Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

Lewakk, a może wpadniesz do "komturii" na piwo w ten weekend. Pogadamy w zaprzyjażnionym gronie? Rękoczyny są wykluczone, więc bez obaw.

Mam nadzieję, że reszta dyskutantów też przyjmie zaproszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ktoś może gra w cokolwiek w kurniku? Może tak w kierki?

 

wierzysz w to???

 

Mamy rekord zdowolenia wśród rodaków, a poczytaj forum, jak by ciągle katastrofy padały na kraj, taki szarańczy, totalitaryzmy, stasi...., oni chyba nie wychodzą z 4 ścian..., ponura nienawiść..., a jak wzrosła przedwyborcza pisanina....(podwyżki były sowite), i tak dzień w dzień...., ,myślisz że oni w kurniku grają??? :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może gra w cokolwiek w kurniku? Może tak w kierki?

 

wierzysz w to???

 

Mamy rekord zdowolenia wśród rodaków, a poczytaj forum, jak by ciągle katastrofy padały na kraj, taki szarańczy, totalitaryzmy, stasi...., oni chyba nie wychodzą z 4 ścian..., ponura nienawiść..., a jak wzrosła przedwyborcza pisanina....(podwyżki były sowite), i tak dzień w dzień...., ,myślisz że oni w kurniku grają??? :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Moja kuzynka gra. Namiętnie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy facet(...)

 

A co to za facet, co nawet prawa jazdy nie ma ?... :o

 

I konta bankowego, i karty kredytowej i... , kobiety wybaczcie, nie ma kobiety.

Czy to jest facet?

 

A jeśli Ty wszystko to masz, to już jesteś facetem????

 

 

Co Monika Olejnik mysli o debacie...., wybaczcie, Olejnikowa nie będzie rozprawiała o yntelygentnych tematach elyty (konta, karty, prawa jazdy), więc możecie nie zorzumieć :lol: :lol: :lol: :lol: , Olejnikowa ma trochę inne kryteria męskości i zapewne mniej kompleksów, ale skoro dla nowobogackich to są kryteria na bycie "facetem".. :lol:

 

Olejnik: Sukces w debacie odniósł Kaczyński

http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=209&BackToCategory=2&ShowArticleId=62581

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

A jeśli Ty wszystko to masz, to już jesteś facetem????

Prawo jazdy mam od trzydziestu paru lat, kartę kredytową od jakiś dziesięciu, konto bankowe... też ze trzydzieści, a czy jestem facetem? Spytaj komturową :D

Mam troje dzieci i wszystkie do mnie podobne. :lol:

Jestem niewiele młodszy od Premiera i Prezydenta. Zaledwie o rok. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i zastanawiam się DLACZEGO normalny ,zwykły obywatel nie ma szans żeby dostać się do rządu????? W Ameryce są dwie partie tylko ludzie się zmieniają. A u nas niestety jest odwrotnie...Ludzie ci sami a partie z nazwy ''nowe''. Może gdyby były nowe twarze ,nowi ludzie to pomysły na ''rządzenie'' byłyby mądrzejsze? A co do sprawy Katynia to skandal. Moja babcia chciała jechać bardzo przezywała ten wyjazd ,my zresztą też i co z tego wyszło? Ech szkoda pisać. Fuj panie K.Tak się nie robi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

A jeśli Ty wszystko to masz, to już jesteś facetem????

Prawo jazdy mam od trzydziestu paru lat, kartę kredytową od jakiś dziesięciu, konto bankowe... też ze trzydzieści, a czy jestem facetem? Spytaj komturową :D

Mam troje dzieci i wszystkie do mnie podobne. :lol:

Jestem niewiele młodszy od Premiera i Prezydenta. Zaledwie o rok. :D

 

no i???

 

A jak ktoś tego nie ma, to nie jest facetem???

Niby ludzie inteligetni, a poczytajcie sami siebie, gadki o kartach kredytowych, kontach, może zaraz piszcie kto więcej zarabia, dodajcie jeszcze pomysł MAtki Kurki na spot o matce Kaczyńskiego, smsowanie z błaganiem o niższą frekwencje z zabieraniem babci dowodów... ????

