Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Firmy z którymi prowadzę negocjacje w zakresie budowy schodów to:

 

http://www.stolpol.pl/

 

http://www.markol.pl/

 

http://www.mera.pl/

 

Pozdrawiam

 

A gdzież Cię tak gania po całej Polsce za tymi schodami? :wink:

Firmy owszem wyglądają profesjonalnie, ale czy pokonując takie odległości to się jeszcze opłaca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

I jeszcze raz zapytam o schody - dobre, ładne i niedrogie - gdzie szukać? żeby nie marnowac czasu?

A może, podobnie jak wcześniej geodetów, nikt nie używa schodów :wink:

Dobre i ładne, NAVIGO w Płoni. Tanie... no cóż ;)

"Abu, abu... Abu czysta gęba, abu pełny badziuch..." :)

 

:lol: :lol: :lol: No właśnie, jak się dobrze zachęci, to się człowiek doczeka i odpowiedzi i odrobiny humoru na dobry dzień :wink:

Oferta NAVIGO po wstępnym oglądzie i ... jeden model mi się spodobał - pozostaje sprawdzić "how many"

Mam dzisiaj dobry dzień czego i wszystkim tutaj życzę :D

Co tam model. Ja pojechałem po całości. Wymyśliłem sobie,że ma być tak a tak i tak mieli zrobić. Zresztą kammaje też robił u nich i też zadał im "bobu" :) Dali radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firmy z którymi prowadzę negocjacje w zakresie budowy schodów to:

 

http://www.stolpol.pl/

 

http://www.markol.pl/

 

http://www.mera.pl/

 

Pozdrawiam

 

A gdzież Cię tak gania po całej Polsce za tymi schodami? :wink:

Firmy owszem wyglądają profesjonalnie, ale czy pokonując takie odległości to się jeszcze opłaca?

 

Firmy wystawiały się na targach budowlanych na Struga w tym i ubiegłym roku.

Wszystkie dokonały pomiaru na budowie i przedstawiły wycenę :D

Taki rynek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ok, tak na pewno będzie prościej. Czy mogę w takim razie prosić o info ile płaciliście za całość zabudowy g-k :)

 

pozdrawiam,

 

Ok. Po tynkach i posadzkach, przyjechało do mnie dwóch fachowców. Zmierzyli, zważyli popatrzyli... Gładzie, kafle w całym domu, kartony , sufity, biały montaż itd... Powiedzieli tyle i tyle. Ja powiedziałem tyle i tyle. Uścisnęliśmy sobie dłoń. Ustaliliśmy harmonogram prac i płac i po sprawie. Generalnie wyszło taniej, niż jak by do każdej z tych prac brać inną firmę. Tyle. Jeśli chodzi o cenę, to wszystko zależy od zakresu prac. Jak weźmiesz kogoś do kartonów, a kogoś innego do gładzi, a jeszcze kogoś do malowania, to każdy z nich będzie zwalał na poprzedniego,że coś spartolił... Więc najlepiej, niech każdy robi cały zakres prac, a ty płać za efekt końcowy.

Nawet nie wiesz ile prac w wykończeniówce się nakłada. W przeciwieństwie do pierwszego etapu. Nie da się wykończeniówki robić całkiem po kolei, w/g planu. Nie oprawisz drzwi, jak ich nie kupisz, a nie zamontujesz drzwi, jak nie pomalujesz ścian, a nie pomalujesz ścian, jak nie zrobisz gładzi itd.......... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Altager

 

pw :lol:

Cześć Teska

Widzę, że nadal jesteś na forum aktywna.

Ja wpadłam po długiej nieobecności -

Parę lat minęło od budowy..........wspomnienia :lol:

 

od czasu do czasu....juz mij a5 lat jak mieszkam..

Toć u mnie przecież też 5 lat minie 11 kwietnia!

Kurcze fajne to były czasy - czasy budowy.......duża ulga budowlana.......potem skok Vatu na 22%...szalone czasy.

A teraz ogródeczek, roślinki.........no i chyba czas by pomyśleć o odświeżeniu ścian, może nowy kolorek a może i elewację przemalować (odświeżyć)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę :D , ale ja potrzebuję jako słupki ogrodzeniowe. Znalazłam po 5 zł/szt. Transport 50 zł. Chyba taniej nie będzie.

____________

Pozdrowionka

Aleksandra

 

Można prosić o namiar ?

 

Witam, jeżeli podzielisz się namiarami to będę wdzięczny

 

Hejka,

 

kupowałam z ogłoszenie w Kontakcie, ale od tego czasu minęło kilkanaście miesięcy, więc nie wiem, czy aktualne. Nr tel. 0790407082.

____________

Pozdrowionka

Aleksandra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę :D , ale ja potrzebuję jako słupki ogrodzeniowe. Znalazłam po 5 zł/szt. Transport 50 zł. Chyba taniej nie będzie.

____________

Pozdrowionka

Aleksandra

 

Można prosić o namiar ?

 

Witam, jeżeli podzielisz się namiarami to będę wdzięczny

 

Hejka,

 

kupowałam z ogłoszenie w Kontakcie, ale od tego czasu minęło kilkanaście miesięcy, więc nie wiem, czy aktualne. Nr tel. 0790407082.

 

 

Pozdrowionka

Aleksandra

 

Dzięki, dzwoniłem, aktualne. Dzisiejsza cena, to 6zł za słupek o dł. 250cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto kupowal dachowke Robena i gdzie ?

Jaki model wybraliscie (kolor mnie wazny) ?

Fachmani zadowoleni z dachowki czy marudzili ?

 

Fantom

 

Roben, monza +, gdzie nie powiem, żeby nie robić reklamy, bo dali ciała dwukrotnie z moimi zamówieniami i jeszcze bezczelnie kłamali w żywe oczy. Potem miałem drobne kłopoty ze zwrotem kasy za niezrealizowaną część zamówienia.

Fachmani dali sobie radę i nie płakali podczas i po montażu. Ale też nie rzucali czapkami na wiwat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę :D , ale ja potrzebuję jako słupki ogrodzeniowe. Znalazłam po 5 zł/szt. Transport 50 zł. Chyba taniej nie będzie.

____________

Pozdrowionka

Aleksandra

 

Można prosić o namiar ?

 

Witam, jeżeli podzielisz się namiarami to będę wdzięczny

 

Hejka,

 

kupowałam z ogłoszenie w Kontakcie, ale od tego czasu minęło kilkanaście miesięcy, więc nie wiem, czy aktualne. Nr tel. 0790407082.

 

 

Pozdrowionka

Aleksandra

 

Dzięki, dzwoniłem, aktualne. Dzisiejsza cena, to 6zł za słupek o dł. 250cm.

 

Dzięki za info

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...