Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Witam

 

Ile płaci się obecnie za wylewki, z tego co się zorientowałem inaczej się płaci się jak jest podłogówka a inaczej jak jej nie ma.

Dostałem wycenę za robociznę chcą 12,50zł/m2 a za materiał przy podłogówce 28,60zł/m2 bez podłogówki 23,60zł/m2

 

mamy i podłogówkę i normalne ogrzewanie. U nas robocizna była po 14 zł/m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

No dobra, jak się*powiedziało A to trzeba powiedzieć*B:)

 

Proponujemy sobotę*2 maja. 1 grilla mamy, miejsce do siedzenia i jedzenia się*znajdzie (jak Matam pisał). Wiadomo, że jedzenie i picie każdy przynosi - to na co ma ochotę, może dziewczyny by zrobiły jakieś*sałatki. Najważniejsze, to ile osób jest zdecydowanych i czy ten termin czy jakiś*dalszy?

 

nam pasuje - 2 osoby dorosłe + jedno dziecko.

Sałatkę przygotuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj rozpoczęliśmy w domu sezon grzewczy :) i mam pytanie kto ostatnio kupował drewno i po ile

witam cen drzewa niepodam

ale chcialem cos podpowiedziec ostanio testowalem brykiet z wegla brunatnego duza kostke powiem tak rewelacja moze nie jest tak widowiskowy jak drewno ale jesli chodzi o dlugosc palenia super czas dobre dla leniwych oczywiscie cena jest wyzsza od drewna ale w stosunku do gazu i tak sie mocno oplaca mniej miejsca do skladowania oraz dokladania

w kominku turbo pali sie super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zamierzam na początku maja wydać nowa listę. Proszę o opinie.

 

Wszelkie prośby o listę proszę kierować na adres [email protected] w treści podać nick z forum.

 

Jednocześnie informuje osoby tylko poczytujące nasze forum ze zgodnie z przyjętymi zasadami lista wysylana jest dla aktywnych uczestnikow forum. Ta sama informacja jest dla wszelkiech reklam !!

 

Żeby otrzymać listę naprawdę nie trzeba dużo, ale żeby brać trzeba tez coś dać albo rokować na dawanie. Jednocześnie przesyłanie opinii dla zapunktowania nie ma sensu, ja i tak sprawdzam nie opinie a aktywność na forum. Każdy z nas czymś się zajmuje i naprawdę może pomóc poradzić wesprzeć. Dlaczego o tym piszę ?? Bo ostatnie prośby pochodziły wyłącznie od osób sporadycznie się odzywających lub w ogóle. A lista to wspólne dzieło wielu osób udzielających się na forum i to od kilku lat.

Listę można również otrzymać, poprzez rekomendację od innego ale już bardzo aktywnego forumowicza.

 

Mam jeszcze jedno pytanie :).

Czy ktoś uważa, że powyższe zasady są złe albo że są dobre ? Proszę o publiczną dyskusję.

 

Popieram, by coś dostać trzeba coś od siebie dać.

Również popieram. Oczywiście rozumię iż osoby które udzielają się na innych forach a jak tu zostało określone "sporadycznie" na tym forum to również otrzymają listę. Zresztą chciałbym wpisać sam kilka komentarzy o firmach na tej liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, jak się*powiedziało A to trzeba powiedzieć*B:)

 

Proponujemy sobotę*2 maja. 1 grilla mamy, miejsce do siedzenia i jedzenia się*znajdzie (jak Matam pisał). Wiadomo, że jedzenie i picie każdy przynosi - to na co ma ochotę, może dziewczyny by zrobiły jakieś*sałatki. Najważniejsze, to ile osób jest zdecydowanych i czy ten termin czy jakiś*dalszy?

 

chetnie też sie dołącze, termin mi pasuje,

1 osoba plus sałatka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, jak się*powiedziało A to trzeba powiedzieć*B:)

 

Proponujemy sobotę*2 maja. 1 grilla mamy, miejsce do siedzenia i jedzenia się*znajdzie (jak Matam pisał). Wiadomo, że jedzenie i picie każdy przynosi - to na co ma ochotę, może dziewczyny by zrobiły jakieś*sałatki. Najważniejsze, to ile osób jest zdecydowanych i czy ten termin czy jakiś*dalszy?

 

Podejrzewam, że zabraknie zieleniny w mieście... Wszyscy weźmiemy się za sałatki :) Prawie wszyscy :( Ja niestety pracuję :(

Ale wspieram Was duchowo :)

Świetny pomysł.

