Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam

 

Gdzie w Szczecinie lub okolicy jest największy wybór kostki, polbruku itd - czyli materiałów na podjazdy, chodniki itp..

 

Tak by można pooglądać.

 

Hej

Spory wybór i podobno najtaniej mają w Żabowie koło Pyrzyc:

http://www.granity-zabow.pl/index_oferta.html

ale trzeba kawałek pojechać, a tak żeby pooglądać w Szczecinie to wczoraj widziałem na Santockiej w SCMB

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Gdzie w Szczecinie lub okolicy jest największy wybór kostki, polbruku itd - czyli materiałów na podjazdy, chodniki itp..

 

Tak by można pooglądać.

 

Hej

Spory wybór i podobno najtaniej mają w Żabowie koło Pyrzyc:

http://www.granity-zabow.pl/index_oferta.html

ale trzeba kawałek pojechać, a tak żeby pooglądać w Szczecinie to wczoraj widziałem na Santockiej w SCMB

pozdrawiam

 

do Żabowa dzwoniłam ostatnio i pytałam o parapety... niestety, indywidualnym odbiorcom już nie robią... z kostką może jest inaczej, to są większe ilości. Ok 5 lat temu nie było tańszej ofert w Szczczecinie na granitowe parapety...jak z kostką-nie wiem, ale chętnie się dowiem. :D Czy możecie dać znać jak coś ustalicie? Proszę.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym że nie ma u nas toalety i na razie stanęliśmy z robotami więc jej nie będzie, proponuję* zmianę*miejsca grilla, na jedno z przygotowanych miejsc na Głębokim. Tam mamy pełną*infrastrukturę i więcej miejsca niż*u nas na budowie. Nie wykluczamy jednak w przyszłości ponowienia zaproszenia na naszą*działkę:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym że nie ma u nas toalety i na razie stanęliśmy z robotami więc jej nie będzie, proponuję* zmianę*miejsca grilla, na jedno z przygotowanych miejsc na Głębokim. Tam mamy pełną*infrastrukturę i więcej miejsca niż*u nas na budowie. Nie wykluczamy jednak w przyszłości ponowienia zaproszenia na naszą*działkę:)

 

No to szkoda :(

 

Na Głębokim dokładnie taka sama "infrastruktura" na większości miejsc do grillowania czyli LAS :D

 

tylko na dokładkę pełno aut i w miejsce odgłosów lasu "umpa, umpa".

 

Ktoś chyba niepotrzebnie wyskoczył z tematem toalety.

 

Na ostatnim ognisku nie było takich wygód i wszyscy żyją - ofiar nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Gdzie w Szczecinie lub okolicy jest największy wybór kostki, polbruku itd - czyli materiałów na podjazdy, chodniki itp..

 

Tak by można pooglądać.

 

Hej

Spory wybór i podobno najtaniej mają w Żabowie koło Pyrzyc:

http://www.granity-zabow.pl/index_oferta.html

ale trzeba kawałek pojechać, a tak żeby pooglądać w Szczecinie to wczoraj widziałem na Santockiej w SCMB

pozdrawiam

 

do Żabowa dzwoniłam ostatnio i pytałam o parapety... niestety, indywidualnym odbiorcom już nie robią... z kostką może jest inaczej, to są większe ilości. Ok 5 lat temu nie było tańszej ofert w Szczczecinie na granitowe parapety...jak z kostką-nie wiem, ale chętnie się dowiem. :D Czy możecie dać znać jak coś ustalicie? Proszę.

 

pozdrawiam

 

Podobno jesli więcej sie kładzie kostki to opłaca sie ja przyciagnąć z kamieniołomów ze Strzegomia wraz z wykonwcą.

U mnie to jeszcze za dalekosiężne plany więc sama nie mam namiarów, ale może ktos z lokalnych forumowiczów sie juz interesował tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie :D

15 sierpnia juz przeprowadzamy sie do Szczecina i mam nastepujace pytanie. Dzieci moje pójda do szkoły 21 kiedys, ktoś, tutaj na forum pisał o niej. Plizzz, odezwijcie sie, chciałabym usłyszec jakies szczegóły

 

Witam

Ja prowadzam tam dwojke dzieci.

 

Fantom

O, a powiedz 2 jest w klasie integracyjne?jak wrazenia?zadowolony jestes?czy nie bardzo?jakie sa słabe strony tej szkoły?mocne? drugi raz tez byc tam zapisał?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie :D

15 sierpnia juz przeprowadzamy sie do Szczecina i mam nastepujace pytanie. Dzieci moje pójda do szkoły 21 kiedys, ktoś, tutaj na forum pisał o niej. Plizzz, odezwijcie sie, chciałabym usłyszec jakies szczegóły

 

Witam

Ja prowadzam tam dwojke dzieci.

 

Fantom

O, a powiedz 2 jest w klasie integracyjne?jak wrazenia?zadowolony jestes?czy nie bardzo?jakie sa słabe strony tej szkoły?mocne? drugi raz tez byc tam zapisał?

 

No hej

Jedno mam w w 0 a drugie w 1. Za rok bedzie to klasa 1a i 2. 1a bedzie integracyjna i wywodzi sie w 95 % z zerowki, 1b i 2 nie bedzie integracyjna. Jak dobrze pamietam 3 chyba bedzie. Co do samej szkoly od tego roku bedzie duzo niewiadomych - ale wszyscy liczymy, ze wszytskie na plus od tego co bylo. A do tej pory szkola i tak zawsze byla w czolowce pod wieloma wzgledem testu 6-klasisty itp. Od tego roku organem prowadzacym bedzie stowarzyszenie rodzicow - wiec duzo wieksza kontrola i zarzadzanie szkola. Aktualnie trawaja tam rozne remonty - wyciagamy kase z miasta - wymiana okien, dachu, itp. Uczniow lacznie kolo 150 wiec wszyscy sie znaja. Szkola wiec ogolnie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanka do wszystkich :

- ile placiliscie / bedziecie placici za dach i za ile m2 ? Mam juz wiezbe wiec chodzi mi o cala reszte (dachowke, blacharke, orynnowanie itp) ?

- macie dekarzy ktorzy by byli w stanie wejsc w ciagu niesiaca i to "poleconych" ?

Dach mam mega prosty - dwie polacie bez zadnych lukarn itp. okolo 300 m2. Dachowka ceramiczna.

 

Fantom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanka do wszystkich :

- ile placiliscie / bedziecie placici za dach i za ile m2 ? Mam juz wiezbe wiec chodzi mi o cala reszte (dachowke, blacharke, orynnowanie itp) ?

- macie dekarzy ktorzy by byli w stanie wejsc w ciagu niesiaca i to "poleconych" ?

Dach mam mega prosty - dwie polacie bez zadnych lukarn itp. okolo 300 m2. Dachowka ceramiczna.

 

Fantom

 

za nasz dach płaciliśmy 75zł/m2 ale to ze wszystkim wieźbą i dachówkami.

Nasz góral za bardziej rozbudowane dachy bierze 125zł/m2.

Nie wiem ile bierze za samą dachówkę. Porównaj moją globalną cenę z tym co wydałeś i negocjuj najlepszą cenę. Jeśli chcesz namiary to napisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...