Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

Nelly Rokita to najlepsza w świecie hmmm.. klacz trojańska (??) Jedno wystąpienie niweluje pół roku pracy wizerunkowców i PR-owców ;) A jeszcze kilka się zapowiada do wyborów ;)

A propos reklamy - ponoć superfraza "mordo ty moja" została usunięta. Tak mi smutno :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Widzę, że niektórym nerwy puściły i debaty nawet nie do oglądali. :lol:

 

Może nie każdy jak TY, spędza 24h w polityce. po forach, od wielu miesiecy..., mam nadzieję że przynajmniej dobrze płacą??

 

Słyszałem że najlepszy był...., aaaa Monika Olejniik, brawo!!!

Generalnie bez różnicy, Kaczka przekonała swoich wyborców, Kwas słabo bo trzeźwy..., nuuda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Nelly, to znakomicie sparodiowano ją u Majewskiego :lol:

"kobiety mieć duma, kobiety walczyć o swoja duma, kobiety muszą mieć duma, bo kobiety som kobietami i wuogóle, ....."

 

Obejrzałam debatę z trudem, bo sposób mówienia pana premiera, swoiste kłapanie dziobem, oblizywanie się jęzorem, rażące błędy językowe kłują w oczy i uszy, aż zęby bolą.

Do tego zawartość merytoryczna, wypływająca z tego sapania i kłapania, dedukcja wiejskiego kmiotka i spryt wołopasa nie ułatwiają odbioru całości :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do Matki Kurki, zastanawiające jest to, że kompletnie brak jest odniesienia się do treści. Przecież najprościej byłoby dowieść jej kłamstwo. Podejrzewam, że gdyby kłamała, to sam analityk pod dziesięcioma co najmniej nickami serwowałby nam te kłamstwa dniem i nocą. A tu cisza. Zostało jedynie personalne kąsanie tych co Kurkę śmią czytać.

 

Po tej debacie, oprócz tego, że była nudnawa, mam jeszcze taką refleksję - wódz jak na siebie zachował się wyjątkowo przyzwoicie. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam debatę z trudem, bo sposób mówienia pana premiera, swoiste kłapanie dziobem, oblizywanie się jęzorem, rażące błędy językowe kłują w oczy i uszy, aż zęby bolą.

Do tego zawartość merytoryczna, wypływająca z tego sapania i kłapania, dedukcja wiejskiego kmiotka i spryt wołopasa nie ułatwiają odbioru całości :roll:

Obaj robili błędy językowe: "tą debatę" itd. Dykcję wódz ma gorszą, ale to sprawa wrodzona. Natomiast zauważyłem, że jakoś tak dziwnie się trząsł czy podrygiwał. Kwas śliski jak zwykle, bleeeee. Wybór jak między cholerą a dżumą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doszlilśmy do że głosująca na LID Magdalena Środa z PO i PIS, wybrałaby PIS z powodów feministycznych..., no ale jakoś kobiet na listach PO nie widać, polityki rodzinnej w PO nie ma, nawet atrapy, chyba że zaliczyć wspólne głosowania z LPR i Samoobroną na złość PIS...

ale: "PO jest w moim przekonaniu najbardziej antykobiecą i antyfeministyczną frakcją ostatniego parlamentu i tych wyborów - żadnej wrażliwości na problematykę równości płci, żadnej wrażliwości na problematykę kobiecą, nawet wśród pań do PO przynależących." to jest AROGANCJA..., pewnie to przekonuje Baby by głosować ????

 

na tym forum, oburzano się o "lżeelity' o słownictwo, jakoś cicho nad brutalizacją języka politycznego w wykonaniu Bartoszewskiego..., dziwne....