Smacznego :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie grupy.....

 

jeśli Wam nie przeszkadza bałagan budowlany, prawie skończony SSO to mamy miejsce na ognisko, prąd i wodę:):) Nie mamy miejsc do siedzenia i stolików:) Drewna za to mamy pod dostatkiem, bo jako nieliczni budujący musieliśmy poprawiać więźbę. Aaaaa i to miejsce na ognisko znajduje się*w Dołujach/Kościnie:)

 

Co Wy na to?

 

jestem za

jedna osoba i jakaś sałatka :lol:

a czy jakieś % też??? :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto kupowal dachowke Robena i gdzie ?

Jaki model wybraliscie (kolor mnie wazny) ?

Fachmani zadowoleni z dachowki czy marudzili ?

 

 

Najlepszą ofertę na dachowkę Robena dostaliśmy w Izolacjach Polska - ul. Świerczewska 5, tel. 4856593. Z czystym sumieniem moge polecić. Cena najlepsza, braliśmy najdroższy model tej dachówki i wszystko do dachu. Extradach i ich wycena trochę mnie zabiła. POtem Pan twierdził, że mogłam się targować, a po co skoro w Izolacjach dostałam świetną ofertę na najdroższą dachówkę Robena. Kiedyś ta firma była jedynym dystrybutorem Robena w Szczecinie. Trochę dachówek przyjechało uszkodzonych. Nie robiliśmy żadnego protokołu i nie był wzywany nikt do reklamacji. Uzgodniliśmy, że w zamian za potłuczone dachówki, dostaniemy 50 szt. z kolejnej dostawy gratis. TYle gdzieś było potłuczonych. Nikt tego nie liczył. My te potłuczone i tak wykorzystamy na docinki, czy tymczasowe zakrycie szpary pomiędzy budynkiem a garażem.

Jak skończę budowę stanu surowego zamkniętego na pewno umieszczę tę firmę na liście i z dużym plusem. Panowie elastyczni. Załatwiam u nich wszystko na telefon.

wszystko prawda - też tam braliśmy dachówkę i nie było najmniejszych problemów z wyliczaniem potrzebnej ilości, dodatkami, dostępnością, transportem, wymianą połamanych, fachowym doradztwem i wszystkim, czego po handlującymi dachówkami mogliśmy się spodziewać. faktury za poszczególne dostawy dostawaliśmy mailem. śmiało mogę polecić.

My szykowaliśmy się na zakupy do Extradachu,ale sprawdzimy jeszcze na Świerczewskiego.A jaki rabat od całej kwoty udało wam się wytargować?

 

No hej. Ja wlasnie chyba kupie w Isolacje na Swierczewskiej. Jak na razie daja mi najlepsze ceny na wszytsko. Co do dachowki to za sredzka Fleminga (ta mniejsza / drozsza) to np miedz za 1,96 netto a kasztan za 2,27. Na elementy typu gasioty itp 20 % rabatu. Na okna daja nawet 30 od katalogowych (maja Fakro). Ktos daje lepsze warunki ?

 

Fantom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wspomniał o spotkaniu, jestem jak najbardziej za. Na pewno ognisko by się przydało :). Każdy weźmie po jednej palecie i będzie ognicho że cho cho, Pozostaje kwestia miejsca. Tutaj albo publiczne np okolice głębokiego albo prywatne i tutaj chętni mogą zaoferować swoje miejsce ...

 

Jestem za. Mysle, ze miejsce nie bedzie problemem, tyle dzialek dookola, naszych i cudzych :)

Sugeruje zaczac sie zbierac na konkretny termin. W ten weekend chyba za szybko. W nastepny jest dlugi weekend i wielu moze wyjechac. Najsensowniej wiec 9-10 maj lub 16-17 maj ?

 

Fantom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wspomniał o spotkaniu, jestem jak najbardziej za. Na pewno ognisko by się przydało :). Każdy weźmie po jednej palecie i będzie ognicho że cho cho, Pozostaje kwestia miejsca. Tutaj albo publiczne np okolice głębokiego albo prywatne i tutaj chętni mogą zaoferować swoje miejsce ...

 

Jestem za. Mysle, ze miejsce nie bedzie problemem, tyle dzialek dookola, naszych i cudzych :)

Sugeruje zaczac sie zbierac na konkretny termin. W ten weekend chyba za szybko. W nastepny jest dlugi weekend i wielu moze wyjechac. Najsensowniej wiec 9-10 maj lub 16-17 maj ?

