Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

A ja z innej beczki.Czy jest ktoś w grupie kto użytkuje przydomową oczyszczalnie ścieków?Mam problem,zapaszek z kominka wentylacyjnego. :evil:

 

Umieszczonego na dachu czy na ogrodzie ?

 

Fantom

Z kominka w ogrodzie.A to ma być kominek napowietrzający.Gdyby z tego na dachu to pół biedy bo to odpowietrzający.Zwiekszyłem dawke bakteri i nic.Czyży coś wykonawca sknocił?Nawet chemie do mycia i do kibelków używam specjalną do poś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam firmy, która zaprojektuje mi i wykona wentylację mechaniczną z rekuperatorem. Przeszukałam posty na naszej grupie i znalazłam takie firmy: Wentor, Klimatsystem i FGN. Może jeszcze o jakiejś nie wiem?

Jakie są Wasze doświadczenia z tymi firmami? No i przede wszystkim, czy wszystko dziala jak należy?

 

Mam co prawda projekt wentylacji mech. zrobiony do pozwolenia na budowę, ale mam co do niego duuże wątpliwości. Chciałabym, żeby za projekt i wykonanie była odpowiedzialna jedna firma. Do kogo uderzyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielę się z Wami, a co tam... Nie tylko Wy macie pod górkę :)

 

W październiku 2007 roku zamówiliśmy zabudowę kuchni, w jednej ze szczecińskich firm. Jest umowa, terminy itd. We wrześniu 2008 roku przywieziono nam ok. 90% zamówionego sprzętu, nie było żadnego kwitowania odbioru, przyjechał monter i zaczęło się składanie mebli. W trakcie, okazało się, że brakuje jeszcze kilku elementów. Monter zapewnił, że to kwestia kilku dni… Od tamtej pory, pod koniec grudnia, skontaktowaliśmy się z firmą, z zapytaniem kiedy mają zamiar zakończyć u nas montaż, ponieważ pan monter się nie pokazał. Pani z firmy udawała zdziwioną, że są u nas jeszcze jakieś prace do wykonania. Zapewniono nas, że to nie problem, bez przeprosin, czy jakiejś skruchy i że sprawę zakończą jak najszybciej. Do tej pory nie ma żadnej woli ze strony firmy mimo, że dzwoniłem ponownie tydzień temu do nich. Otrzymałem suchą informację, że monter się z nami skontaktuje. Do dzisiaj żadnych wieści. Część mebli stoi prowizorycznie w kuchni, część stoi nie rozpakowana w kartonach. Pieniądze za meble zapłaciliśmy w całości, zgodnie z umową. Została część za montaż....

 

Chcecie wiedzieć co za to firma ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam firmy, która zaprojektuje mi i wykona wentylację mechaniczną z rekuperatorem. Przeszukałam posty na naszej grupie i znalazłam takie firmy: Wentor, Klimatsystem i FGN. Może jeszcze o jakiejś nie wiem?

Jakie są Wasze doświadczenia z tymi firmami? No i przede wszystkim, czy wszystko dziala jak należy?

 

Mam co prawda projekt wentylacji mech. zrobiony do pozwolenia na budowę, ale mam co do niego duuże wątpliwości. Chciałabym, żeby za projekt i wykonanie była odpowiedzialna jedna firma. Do kogo uderzyć?

 

U mnie robil Wentor. Projekt gotowy przeliczyli raz jeszcze sami. Wszystko dziala bez zarzutu. Firma porzadna, monterzy sympatyczni i solidni. Jedny problem to umawianie terminu. Oni maja siedzibe w Żarach, wiec nie zawsze im po drodze do Szczecina, szczegolnie jeśli chodzi o drobne prace, np. regulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chcecie wiedzieć co za to firma ? ;)

no pewnie - nie będziemy tam zamawiać :lol:

 

chcemy, bo jutro idę oglądać projekt mojej kuchni i oby to nie była "ta firma" ;)

 

W związku z tym, że chyba w tej firmie też czytają to forum (właśnie miałem telefon z terminem realizacji na poniedziałek), nie będę świnią i dam Wam na priv. namiar :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielę się z Wami, a co tam... Nie tylko Wy macie pod górkę :)

 

W październiku 2007 roku zamówiliśmy zabudowę kuchni, w jednej ze szczecińskich firm. Jest umowa, terminy itd. We wrześniu 2008 roku przywieziono nam ok. 90% zamówionego sprzętu, nie było żadnego kwitowania odbioru, przyjechał monter i zaczęło się składanie mebli. W trakcie, okazało się, że brakuje jeszcze kilku elementów. Monter zapewnił, że to kwestia kilku dni… Od tamtej pory, pod koniec grudnia, skontaktowaliśmy się z firmą, z zapytaniem kiedy mają zamiar zakończyć u nas montaż, ponieważ pan monter się nie pokazał. Pani z firmy udawała zdziwioną, że są u nas jeszcze jakieś prace do wykonania. Zapewniono nas, że to nie problem, bez przeprosin, czy jakiejś skruchy i że sprawę zakończą jak najszybciej. Do tej pory nie ma żadnej woli ze strony firmy mimo, że dzwoniłem ponownie tydzień temu do nich. Otrzymałem suchą informację, że monter się z nami skontaktuje. Do dzisiaj żadnych wieści. Część mebli stoi prowizorycznie w kuchni, część stoi nie rozpakowana w kartonach. Pieniądze za meble zapłaciliśmy w całości, zgodnie z umową. Została część za montaż....

