komisji lekarskiej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych nadaje się do pracy.

 

40-letni dziś Mariusz Sobkowicz z trudem się porusza, ma zaniki pamięci, cierpi na epilepsję. To skutki wypadku sprzed ponad 17 lat. Ale ostatnio lekarze ZUS stwierdzili, że jest zdrowy i nie należy mu się renta ..."

 

http://www.pressmedia.com.pl/asp/okladka-d.jpg

cuda, Panie

cuda ... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_

Witam !

Też tak robie przy większych zakupach, ale chciałem zapytać jak wyglądają ceny w L&M jakby wejść z marszu coś zakupić...?.

Pozdr.

 

Jak w każdym markecie, jedno jest tańsza, a inne jest droższe, żeby to zrównoważyć. Niemniej jednak chyba maja i tak najlepsze ceny spośród wszystkich marketów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ZUS uzdrowił ciesle budowlanego z podkarpacia ! :o

 

Ech, on już nie jednego uzdrowił... Słyszałem o gościu bez nóg, któremu dawali rentę na rok. Kiedy po raz trzeci przyszedł do chirurga, aby mu podpisał wniosek rentowy, chirurg na wniosku napisał:

no, upierd..liło facetowi nogi i już kur.a nie odrosną!!!

No i kazał to zanieść do ZUS-u

 

PS.

"...

I owoc żywota twojego je ZUS ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...