Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

Kuleczko, nie jestem taki pewien. Z przeciwnikiem który nie startuje w wyborach moim zdaniem nie wygrał. Sobie żelaznego elektoratu nie uszczuplił, LiDowi może dodać kilka procent, ale chyba kosztem Samoobrony.

A że nie chciał spotkać się z Tuskiem? może przekonał nieprzekonanych do głosowania na PO?

Czekam co przyniosą badania opinii publicznej robione po debacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Myślę, że trzeba babciom te dowody jednak schować. :wink:

Uprzejmie informuję, że komturowej, dowodu chował nie będę, bo pierwsze primo babcią ona nie jest tylko żoną dziadka, a po drugie primo na PiS głosować nie będzie. :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuleczko, nie jestem taki pewien. Z przeciwnikiem który nie startuje w wyborach moim zdaniem nie wygrał. Sobie żelaznego elektoratu nie uszczuplił, LiDowi może dodać kilka procent, ale chyba kosztem Samoobrony.

A że nie chciał spotkać się z Tuskiem? może przekonał nieprzekonanych do głosowania na PO?

Czekam co przyniosą badania opinii publicznej robione po debacie.

Tomku, lejesz bynajmniej nie wodę :wink:

ale miód na me serce :)

a Komturowej dowodu nie zabieraj :lol:

 

Ponoć w niektórych krajach można głosować do iluś tam lat :roll:

Może to i niegłupie :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D ale smutny to uśmiech.

Jak słuchałem dzisiejszego "Dziennika Telewizyjnego" w TVP1 to wystąpienie ministara zdrowia szczęśliwości przypomniało mi czasy stanu wojennego. Brakowało tylko warchołów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oglądaliście Forum? Co się tam działo przed audycją? Dlaczego jakoś nikt o tym nie pisze? przecież Piechociński i Giertych tylko napomknęli o niesłychanym zachowaniu prezesa publicznej(?) telewizji przed programem.

Kto wie coś więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się zastanawiałem nad fenomenem ściągnięcia Nelleny od konkurencji

i już wiem - ona "robi" w PiS-ie za taki zbiornik retencyjny na niechęć

jak człowiek poslucha tego bezsensownego dziamgolenia, popatrzy na to niezorientowane w rzeczywistości lico, to człek z mniejszym obrzydzeniem spojrzy się później na pana prezesa, który na tym beznadziejnym tle już nie będzie się wydawał ani tak mocno nabzdyczony, ani naburmuszony, ani zawistny itepe

 

 

a debatę wygrała Monika Olejnik ;)

http://www.pardon.pl/artykul/2654/po_debacie_wygrala_monika_olejnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponury z ust mi to wyjąłeś, i komturowej też. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

 

pozdrowienia dla Oligarchów ;)

[i to skąd, z samej Krzyżaczcyzny !! ;)]

 

No, Nellena może to jest, jak ktoś już na forum napisał, "kobyła trojańska" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wióry po raz wtóry

 

Janusz Kędracki, Marcin Sztandera

 

Zbiornik Wióry otwierali już z pompą w maju 2005 roku politycy SLD i PSL. Wczoraj uczynił to PiS. Dla wicepremiera Przemysława Gosiewskiego ściągnięto też do Kielc kilkuset leśników.

 

Fot. Paweł Małecki / AG - To jedna z inwestycji, które jedno pokolenie zaczyna, drugie buduje, a trzecie otwiera - mówił podczas pierwszego otwarcia Wiór ówczesny wojewoda świętokrzyski Włodzimierz Wójcik z SLD. W ten sposób skwitował fakt, że budowa zbiornika ciągnęła się ponad ćwierć wieku. I do głowy mu pewnie nie przyszło, że czwarte pokolenie będzie otwierać Wióry po raz wtóry.

 

Mają się chłopcy czym bawić

 

- Jestem lekko zdumiony, przecież żadna nowa dodatkowa wartość nie powstała - stwierdził Wójcik wczoraj, gdy dowiedział się od nas o planowanej uroczystości. - Dobrze, że im zakończyłem tę inwestycję, mają się chłopcy czym bawić - skomentował po chwili.