 

Fantom

 

 

Zgadzam się, majówka długi weekend więc niektórzy co chcą się spotkać nie będą mogli ze względu na zaplanowane wyjazdy może konkretnie ustalmy na 9 maja godzina 15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Gdzie mogę kupić w dobrej cenie komplet materiałów na strop typu teriva? Druga sprawa jak rozliczaliście się z kierownikiem budowy bo ostatnio rozmawiałem z jednym to powiedział, że bierze 600zł za miesiąc i to ja decyduje na ile miesięcy go potrzebuje, średnio na 4 miesiące czyli na stan surowy gdyż potem podobno już nie potrzeba kierownika.

Jeśli ktoś może polecić jakiegoś kiera proszę o namiary na niego.

ło joj jaki drogi ten kierownik !!!! :o

 

My placimy za calosc 1500zl ( no chyba ze beda duze problemy z budowlancami i masa przerogrk to dloiczy sobie 500zl ) ale poki co to idzie dobrze.Po polozeniu dachy dalismy 1000zl a reszte juz na samym koncu >No i teraz budowa nam sie przedluza z powodu braku transzy wiec nie polecam takiego rozliczania jakie ci proponuje twoj kierownik ,Niegdy nie woadomo na jakie problemy sie natniesz podczas budowy

 

Eee tam. Ja place dwa razy wiecej. Ale kierownika na budowie mam z dwa - trzy razy w tygodniu !! A nie cztery razy podczas calej budowy jak niektorzy

 

Fantom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy na Świerczewskiego w Izolacjach Polska i niestety jak dla nas zbyt mały wybór.Tylko dachówka Robena. :cry:

Podpowiedżcie na co zwracać uwagę przy zamawianiu dachówki.

I się powtórze bo pytanie pozostało bez odzewu :wink:

Jaki rabat udało wam się wytargować przy zakupie dachówki?

Pozdrawiam wszystkich

 

Z ciekawosci zerknij sobie na ankiete ktora kiedys puscilem :

 

http://forum.muratordom.pl/post3292186.htm

 

Roben ma chyba najlepszy stosunek jakosci do ceny. Oczywsicie jakbym mial wiecej kasy to kupilbym np creatona itp. Ale to dopiero poczatek wydatkow na budowe wiec lepiej sie nie rozpedzac.

 

Fantom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wspomniał o spotkaniu, jestem jak najbardziej za. Na pewno ognisko by się przydało :). Każdy weźmie po jednej palecie i będzie ognicho że cho cho, Pozostaje kwestia miejsca. Tutaj albo publiczne np okolice głębokiego albo prywatne i tutaj chętni mogą zaoferować swoje miejsce ...

 

Jestem za. Mysle, ze miejsce nie bedzie problemem, tyle dzialek dookola, naszych i cudzych :)

Sugeruje zaczac sie zbierac na konkretny termin. W ten weekend chyba za szybko. W nastepny jest dlugi weekend i wielu moze wyjechac. Najsensowniej wiec 9-10 maj lub 16-17 maj ?

 

Fantom

 

 

Zgadzam się, majówka długi weekend więc niektórzy co chcą się spotkać nie będą mogli ze względu na zaplanowane wyjazdy może konkretnie ustalmy na 9 maja godzina 15

 

My (2+2) ogolnie sie piszemy na spotkanie. Z tym, ze dwie uwagi :

- moze lepiej w godzinach poludniowych - zdecydowanei cieplej

- mozemy tylko 26.04, 10.05, 16-17.05 :( Ach te delegacje

 

Fantom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy na Świerczewskiego w Izolacjach Polska i niestety jak dla nas zbyt mały wybór.Tylko dachówka Robena. :cry:

Podpowiedżcie na co zwracać uwagę przy zamawianiu dachówki.

I się powtórze bo pytanie pozostało bez odzewu :wink:

Jaki rabat udało wam się wytargować przy zakupie dachówki?

Pozdrawiam wszystkich

 

Z ciekawosci zerknij sobie na ankiete ktora kiedys puscilem :

 

http://forum.muratordom.pl/post3292186.htm

 

Roben ma chyba najlepszy stosunek jakosci do ceny. Oczywsicie jakbym mial wiecej kasy to kupilbym np creatona itp. Ale to dopiero poczatek wydatkow na budowe wiec lepiej sie nie rozpedzac.