 

Chcecie wiedzieć co za to firma ? ;)

 

Ja bym napisał na ogóle - nawet jak czytają, a może przede wszystkim dlatego że czytają i znają siłę tego forum :D

 

Jeśli nie ogół to poproszę na priva - chętnie poznam co to za "artyści". :evil:

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam firmy, która zaprojektuje mi i wykona wentylację mechaniczną z rekuperatorem. Przeszukałam posty na naszej grupie i znalazłam takie firmy: Wentor, Klimatsystem i FGN. Może jeszcze o jakiejś nie wiem?

Jakie są Wasze doświadczenia z tymi firmami? No i przede wszystkim, czy wszystko dziala jak należy?

 

Mam co prawda projekt wentylacji mech. zrobiony do pozwolenia na budowę, ale mam co do niego duuże wątpliwości. Chciałabym, żeby za projekt i wykonanie była odpowiedzialna jedna firma. Do kogo uderzyć?

 

U mnie robil Wentor. Projekt gotowy przeliczyli raz jeszcze sami. Wszystko dziala bez zarzutu. Firma porzadna, monterzy sympatyczni i solidni. Jedny problem to umawianie terminu. Oni maja siedzibe w Żarach, wiec nie zawsze im po drodze do Szczecina, szczegolnie jeśli chodzi o drobne prace, np. regulacje.

 

U nas też robi Wentor. Na razie mamy przewody, samo reku przyjdzie jak zrobimy wykończeniówkę. Jestem zadowolona z dotychczasowej współpracy- w odróżnieniu od innych firm, reagowali sprawnie, konkretnie i rzeczowo podchodzili do tematu.

(bimbelt, też uzgadniałeś z panem Zbyszkiem?)

 

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę się zabrać za opaskę żwirową wokół domu. W związku z tym kilka pytań do tych, którzy mają to już za sobą:

 

1. Gdzie można kupić krawężniki w przyzwoitej cenie?

2. Jaka powinna być faktura żwiru?

3. Jaka gruba powinna być warstwa żwiru?

 

Z gory dziekuje za podpowiedzi :)

co do krawężników się nie wypowiem, bo nie jestem już na bieżąco z cenami. faktura żwiru ma być taka, jaka ci się podoba. jedziesz na plac, oglądasz żwiry różne i wybierasz ten, który ci się spodoba. może być nawet wielkości pomarańczy :wink: co do grubości to minimum 10 cm, tak według mnie. jeśli miałby to być bardzo drobny żwir, albo jakiś grys marmurowy to może być i 5 cm.

u mnie wyszło 4,5 tony o ile dobrze pamiętam, takiego dosyć grubego żwiru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam firmy, która zaprojektuje mi i wykona wentylację mechaniczną z rekuperatorem. Przeszukałam posty na naszej grupie i znalazłam takie firmy: Wentor, Klimatsystem i FGN. Może jeszcze o jakiejś nie wiem?

Jakie są Wasze doświadczenia z tymi firmami? No i przede wszystkim, czy wszystko dziala jak należy?

 

Mam co prawda projekt wentylacji mech. zrobiony do pozwolenia na budowę, ale mam co do niego duuże wątpliwości. Chciałabym, żeby za projekt i wykonanie była odpowiedzialna jedna firma. Do kogo uderzyć?

 

U mnie robil Wentor. Projekt gotowy przeliczyli raz jeszcze sami. Wszystko dziala bez zarzutu. Firma porzadna, monterzy sympatyczni i solidni. Jedny problem to umawianie terminu. Oni maja siedzibe w Żarach, wiec nie zawsze im po drodze do Szczecina, szczegolnie jeśli chodzi o drobne prace, np. regulacje.

 

U nas też robi Wentor. Na razie mamy przewody, samo reku przyjdzie jak zrobimy wykończeniówkę. Jestem zadowolona z dotychczasowej współpracy- w odróżnieniu od innych firm, reagowali sprawnie, konkretnie i rzeczowo podchodzili do tematu.

(bimbelt, też uzgadniałeś z panem Zbyszkiem?)

 

A.

 

Hej

Czy wentylację mechaniczną trzeba uwzględniać już na etapie projektu?, czy zrezygnowaliście z budowy kominów? Ile kosztuje takie instalacja?

z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam firmy, która zaprojektuje mi i wykona wentylację mechaniczną z rekuperatorem. Przeszukałam posty na naszej grupie i znalazłam takie firmy: Wentor, Klimatsystem i FGN. Może jeszcze o jakiejś nie wiem?

Jakie są Wasze doświadczenia z tymi firmami? No i przede wszystkim, czy wszystko dziala jak należy?

 

Mam co prawda projekt wentylacji mech. zrobiony do pozwolenia na budowę, ale mam co do niego duuże wątpliwości. Chciałabym, żeby za projekt i wykonanie była odpowiedzialna jedna firma. Do kogo uderzyć?

 

Co do firm ze Szczecina:

http://www.ajb-klima.pl

http://rekuperacja.szczecin.pl

http://www.biernat.szczecin.pl

 

A ja swój projekt robiłem tutaj:

Instalator

ul. Nieduża 4/1, Szczecin

tel. 091 4553328

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...