 

- To było oddanie zapory do próbnego piętrzenia - mówi o otwarciu w 2005 roku Wiór Krzysztofa Bełz, rzecznik prasowy Krajowego Zarządu Gospodarki Wodnej. Przyznaje jednak, że od pierwszego otwarcia nic nowego nie zbudowano, zmieniło się tylko tyle, że zbiornik został napełniony wodą. Po co w takim razie to drugie otwarcie? Czy to nie kampania wyborcza? - To jest pewne następstwo faktów. Musiała być najpierw oddana zapora do piętrzenia, żeby zakończyć całość inwestycji - odpowiada Bełz.

 

Gosiewski: Każda inwestycja napawa nas dumą

 

- Każda inwestycja, którą otwieramy, napawa nas dumą - mówił Gosiewski. Wyliczając parametry zbiornika, mylił metry i kilometry z hektarami, a metry kwadratowe z sześciennymi. Na koniec poinformował, że rząd zwiększył w projekcie budżetu o 35 mln zł nakłady na gospodarkę wodną i parki narodowe, co ma skutkować zwiększeniem pensji pracowników.

 

Minister środowiska Jan Szyszko dziękował za wybudowanie Wiór i przepraszał, że muszą zaraz z Gosiewskim odjechać, bo spieszą się na spotkanie z leśnikami. Tych do Kielc przyjechało kilkuset. Oficjalnie na konferencję na temat "Kierunki i możliwości akumulacji CO2 oraz pochłaniania gazów cieplarnianych przez lasy województwa świętokrzyskiego". Organizowały ją Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Radomiu i Nadleśnictwo Kielce ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 

Leśnicy na "szkoleniu"

 

- Dostaliśmy polecenie, aby wrócić do domu i ubrać mundury wyjściowe, o godz. 14 wsiąść do autokaru, który miał nas zabrać do Kielc na szkolenie w sprawie dwutlenku węgla i zmian klimatycznych - powiedzieli nam leśnicy spod Radomia. Nie mieli wątpliwości, że to szkolenie to pretekst. - Tak naprawdę chodzi o agitację przedwyborczą, wystarczy spojrzeć na listę gości, którzy mają wygłosić przemówienia - mówi jeden z leśników i przypomina, że sam dyrektor RDLP Dariusz Bąk kandyduje z listy PiS do Sejmu.

 

Konferencja zaczęła się od mszy świętej w katedrze, a potem leśnicy przeszli do WDK-u, gdzie powitały ich plakaty wyborcze Gosiewskiego, wojewody Grzegorza Banasia oraz Krzysztofa Karsta, nadleśniczego Nadleśnictwa Kielce. - Musimy zmienić porządek obrad, bo wicepremier Gosiewski i minister Szyszko nieco się spóźnią - zapowiedział Andrzej Matysiak, dyrektor Lasów Państwowych. Przez 35 minut Piotr Kacprzak, zastępca dyrektora RDLP w Radomiu, mówił o akumulacji CO2. Gdy wszedł wicepremier z ministrem, musiał przerwać. Gosiewski zabrał głos, chociaż nie było to przewidziane w programie konferencji rozdawanym uczestnikom. - UE w krzywdzący sposób podzieliła limit emisji CO2. Wyliczono go na podstawie danych z okresu, gdy nie było rozwoju we wspaniałym tempie 6,7 proc. PKB rocznie. A rząd rozpoczął największy w UE program inwestycyjny budowy dróg. I Polska musiałaby dokupywać limity CO2. Ale nie musi tego robić, bo to są polskie lasy. Dziękuję wam za wspaniałą pracę - mówił Gosiewski.

