Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do "Mojego Przytulnego"


kropkq

Recommended Posts

Olu,chciałam zapytać jaka odległość masz od ogrodzenia do drogi i czym wyłożony jest chodnik i podjazd od miejsca gdzie kończy się kostka :rolleyes: Też mam aż 7m od drogi do ogrodzenia i zastanawiam się czy musi być kostka od samej drogi:) oczywiście jak zawsze w grę wchodzą finanse:sick:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam, może zacznę od tego że ogród jest cudny.

Mam do Państwa pytanie jak założyć taki trawnik ? jak utrzymać go w takiej kondycji?

Jaki dać podkład pod nasiona i finalnie jakiego producenta nasiona nabyć?

 

Witaj!!!

Dziękuję za ten"cudny ogród" :)

Opisywać po kolei jak założyć ogród to trochę pisania , proponuję poczytanie artykułu http://www.rp.pl/artykul/488706.html lub

http://muratordom.pl/ogrod/pielegnacja-ogrodu/zakladanie-trawnika-krok-po-kroku-poradnik-sianie-trawy,127_10706.html

w moim dzienniku ze zdjęć również można podpatrzeć kolejność wykonywanych prac....w komentarzach też pisałam - życzę miłej lektury :)

Co do trawy to ja posiałam WEMBLEY GRAMINEX

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ana

Odległość mamy podobną , kostkę na zewnątrz mam położoną w odległość 1,5m od granicy działki ale to było zapisane w warunkach budowy. Dalej podjazd wysypany piachem połączonym z cementem , mamy zamiar teraz na niego posypać jakieś kamyki. Natomiast do furtki prowadzi ścieżka, którą możesz obejrzeć w moim dzienniku- aktualne zdjęcia ( plastikowe panele wypełnione kamykami) świetnie się spisuje :)

Edytowane przez kropkq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ana

Odległość mamy podobną , kostkę na zewnątrz mam położoną w odległość 1,5m od granicy działki ale to było zapisane w warunkach budowy. Dalej podjazd wysypany piachem połączonym z cementem , mamy zamiar teraz na niego posypać jakieś kamyki. Natomiast do furtki prowadzi ścieżka, którą możesz obejrzeć w moim dzienniku- aktualne zdjęcia ( plastikowe panele wypełnione kamykami) świetnie się spisuje :)

 

Dziękuję ślicznie ,u Ciebie pięknie jak zawsze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Olu jak zwykle przepięknie u Was :yes: cudny ogród aż nie mogę się napatrzeć na te śliczne roslinki ,które macie u siebie :D

Pozdrowionka zostawiam i nadal będę zaglądac do Ciebie i podziwiać :yes:

 

Dziękuję , nam również bardzo podoba się nasz ogród - codziennie, niezmiennie zachwyca :)

pozdrawiam jeszcze słonecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu Twoje królestwo naprawdę urzeka ,chciałoby się w nim pobyć:yes:Ale nic nie ma za darmo,włożyliście ogrom pracy,a teraz perfekcyjna pielęgnacja robi swoje:D Po prostu ślicznie:yes: Twoje meble kuchenne są chyba z atlasa.Zapytam ,czy to jest mdf lakierowany i czy jesteś zadowolona,bo opinie są różne:( Pozdrawiam cieplutko:hug:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu Twoje królestwo naprawdę urzeka ,chciałoby się w nim pobyć:yes:Ale nic nie ma za darmo,włożyliście ogrom pracy,a teraz perfekcyjna pielęgnacja robi swoje:D Po prostu ślicznie:yes: Twoje meble kuchenne są chyba z atlasa.Zapytam ,czy to jest mdf lakierowany i czy jesteś zadowolona,bo opinie są różne:( Pozdrawiam cieplutko:hug:

Ana

dziękuję za tyle miłych słów :)

Tak meble są z firmy Atlas i są lakierowane, jestem zadowolona :) zadowolona z firmy i z lakierowanych mebli ( bo nie wiem o co dokładnie pytasz?) ale wszystko jest ok. :)

Również pozdrawiam cieplutko , bo wczoraj i dziś mamy przymrozki przez to mój ogród wygląda jak ..... powyciągałam wszystkie koce, prześcieradła i inne przykrycia żeby ratować roslinki przed mrozem , mam nadzieję , że to ostatni raz.

Pa:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu ,przede wszystkim chodzi głównie o firmę atlas:yes:J O utrzymanie w czystości lakierowanych frontów nie pytam,bo wiem jaka będzie odpowiedź:yes: Roślinkom na pewno krzywda się nie stanie:no:Pozwolisz,ze będę zaglądać do Ciebie gdy będę mieć gorszy dzień:bye:

 

Firma była ok, reklamowałam fronty i nie było żadnych opóźnień , ale czasy są, jakie są i wszystko może się zmienić !!!

Do ogrodu zapraszam zawsze , bo mój ogród jest zawsze dobry- na pogodę i niepogodę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...