Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Fajny zestaw - stół i krzesła. A na stole leży zegar dworcowy - taki jak chciałabym miec :wink:

...

O ile pamiętam, to taki zegar był ostatnio w Iysk-u.

 

Dokładnie ten z jysk - sama kupiłam go do przedpokoju (i ten właśnie zegar zdecydował, że lustro, szafka itp muszą być czarne :D ). Normalnie za 49 zeta, w promocji za 35.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inwestorka z czego bedziesz miala robione te jasne fronty ? fajna kuchnia mysle ze moja bedzie w podobnym stylu z tym ze chyba zamiast szarego uzyje wisni 8)

 

Fronty trochę różnią się kolorem od projektu ,ale jest ładnie :lol: :wink:

Jeszcze nie skończona :-?

http://images40.fotosik.pl/27/5d021cc83cc296ab.jpg

 

Piękna kuchnia, chętnie zobaczę w całości, po złożeniu :) Mebelki bardzo podobne do tych z HtH, możesz zdradzić, kto ci je robił? Bardzo mi się tez podoba podłoga, kolorystycznie fajnie dobrana, co to za płytki? I jeszcze do kompletu pozachwycam się oknami. Ja rózniez będę miała w kuchni narożne, tylko inaczej dzielone. Jaka jest nazwa twojego koloru okien?

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasia piękna ta twoja kuchnia. Niby nie w moim stylu ale zwraca na siebie uwagę. Ślicznie prezentuje się ten blat do białych mebelków, a kolor ścian idealny. Gratuluję pomysłu.

 

podpisuje się pod poprzedniczką oboma łapami ;-) ściany, zn. kolor, mnie zauroczyły - do białych mebli extra, wydobyło ich urok :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, no luzik Edmar70 :lol: i wielkie dzięki! :D

 

Kaśka maciej, to samo mogłabym powiedzieć o Twojej kuchni :D

bardzo mi miło, że Ci się u nas podoba :)

i nie przejmuj się podglądaniem, w końcu u nas ciągle bigbrader jest :wink: - ale pracuję nad tym :D

 

Jasia jak będziesz pisac tak małymi literami to ja wzrok sobie popsuję - musiałam skopiowac do worda i powiększyć, miej litośc :wink:

A kuchnia piekna, ale już ci pisalam o tym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, no luzik Edmar70 :lol: i wielkie dzięki! :D

 

Kaśka maciej, to samo mogłabym powiedzieć o Twojej kuchni :D

bardzo mi miło, że Ci się u nas podoba :)

i nie przejmuj się podglądaniem, w końcu u nas ciągle bigbrader jest :wink: - ale pracuję nad tym :D

 

Jasia jak będziesz pisac tak małymi literami to ja wzrok sobie popsuję - musiałam skopiowac do worda i powiększyć, miej litośc :wink:

A kuchnia piekna, ale już ci pisalam o tym :D

 

Renka, weź sobie na "cytuj" i przeczytasz normalnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki A_kasiek! miło mi :D

i jak sobie poradziłaś? niewymiarowe meble na zamówienie? :)

 

u mnie też było dość ciężko, bo na każdej ścianie jakiś element utrudniający :roll: - drzwi do kuchni, drzwi do salonu, okno - ale udało się i jest to dość wygodne rozwiązanie :)

 

zdjęcia mojej kuchni są na stronie 25 tegoż forum, meble na zamówienie były robione . Moja kuchnia jest maleńka i to w bloku póki co, alee........ jak się kiedyś domu dorobię to będe miała taką kuchnie jak Twoja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...