Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ON-GRID ekonomicznie nieuzasadniony


firmer

Recommended Posts

Stary paseratti pomimo tego że jest na emeryturze nadal żyje i się go nie zabija podobnie jak ludzi nie poddaje się eutanazji po osiągnięciu wieku emerytalnego. Dlaczego Luppo nie wjedzie bo wymyślili sobie normy których akurat Luppo nie spełnia ale za to Toyota już je spełnia pomimo tego że spala 7 razy więcej paliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marcinbbb napisał:

Stary paseratti pomimo tego że jest na emeryturze nadal żyje i się go nie zabija podobnie jak ludzi nie poddaje się eutanazji po osiągnięciu wieku emerytalnego. Dlaczego Luppo nie wjedzie bo wymyślili sobie normy których akurat Luppo nie spełnia ale za to Toyota już je spełnia pomimo tego że spala 7 razy więcej paliwa

Pokaż które to europejskie normy spełnia Toyota Sequoia ? Coś zmyślasz !

VW zakończył produkcję Lupo w 2025 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, prokurator napisał:

Zgodnie z tematem może i nieuzasadniony ale falownik hybrydowy już doszedł 6,2kw , teraz reszta klocków i jazda. ongrid 8,4kwp mam już więc czas coś dla siebie.

Nie wiem, który model kupiłeś... ja mam "niebieskiego" EAsun'a i strasznie mnie denerwuje*, że bierze nocą ze "słupa" ze 30W. A jak mu się sieć odłączy, to "słupowy" licznik pokazuje okrąglutkie zero zużycia ;-).

 

* oczywiście to żart/ironia, ale wolę napisać, bo niektóre "poważne osoby forumowe" mogą nie chwycić

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, firmer napisał:

Ostatni tydzień miałem dość ciężki, ale że aż tyle mnie ominęło 😄

To jest właśnie "zaleta" nowego forum - nie można poprawić literówki (cyfrówki).

Powinno być:

Pokaż które to europejskie normy spełnia Toyota Sequoia ? Coś zmyślasz !

VW zakończył produkcję Lupo w 2005 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, prokurator napisał:

Pod starego paseratti wleziesz a tam tak jak powinno być zdrowa podłoga zabezpieczona antykorozyjnie a do tych nowych wynalazków po 3 latach wejdziesz to rdza na rdzy ale kto patrzy pod podwozie co nie ?

Niemieckie a dobre !! Niesamowite !! :)

Od którego roku są "nowe wynalazki" które rdzewieją jeszcze zanim zostały wyprodukowane ??  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...