Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

A mi podobają sie Twoje płytki. Mysle ze beda posowały do mojej kuchni :D

Czy mozesz Kasiu zdradzic tajemnicę co to za kolekcja i z jakiej firmy?

Mówisz o tych na podłodze, tak?

Zmartwię cię :-? To jakiś NO NAME :roll: Chiński na dodatek :oops:

Jedyne co ci mogę powiedzieć, że to gres polerowany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mówisz o tych na podłodze, tak?

Zmartwię cię :-? To jakiś NO NAME :roll: Chiński na dodatek :oops:

Jedyne co ci mogę powiedzieć, że to gres polerowany...

 

Tak, o podłogowych. Naprawde ładnie wygladaja.

Ostatnio spodobal mi sie gres z Nowej Gali - Marmi Moderni 01 i 02 ale cena jego jest dość wysoka :( wiec szukam coś tańszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi podobają sie Twoje płytki. Mysle ze beda posowały do mojej kuchni :D

Czy mozesz Kasiu zdradzic tajemnicę co to za kolekcja i z jakiej firmy?

Mówisz o tych na podłodze, tak?

Zmartwię cię :-? To jakiś NO NAME :roll: Chiński na dodatek :oops:

Jedyne co ci mogę powiedzieć, że to gres polerowany...

 

a czy mozna wiedziec jakiego rozmiaru jest ten gres w kuchni-bardzo podobne maja RAKO w rozmiarze 30/60 w 3 kolorach-bardzo fajna kuchnia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do pochwał koloru, miodzio!

 

A w tle widzę niezbędny element wyposażenia każdej kuchni (jak dla mnie) - ekspres do kawy - tym bardziej podoba mi się Twoja kuchnia. ;) Sam mam taki i gdybym miał wybierać, to jest to dla mnie najbardziej niezbędny sprzęt w całym domu. Bez kawki rano nie ma dla mnie życia

Zagłoba ekspres ekstra,a można go programować,aby włączył się o odpowiedniej godzinie-mój mąż o takim marzy.Ile takie cudo kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie ta zielen na scianie tez gryzie w oczy i uwazam ze bardzo trudno dobrac jest pozornie takie same kolory zeby pasowaly odcieniami....

 

heh mnie też od razu rzucił się ten zielony na oczy. Nie pasuje mało powiedziane...zepsuł całą kuchnie i to całkiem milutką kuchnię ....

 

Cale szczescie to nie wasza kuchnia 8)

Wlascicielom sie podoba i to najwazniejsze :p

 

Ludzie kiedy sie nauczycie, ze o gustach sie nie dyskutuje? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie ta zielen na scianie tez gryzie w oczy i uwazam ze bardzo trudno dobrac jest pozornie takie same kolory zeby pasowaly odcieniami....

 

heh mnie też od razu rzucił się ten zielony na oczy. Nie pasuje mało powiedziane...zepsuł całą kuchnie i to całkiem milutką kuchnię ....

 

Cale szczescie to nie wasza kuchnia 8)

Wlascicielom sie podoba i to najwazniejsze :p

 

Ludzie kiedy sie nauczycie, ze o gustach sie nie dyskutuje? :roll:

 

hmm chyba napisałam że fajna kuchnia..

 

dziwne to co napisałeś, bo wydaje mi się, że po to ona znalazła się na forum, aby ją ocenić. Poza tym nikt nie obraził nikogo :roll: Każdy pisze tak jak on to widzi i co w tym złego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor ścian zupełnie nie pasuje do koloru płytek i mebli!

 

jak może niepasować, jak jest wszystko zielone :roll:

 

Powaliłaś mnie ... Ostry, żarowiasty prawie kolor ściany do bardzo stonowanego, szarawego seledynu mebli. 2 zupełnie niepasujące do siebie odcienie, co z tego, że to zieleń i to zieleń?!

Płytki pasują.

Co do opinii, że o gustach się nie dyskutuje - po co jest w ogóle to forum? Dlaczego ma tylu użytkowników? Może niech każdy zajmie się swoimi 4 kątami i tym co się jemu podoba, a nie wdaje się w dyskusje o kolorach, aranżacjach, płytkach, zlewach, kominkach, meblach i setkach innych tematów jakie tu "chodzą"? To jest forum DYSKUSYJNE a nie forum wazeliniarskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaśka maciej Ja rano mam czas tylko na jedną. ;) Druga to po południu, w pracy albo jeśli już wrócę do domu

agata 39 Kosztuje ok. 2 kafli, no ale to już marka z lepszej półki. I ma te wszystkie bajery takie jak właśnie automatyczne włączanie rano, i można ustawić preferowaną temperaturę kawy co do stopna, jeżeli to ma dla Ciebie znaczenie. Smak espresso zależy od temperatury parzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia zupełnie przyzwoita ( choć raczej nie w moim stylu ). Nie jest to jednak z całą pewnością kuchnia z kategorii wnętrz na tyle spektakularnych, żeby dla ich prezentacji należało zakładać nowy wątek. :wink:

I to właśnie posunięcie było moim zdaniem podstawowym błędem jej właściciela. Gdyby zamieścił te zdjęcia w wątku o kuchniach zebrałby zapewne same pozytywne opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja pokaze obiecana kuchnie ... wybaczcie balagan ale bylam w trakcie przygotowywania obiadu :)

 

tak wyglada na codzien:

http://img119.imageshack.us/img119/3305/img9207aa7.jpg

 

a tak z pootwieranymi szufladami :)

 

http://img517.imageshack.us/img517/3923/img9209tg7.jpg

 

http://img517.imageshack.us/img517/7158/img9208bl3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy te szuflady to naprawdę takie wygodne??? nadają się do przechowywania kubków, talerzy czy garnków???? jaka jest ich optymalna szerokośc, czy 50 lub 60 jest ok, czy raczej nie zda egzaminu????

tak się u was zapatrzyłam na nie, że też je rozważam, ale z braku praktyki obawiam się o funkcjonalnośc...

ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy te szuflady to naprawdę takie wygodne??? nadają się do przechowywania kubków, talerzy czy garnków???? jaka jest ich optymalna szerokośc, czy 50 lub 60 jest ok, czy raczej nie zda egzaminu????

tak się u was zapatrzyłam na nie, że też je rozważam, ale z braku praktyki obawiam się o funkcjonalnośc...

ewa

ja ci powiem tak:

weź z jakiejkolwiek półki wyciągnij coś z tyłu :-? ciężka sprawa :roll: trzeba połowę rzeczy wyjąć, a tak odsuwasz i masz wszystko na widoku.

Do głębszych szuflad schowasz wszystko!! Garnki, talerze, kubki.

Z tym, że ja mam blumy, inaczej by te ciężary oberwały szuflady :roll:

MOja najwęższa szuflada ma 60cm, a ta najszersza to chyba coś około metra :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...