 

Fantom

W dachowce oprocz zewnetrznej warstwy najwazniejsze sa zamki, to dzieki nim dachowka nie spadnie z dachu przy wiekszym wietrze. Dla mnie to byl podstawowy wyroznik. Nie mowie ze Roben ma zle, ale jak ja kupowalem to opinie mial srednia. Z drugiej strony wielu rodzimych forumowiczow sobie chwali. Co do ceny to naprawde mial atrakcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy na Świerczewskiego w Izolacjach Polska i niestety jak dla nas zbyt mały wybór.Tylko dachówka Robena. :cry:

Podpowiedżcie na co zwracać uwagę przy zamawianiu dachówki.

I się powtórze bo pytanie pozostało bez odzewu :wink:

Jaki rabat udało wam się wytargować przy zakupie dachówki?

Pozdrawiam wszystkich

 

Z ciekawosci zerknij sobie na ankiete ktora kiedys puscilem :

 

http://forum.muratordom.pl/post3292186.htm

 

Roben ma chyba najlepszy stosunek jakosci do ceny. Oczywsicie jakbym mial wiecej kasy to kupilbym np creatona itp. Ale to dopiero poczatek wydatkow na budowe wiec lepiej sie nie rozpedzac.

 

Fantom

W dachowce oprocz zewnetrznej warstwy najwazniejsze sa zamki, to dzieki nim dachowka nie spadnie z dachu przy wiekszym wietrze. Dla mnie to byl podstawowy wyroznik. Nie mowie ze Roben ma zle, ale jak ja kupowalem to opinie mial srednia. Z drugiej strony wielu rodzimych forumowiczow sobie chwali. Co do ceny to naprawde mial atrakcyjna.

 

Ano zamki wazne. Ale np rozne dachowki robena maja chyba nawet rozna ich ilosc. Fleming ma chyba po dwa a monzaplus po jednym !

 

Fantom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wspomniał o spotkaniu, jestem jak najbardziej za. Na pewno ognisko by się przydało :). Każdy weźmie po jednej palecie i będzie ognicho że cho cho, Pozostaje kwestia miejsca. Tutaj albo publiczne np okolice głębokiego albo prywatne i tutaj chętni mogą zaoferować swoje miejsce ...

 

Jestem za. Mysle, ze miejsce nie bedzie problemem, tyle dzialek dookola, naszych i cudzych :)

Sugeruje zaczac sie zbierac na konkretny termin. W ten weekend chyba za szybko. W nastepny jest dlugi weekend i wielu moze wyjechac. Najsensowniej wiec 9-10 maj lub 16-17 maj ?

 

Fantom

 

Kurtka na wacie, czyściłem kompa i przestał mnie powiadamiać o nowych postach na naszej grupie...a tu spotkanie!

 

Popieram datę 9 maja - szczególnie że to dzień zwycięstwa

:wink: a my wszyscy przecież zwyciężymy! A w długi weekend jadę na dorsze!

 

sonia2003-pochwal się tą firmą :D , jestem bardzo zainteresowany-może inni też skorzystają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wspomniał o spotkaniu, jestem jak najbardziej za. Na pewno ognisko by się przydało :). Każdy weźmie po jednej palecie i będzie ognicho że cho cho, Pozostaje kwestia miejsca. Tutaj albo publiczne np okolice głębokiego albo prywatne i tutaj chętni mogą zaoferować swoje miejsce ...

 

Jestem za. Mysle, ze miejsce nie bedzie problemem, tyle dzialek dookola, naszych i cudzych :)

Sugeruje zaczac sie zbierac na konkretny termin. W ten weekend chyba za szybko. W nastepny jest dlugi weekend i wielu moze wyjechac. Najsensowniej wiec 9-10 maj lub 16-17 maj ?

 

Fantom

 

Kurtka na wacie, czyściłem kompa i przestał mnie powiadamiać o nowych postach na naszej grupie...a tu spotkanie!

 

Popieram datę 9 maja - szczególnie że to dzień zwycięstwa

:wink: a my wszyscy przecież zwyciężymy! A w długi weekend jadę na dorsze!

 

sonia2003-pochwal się tą firmą :D , jestem bardzo zainteresowany-może inni też skorzystają.

 

jeśli chodzi o Tobie o schody, to poniżej podaję link

http://www.styl-metal.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...