Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

widzieliście gdzieś ich pacę??? jak coś mogę namiar?

 

Mam do zrobienia 3 kuchnie...

 

Tutaj => http://www.amdeco.pl/kontakt-2/

 

Nie rozwinąłem tematu.

Jakieś 10-12 lat temu zrobili kuchnię dla moich rodziców.

Kuchnia budżetowa, więc bez żadnych fajerwerków.

Jednakże... do dzisiaj nic się nie rozkleiło, nic nie odpadło, nie trzeba był regulować, wymieniać elementów.

Wciąż wygląda jak nowa (choć nigdy nie miała styczności, np. z małymi dziećmi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Ja mam ogrodzenie i bramę wjazdową Wiśniowskiego - 12 lat i jak nowa. Nie działo się z tym nic. Polecam

Domyślam się, że Wiśniowskiego brama będzie solidna. Myśmy z żoną wymarzyli sobie bramę z desek drewnianych po poziomie do tego samonośną na pilota. Samemu raczej tego nie zrobię bo nie mam czym – a trzeba jakąś ramę stalową, fundament itp. Pół domu sam będę wykańczał więc wolałbym bramę zlecić. Najgorsze, że nie mam pojęcia ile to może kosztować i trudno budżet przewidzieć.

A zna ktoś może firmę PAJOS (Paweł Socha) z Pucic? Dostałem ofertę na wentylację i jest całkiem OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Nie ma za wiele czasu bo budowa, a zasadniczo wykończenie leci pełnym pędem. Robotnicy kładą gładzie, garaż prawi zrobiony (ocieplony i pomalowany). Drzwi zamówione, podłogi zamówione, kuchnia - zamówiona w przyszłym tygodniu.

Podłączono mi do domu kanalizację, wodę, gaz.

Muszę teraz wykopać dwa doły 3x3x3 m i wyrównać teren. W związku z tym szukam kogoś z koparką do roboty w Szczecinie rejon Warszewa .

Macie jakąś renonsowaną propozycję.

Pozdrawiam

Witek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA zawsze zamawiam u tego samego, ale ....

NAwet dzisiaj coś zamówię chyba, więc mogę dać znać co do ilości. Zawsze mi się wydawało, że dawał tyle ile trzeba. Jak ułożę to moge sprawdzić.

Są dwie "wady" : jego klocki to naprawfę klocki a nie gałązki co się palą w pół minuty - nie każdy takie lubi bo to nie jest "reprezentacyjne"

W tamtym roku dał mi mokre drewno - ale zobaczę czy w tym też da taką plamę.

 

Fantom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie drewna.

Biorę od kilku lat od gościa z Dobrej - 501488640, nie pamiętam jak ma na imię - jak zadzwonicie to napiszcie jego imię, bo wstyd....drewno ok, ale ja nigdy nie kupuje na dany sezon tylko dwa lata wcześniej i to sobie schnie... a co do metrów to sprzedają w m przestrzennych co oznacza chyba 0,8m3 - reszta to powietrze...

I chyba kiedyś zdarzyło mi się od tego - 517678837, ale nie pamiętam szczegółów, po prostu mam go w telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W czasie oczekiwania na podpisanie projektu przez Urząd organizuję już plan prac. Na pierwszy rzut wiadomo fundamenty a w moim przypadku płyta. Tylko wykonawca chce abym zapewnił bezpieczne miejsce na składowanie materiałów. Macie jakiś pomysł jak zabezpieczyć plac budowy? Można gdzieś wynająć stróża? Chodzi w zasadzie o dwie doby, ale jakoś mam obawy zostawić styropian niezabezpieczony. Zbrojenia myślę, że nie ukradną ale styropian już tak. Sam bym koczował, ale wyjeżdżam.

Dzięki za wszelkie pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W czasie oczekiwania na podpisanie projektu przez Urząd organizuję już plan prac. Na pierwszy rzut wiadomo fundamenty a w moim przypadku płyta. Tylko wykonawca chce abym zapewnił bezpieczne miejsce na składowanie materiałów. Macie jakiś pomysł jak zabezpieczyć plac budowy? Można gdzieś wynająć stróża? Chodzi w zasadzie o dwie doby, ale jakoś mam obawy zostawić styropian niezabezpieczony. Zbrojenia myślę, że nie ukradną ale styropian już tak. Sam bym koczował, ale wyjeżdżam.

Dzięki za wszelkie pomysły.

 

ja postawiłem blaszany garaż porządnie zabezpieczyłem i było ok. Wiadomo, jak to w Polsce, były próby włamu ale nie dali rady sforsować "zabezpieczeń", za dużo hałasu by narobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W czasie oczekiwania na podpisanie projektu przez Urząd organizuję już plan prac. Na pierwszy rzut wiadomo fundamenty a w moim przypadku płyta. Tylko wykonawca chce abym zapewnił bezpieczne miejsce na składowanie materiałów. Macie jakiś pomysł jak zabezpieczyć plac budowy? Można gdzieś wynająć stróża? Chodzi w zasadzie o dwie doby, ale jakoś mam obawy zostawić styropian niezabezpieczony. Zbrojenia myślę, że nie ukradną ale styropian już tak. Sam bym koczował, ale wyjeżdżam.

Dzięki za wszelkie pomysły.

 

 

Witam, też myślałem nad tym przed rozpoczęciem płyty. Ale fakt jest taki że styropian to materiał wielkogabarytowy a jedna paczka nikomu się nie przyda. Tym bardziej że taki xps wcale najlżejszy nie jest. Pytałem ekipę od płyty jak to jest z zabezpieczaniem i mówili żeby kradzieżą styropianu się nie przejmować, ważne żeby ogrodzić działkę siatką. Oczywiście wszystko zależy od lokalizacji, moja działka jest oświetlona, mam sąsiadów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, też myślałem nad tym przed rozpoczęciem płyty. Ale fakt jest taki że styropian to materiał wielkogabarytowy a jedna paczka nikomu się nie przyda. Tym bardziej że taki xps wcale najlżejszy nie jest. Pytałem ekipę od płyty jak to jest z zabezpieczaniem i mówili żeby kradzieżą styropianu się nie przejmować, ważne żeby ogrodzić działkę siatką. Oczywiście wszystko zależy od lokalizacji, moja działka jest oświetlona, mam sąsiadów.

 

No niestety – brak sąsiadów i oświetlenia. Ale doszedłem do wniosku, że na te dwa dni nie ma co magazynu kupować spędzę noc w samochodzie. Działki są ogrodzone, nie indywidualnie ale tak z 8 działek na raz, ale jak ktoś chce ukraść to ogrodzenie nie straszne.

Jakby główny wykonawca potrzebował magazyn to bym kupił, ale on stwierdził, że materiału nikt mu nie ukradnie bo za ciężki, więc mam na co wydawać pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...