 

Jeszcze przed otwarciem Wiór Gosiewski i Szyszko byli na Świętym Krzyżu uczestnikami honorowymi podpisania deklaracji woli realizacji przedsięwzięcia, w ramach którego ma powstać m.in. nowa siedziba dla muzeum Świętokrzyskiego Parku Narodowego. To warunek przekazania zakonnikom zajmowanych obecnie przez ŚPN pomieszczeń na Świętym Krzyżu. Też ma charakter typowo wyborczy, bo powtarza głównie ustalenia, które znalazły się w podpisanym już w styczniu w Warszawie liście intencyjnym w tej sprawie.

 

 

Źródło: Gazeta Wyborcza Kielce

Wyślij Wydrukuj Podyskutuj na forum Reklama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialny strateg?

 

No nie wiem. Mimo łapki wędrującej w okolice guzika, w jeszcze niepełnym, ale już bliskim geście znanym wszystkim bywalcom psychiatryków (z braku odpowiedniego kapelusza, tylko tym gestem pacjenci informują za kogo się uważają).

 

Myślę raczej, że owszem genialny, ale tylko taktyk. Niezwykle sprawnie wygrywa te bitewki różne, ale nie wojnę. Gwoli ścisłości cel strategiczny ulega kompletnemu zadeptaniu w tych niezwykle skutecznych działaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"76 tys złotych na alkohol wydała w ciągu pierwszych czterech miesięcy tego roku Kancelaria Prezydenta - poinformował TVN w programie "Teraz my". Według danych, które do programu nadesłali urzędnicy kancelarii było to nawet 83 tysiące złotych przez 4 miesiące - podaje gazeta.pl."

 

Ile to wychodzi na dobę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dlaczego piją. Chyba, żeby zapomnieć? :wink:

 

A o czym zapomnieć? Chyba o tym, że piją. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem debatę.

Z oglądu wynikało, że Kaczorek ma porównywalne wymiary do Kwacha.

Serio, Serio tak pokazała TVP2 pod przewodnictwem Prezesa, któremu jako drugiemu człowiekowi w Państwie zpreparowano teczkę. Pierwszym jak pamiętamy był jeden z braci. Ale kto by to pamiętał.

 

Odchodząc od Seriotechniki, tfu miałobyc Socjo, ze słuchania nic nie wynikło poza tym, ze po staremu jak za Cypriana kraj cały jest podzielony na czerwonych i białych.

 

PO przepadła z kretesem. Dla zwykłego skórkojada nie ma tej partii liczy się tylko czerwień, albo biel. Ba nie ma nawet różu, bo poza golizną różową na plakacie kobitki niewiela proponują, nawet nie są przyjaciółkami piwa.

 

Pójdę na wybory, ale przerażeniem napawa mnie rozdawanie kiełbasy wyborczej, którą się potem zabierze. Tu obietnica podwyżki, tam obietnica podwyżki, a w gruncie rzeczy tymi podwyżkami nie wyrówna się nawet podwyżki cen żywności. Blaczego bo mówi sięo kwotach, ba nawet wysokich kwotach rzędu kilkuset złotych tylko, że żywność ma wzrosnąć nawet o 2-30 % i to nie delikates, ale chleb nasz powszedni.

Z jednej strony to dobrze bo zacznie się go szanować, z drugiej tymi co im się teraz nie przelewa będzie łatwiej sterować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mordo ty moja III

A co debaty to trafnie,wg mnie, podsumował ją Wałęsa:

- Ja od początku mówiłem, że to gra na jednym boisku w hokeja i piłkę nożną. Jeden wygrał w hokeja, drugi w piłkę nożną i obaj się cieszę, tylko nie wiadomo z czego - powiedział dzisiaj w TOK FM Lech Wałęsa, komentując przebieg debaty Jarosława Kaczyńskiego z Aleksandrem Kwaśniewskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oglądaliście Forum? Co się tam działo przed audycją? Dlaczego jakoś nikt o tym nie pisze? przecież Piechociński i Giertych tylko napomknęli o niesłychanym zachowaniu prezesa publicznej(?) telewizji przed programem.

Kto wie coś więcej?

nie wpuścili Korwina do studia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...