 

wychodzą motywy dlaczego Rokita nie startuje z PO "Tusk zdecydował się już na inne trio, z Kwaśniewskim i Schetyną", rzeczywiście "straszy dzieci"

 

Ale skoro jak powiedział Śpiewak przy Tusku został już tylko 3 garnitur, pozostaje już tylko uczepić się ex prezia...., może wytrzyma miesiąc bez picia...:):)

 

Ale jeszcze raz, gdzie dziś jest Platforma Obywatelska??? Jest Platforma Tuska..., a twórcy PO: Płażyński, Olechowski, Religa, Gilowska i inni są gdzie indziej....., może dlatego tylko jedna osoba przyznała się do głosowania na PO... :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Jeszczed bardziej zdumiewające jest co słyszymy z LID, już słyszałem że liberałami z III RP byli Miller, Belka, Kwas, Kołodko..., może dlatego zavetowali podatek liniowy??? Dziś czytam że LID to solidarność...., no cóż może to kolejna zmiana nazwy????

 

PPR/PZPR/SDPR/SLD/LID/ SOLIDARNOŚĆ??? będzie mniej wstydu by zagłosować :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam debatę z trudem, bo sposób mówienia pana premiera, swoiste kłapanie dziobem, oblizywanie się jęzorem, rażące błędy językowe kłują w oczy i uszy, aż zęby bolą.

Do tego zawartość merytoryczna, wypływająca z tego sapania i kłapania, dedukcja wiejskiego kmiotka i spryt wołopasa nie ułatwiają odbioru całości :roll:

Obaj robili błędy językowe: "tą debatę" itd. Dykcję wódz ma gorszą, ale to sprawa wrodzona. Natomiast zauważyłem, że jakoś tak dziwnie się trząsł czy podrygiwał. Kwas śliski jak zwykle, bleeeee. Wybór jak między cholerą a dżumą.

Ostatnio Kaczyński bardzo się lansuje w ramach kampanii, wiadomo, nawet tabaki zażywa z góralami, cyt. "nawet nie kichnełem"...... :roll: matulu!!!

 

Wybór jest tylko jeden, trzeba wybrać mniejsze zło :-?

Dla mnie wszystko lepsze od PiS-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dykcję wódz ma gorszą, ale to sprawa wrodzona. Natomiast zauważyłem, że jakoś tak dziwnie się trząsł czy podrygiwał.
No to nie jego wina , taki sie niebogi juz urodzil. :-?

Wybor jest taki , ze go nie ma. :-?

Jednak zgodze sie z Kulka , ze wszystko lepsze od nich :-?

:-?

Kwas sliski jak piszesz mTomie , ale nie mozna mu odmowic lekkosci wypowiedzi i obycia,nawet dowcipkowal z letka , a ta mala nedza tylko lapkami machala :-?

W ogole to wielkie bleee

 

I ten ichni uklad :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnij sobie jak było za schyłkowego Millera. Kompletna degrengolada. Nie wiem czy nie jest to zbyt wysoka cena za odstawienie PiS od władzy.

 

Zresztą jeżeli ta partia przegra, to będzie to efekt złego przywództwa. Niczego trwałego i dobrego nie da się zbudować na kłamstwie i podziałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mTom

Dla mnie to wybor jak to zlosliwie nazywam pomiedzy komunistami a socjalistami. :-? :D

Wiem co masz na mysli wspominajac Millera , ale ja na dzisiaj mam dosyc tego cyrku :-?

Mowila mi sasiadka czy ktos znajmomy , nie pamietam , ze odda glos na romka , zeby nie oddawac pustego i zobaczylam przed oczami koszmar , bo gdyby tak kazdy powiedzial i co gorzej zrobil :o

Ot i nasza rzeczywistosc :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam wrażenie, że na wspomnienie "układu" to już nawet sam bliźniak się śmiał :roll:

żałosne

Masz rację rrmi, Kwachu moze i śliski, ale jakąś tam klasę i kulturę posiada, natomiast kiedy premier zaciera swe małe łapki, nie mogę oprzeć się wrażeniu, że to złośliwy chochlik, taki fałszywy, kłamliwy Gremlin szykujący się do skoku.

