Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

Ile płaciliście za wylewki??

Dostałam propozycję: "Wycena wylewki zbrojonej bez styropianu-33,1 zł /m2".

 

Ta cena wygląda mi na zbrojoną posadzkę włóknem stalowym/ceramicznym - może jest to przemysłowa posadzka albo o dużym obciążeniu ?.

Normalnie za zwykłą posadzke (grubość 5-6cm) za wykonanie 9-12zł/m2 - materiał powierzony.

Ile kosztuje jak wszystko robią to nie wiem, może to taki rząd...ale ja policzyłem u siebie całość (piasek/cement/robocizna/transport....) i wyszło 17zł/m2.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

witam wszystkich budujących na podkarpaciu!

Ja też buduję dom wg projektu lk&9 z drobnymi zmianami :cool:

 

Zostało mi ok. 320 szt cegły klinkierowej roben w kolorze brązowym - może kogoś interesuje. Sprzedam w rozsądnej cenie. Okolice dynowa.

 

 

 

Zapomniałam dodać cegła klinkierowa dziurawka

 

s p r z e d a n a !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ktoś z Was da namiary na wylewki w tej cenie. Najlepiej z ułozeniem styropinu i folii, bo cierpię na brak czasu i mężczyzn do pracy ;)))) Więc samej trudno by mi było poukładać ten styropian.

 

 

 

Monicz Kazimierz 0172428048 10zl/m2 robocizna plus osobno za rozłożenie styropianu chyba ,że się bierze styropian od niego to rozłożenie w cenie.Ale nie polecam tego wychodzi taniej kupić samemu i zapłacic za rozłożenie.Robota wykonana szybko i solidnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy mamy pytanie, czy ktos z was mial stycznosc z czeska dachowka tondach? jesli tak to napiszcie co o niej sadzicie? jesli ktos ma ja na dachu to chetnie zobaczymy jesli to nie problem:) a jesli nie to jaka inna dachowke polecacie bo tyle ich ze juz mamy metnik w glowie :bash:

 

 

http://galeria.interia.pl/galeria,g_id,102586

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy mamy pytanie, czy ktos z was mial stycznosc z czeska dachowka tondach? jesli tak to napiszcie co o niej sadzicie? jesli ktos ma ja na dachu to chetnie zobaczymy jesli to nie problem:) a jesli nie to jaka inna dachowke polecacie bo tyle ich ze juz mamy metnik w glowie :bash:

 

 

http://galeria.interia.pl/galeria,g_id,102586

 

Witam :)

 

My mamy dachówkę Rupp Ceramika i z czystym sumieniem mogę Wam ją polecić. Nie wiem o jakim wzorze i kolorze myślicie, my mamy Sirius 13 miedzianą wygląda naprawdę super, jest wytrzymała, kupiliśmy ją za stosunkowo dobrą cenę, a na poddaszu nawet w te największe upały było przyjemnie chłodno. Mogę powiedzieć, że to był w 100% trafiony wybór :).

 

Serdecznie pozdrawiam

Vickey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wielką prośbę. jestem zainteresowna instalacją rolet zewnętrznych. spotkałam już różne metody ich zakładania w różnych firmach. bardzo prosiłabym o radę w kwestii wyboru osoby które takie rolety już użytkują. będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi i ewentualne namiary na firmy.

 

z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wielką prośbę. jestem zainteresowna instalacją rolet zewnętrznych. spotkałam już różne metody ich zakładania w różnych firmach. bardzo prosiłabym o radę w kwestii wyboru osoby które takie rolety już użytkują. będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi i ewentualne namiary na firmy.

 

z góry dziękuję.

 

Ja z czystym sumieniem polecam rolety zewnętrzne. Szczególnie teraz w upały, zasłania się okna i super chłodno w domu. Żałuję, ze podczas budowy szkoda nam było kasy i zrobiliśmy tylko na parterze. Warto zainwestować. Mała uwaga, duże okna powinny mieć koniecznie napęd elektryczny. W zwykłych standardowych oknach mi wystarczają zwykłe ręczne napędy.

Ale co do mechaniki i metod montażu niewiele mogę podpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie robił Traciak Adrian (imie nie pamietam dokladnie) tel. 724 36 83 67

Ja jestem zadowolony, placilem 9/m2 z ulozeniem styro (5cm) w piwnicy, pozostałe wylewki styro ukladalem sam.

Powodzenia

 

konrad

 

Traciak Damian, u nas tez robił wylewki i tez bardzo polecam. 10zł/m2 chlopaki siedzieli od 7 do 22 .... az zrobili....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...