Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

witaj Grupo!

dawno nie pisałem, ale postaram się to zmienić; szczególnie witam wszystkich nowych na forum!

no to się pochwalę: zakończyliśmy temat "kostka"; tzn. mamy taras, tarasik, odbojówkę i 2 miejsca parkingowe. wyszło tak jak planowaliśmy- ekipa też stanęła na wysokości zadania. teraz zostały prace ogrodowe, dokończenie ogrodzenia, i tynk mozaikowy dołem elewacji...

życzę wszystkim dobrej, słonecznej pogody, zwłaszcza tym którzy zaczynają i nie mają jeszcze przykryte.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich budujących na podkarpaciu!

Ja też buduję dom wg projektu LK&9 z drobnymi zmianami :cool:

 

Zostało mi ok. 320 szt cegły klinkierowej ROben w kolorze brązowym - może kogoś interesuje. Sprzedam w rozsądnej cenie. Okolice Dynowa.

 

tel. 793 11 20 60

 

ZAPOMNIAŁAM DODAĆ CEGŁA KLINKIEROWA DZIURAWKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Wszystkich:welcome:

 

Podjeliśmy z mężem pierwsze kroki w kierunku rozpoczęcia budowy naszego domku:) Wybraliśmy projekt Muratora Przemyślany M42. Chciałam zapytać czy może ktoś budował lub buduje ten dom w naszej okolicy (jesteśmy z Furman) Tarnobrzeg,Sandomierz,Stalowa Wola,Rzeszów i okolice? Chcielibysmy zobaczyć jak wygląda w realu;)

 

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi:)

Fajnie, że trafiłam na Tą Grupę "teraz" będę zagladała tu częściej;)

 

pozdrawiam Wszystkich "Forumowiczów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie grupę. Wiem , że wszyscy w głębi duszy wiedzą ale nikt nie chce o tym myśleć , że za kilka miesięcy będzie zima :( noooo niestety.

Czy ma ktoś z was kociołek do CO wyprodukowany pod tym adresem? ul. Wysoka Strzyżowska 190 38-123 Wysoka Strzyżowska (17) 2767016 . Mieszka tam miły pan który w swoim zakładzie wykonuje piece CO ponoć od 10 lat, taki kociołek 18kw , ze sterownikiem i dmuchawą kosztuje około 2400 w tym dostawa do domu. Dodatkowe urządzenia wedle życzeń klienta (umieszczenie dmuchawy, kierunek otwierania drzwiczek, itd). Widziałem taki kociołek na własne oczy już zamontowany i działający 2 latka bez jakichkolwiek problemów. Piec jest wykonany z blachy 6mm, ocieplony i tylko nie ma żadnego firmowego znaczka :) W związku z powyższym moje pytanie brzmi czy ktoś z Was szanowni bywalcy tego forum taki kociołek ma i czy może powiedzieć coś więcej o jego użytkowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Niedługo zaczynam budowę w okolicach Przemyśla. Jestem teraz na etapie szukania ekipy. Czy ktoś mógłby mi podać kontakt do jakichś sprawdzonych ekip?

Dzwoniłam dzisiaj do jakiejś firmy z Jarosławia. Powiedzieli mi, że za domek 80 mkw (fundament, mury, ścianki działowe, dach) wzięliby ok 24. tyś. Czy to jest dużo? Bardzo proszę o pomoc, bo zupełnie się na tym nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MALFI dla porównania dam podam ci ile mnie kosztowała robocizna: dom niepodiwniczony parterowy z poddaszem użytkowym, strop nad poddaszem wylewany nie gipsowy (fundament, ściany, stropy, kominy) 22000zł, + dach dwuspadowy z jednym "gołębnikiem" sama robocizna 7500zł.

 

w twoim przypadku będzie podobnie bo poddasze kosztowało 8500zł, więc czy to drogo? pewnie tak ale jak pytałam kilka ekip to podobnie podawały, więc wziełam tę którą polecało kilka osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...