Fałsz, kompleksy, chamstwo, manipulacja, wypływają z każdego wysapanego słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwas to też niezły gość. O jego pijackich wyczynach czy wychodzeniu po drabinie z Sejmu przez okno lub promowaniu firmy meblarskiej brata zony nie wspomnę. Nie zapomnę mu jednak zawetowania pakietu ustaw przygotowanych przez AWS-UW odnośnie gospodarki i finansów. Było to coś na wzór pakietu Kluski. Najgorsze jednak było to jak kombinował z Kulczykiem w sprawie energetyki - to mi się już zupełnie nie podobało. A tak nie dużo brakował i by się udało. :evil:

 

A ten układ to przecież taki króliczek którego się goni. I o to chodzi. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........Wybór jest tylko jeden, trzeba wybrać mniejsze zło :-?

Dla mnie wszystko lepsze od PiS-u.

Ja "pierdziu", ależ desperacja :wink:

:roll: Również jestem zdesperowany, ale po dzisiejszej debacie nachodzą mnie dziwne zapatrywania na przyszłość niedaleką.

Moim zdaniem skromnym ta debata jest dla Kwasa, mądrzej gadał nie przypisując sobie niczyich zasług z ostatnich dwudziestu lat, nie nastawiając się na tani poklask. Jednak niezaleznie od dzisiejszej gadki przegranym jest nie Kaczyński a Tusk :roll:

 

Niestety.. :cry: . nie pierwszy raz zaczynam podziwiać Kaczora za strategię w prowadzeniu tej kampanii skupioną na osłabieniu głównego przeciwnika :-? : najpierw jednym zręcznym ruchem usadził głównego tuza z Platformy- Janka Maryśkę oferując jego Nelly jakiś stołek u brata do babskich spraw, teraz wbił kolejny gwóźdź Tuskowi odrzucając rękawicę na podobna polemikę twierdząć, że nie gada z "pomocnikami". Dwoma ruchami w krótkim czasie zabrał Tuskowi conajmniej 10%.

Cos mi się zdaje, że znaczna część niezdecydowanych "platformiarzy" zagłosuje jednak na LiD i te partie bedą miały po 20% a Kaczory 40%..... :roll: .....obym bredził....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśi chodzi o debatę, to moim skromnym zdaniem - kiepski remis ze wskazaniem na Kwaśniewskiego. Obaj panowie nie byli przygotowani do występu. Kwaśniewski miał lepszy refleks. Kaczyński bredził o układzie i często odpowiadał nie na temat, albo odpowiadał na część pytania. W sumie klapa.

Czy PO straci, czy zyska? Zobaczymy w najnowszych sondażach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......

Cos mi się zdaje, że znaczna część niezdecydowanych "platformiarzy" zagłosuje jednak na LiD i te partie bedą miały po 20% a Kaczory 40%..... :roll: .....obym bredził....

Bez przesady, aż takiej amnezji w narodzie chyba nie ma :-?

W końcu LiD to nie w połowie Solidarność, jak Kwach raczył w debacie przedstawiać.

To dalej PZPR, patrząc na elektorat.

Po debacie PO faktycznie może zyskać kilka procent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety.. :cry: . nie pierwszy raz zaczynam podziwiać Kaczora za strategię w prowadzeniu tej kampanii skupioną na osłabieniu głównego przeciwnika :-? : najpierw jednym zręcznym ruchem usadził głównego tuza z Platformy- Janka Maryśkę oferując jego Nelly jakiś stołek u brata do babskich spraw, teraz wbił kolejny gwóźdź Tuskowi odrzucając rękawicę na podobna polemikę twierdząć, że nie gada z "pomocnikami". Dwoma ruchami w krótkim czasie zabrał Tuskowi conajmniej 10%.

Cos mi się zdaje, że znaczna część niezdecydowanych "platformiarzy" zagłosuje jednak na LiD i te partie bedą miały po 20% a Kaczory 40%..... :roll: .....obym bredził....

Cholera, masz stary rację :roll:

Kaczor jest sprytny i przebiegły, ma drań polityczną intuicję, umie zagrać na nosie najważniejszemu przeciwnikowi i zupełnie nie martwi się, że jego argumenty są smieszne :-?

ważne, że cel osiągnięty

to, że nie podjął dyskusji z Tuskiem, zdecydowanie osłabi PO :-?

Obyś się pomylił w swym czarnowidztwie, odnośnie wyników wyborów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...