Tylko bić brawo, pracujecie ciężko by PIS wygrał 8) 8) 8)

 

 

 

p.s. Swego czasu, pewien znany koleś, powiedział że własnie kupił wyspe na oceanie i wreszcie czuję się facetem...., ciekawe kryterium :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komturze, jesteś prawdziwym facetem, dżentelmenem w każdym calu 8) :oops:

czego nie można powiedzieć o panach Kaczyńskich :roll:

i całowanie w rękę z podciągiem ku górze nic im nie pomoże :lol:

zresztą każdy wie, że to najzwyklejsza gafa w kontaktach zawodowych

 

W sprawie linka dot. opinii pani Olejnik, to chciałam zauważyć, że tytuł jest przewrotny i słowo sukces ma tu znaczenie wybitnie ironiczne.

Miałam zamiar powklejać na dowód co ciekawsze fragmenty, ale mi "kopiuj-wklej" nie działa :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co Monika Olejnik mysli o debacie...., wybaczcie, Olejnikowa nie będzie rozprawiała o yntelygentnych tematach elyty (konta, karty, prawa jazdy), więc możecie nie zorzumieć :lol: :lol: :lol: :lol: , Olejnikowa ma trochę inne kryteria męskości i zapewne mniej kompleksów, ale skoro dla nowobogackich to są kryteria na bycie "facetem".. :lol:

 

Olejnik: Sukces w debacie odniósł Kaczyński

 

wyglada na to ze przeczytales tylko tytul.

 

lewakk - jak czytam Twoje wypociny to uporczywie powraca do mnie wiersz Andrzeja Waligorskiego pt Uparty (czyt. upierdliwy) Dyzio - ze szczegolnym wskazaniem na jego puente.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie PiS powywlekał wszystkie polskie kompleksy i niedorobienia i stwierdził - taak , teraz z TEGO będziemy dumni. My, "zwykli Polacy" jesteśmy tworem doskonałym i takiemu się mają wszystkie wykształciuchy i biznesmeny kłaniać. Od zwykłego człowieka nie trzeba nic oczekiwać, trzeba mu "dać" i pokazać jak się "onych" czyli sprawców nieszczęść i potknięć wyłapuje. I pokazać sukcesy, żeby poczuł się dobrze.

I Zwykłemu jak widać się podoba - w końcu mu nikt nie każe równać w górę, pracować nad sobą, przasne jest piękne a reszta won albo cicho siedzieć :-?

Tak to jakoś ostatnio widzę.

Tylko Zwykły jak już sie zorientuje, że go głaskacz robi w trąbę, wkurza się niekontrolowanie. Ale to pewnie za kilka lat, jeszcze pare prezentów budżet (czyli my :-? ) udźwignie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wyspy na żadnym oceanie, ani nawe tna morzu,

Mam żonę od 1972 roku niezmiennie tę samą, prawo jazdy od 8.12.1974 roku, przejechane w różnych warunkach pogodowych okołoło 1. 500.000 km (lub więcej)

Konto w PKO bp od 1988 roku, konto kiedyś zwane " A" w PeKaO SA od 1976

 

Posłem, ani członkiem rządu nie jestem i nie byłem.

Czy to o czymś znaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie PiS powywlekał wszystkie polskie kompleksy i niedorobienia i stwierdził - taak , teraz z TEGO będziemy dumni. My, "zwykli Polacy" jesteśmy tworem doskonałym i takiemu się mają wszystkie wykształciuchy i biznesmeny kłaniać. Od zwykłego człowieka nie trzeba nic oczekiwać, trzeba mu "dać" i pokazać jak się "onych" czyli sprawców nieszczęść i potknięć wyłapuje. I pokazać sukcesy, żeby poczuł się dobrze.

I Zwykłemu jak widać się podoba - w końcu mu nikt nie każe równać w górę, pracować nad sobą, przasne jest piękne a reszta won albo cicho siedzieć :-?

Tak to jakoś ostatnio widzę.

Tylko Zwykły jak już sie zorientuje, że go głaskacz robi w trąbę, wkurza się niekontrolowanie. Ale to pewnie za kilka lat, jeszcze pare prezentów budżet (czyli my :-? ) udźwignie...

:D

I tym samym droga babo podalas za jednym zamachem, definicje tzw. prawdziwego faceta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, dziękuję za szybką odpowiedź. To nawet szybciej iż ja odpowiedziałem. Może porozmawiamy o tym we ścisłym gronie w komturii w ten weekend? wszystkich, niezależnie od opcji politycznej zapraszam. Uprzedzam tylko, warunki są budowlane, ale miejsce do spania , prysznic z ciepłą wodą jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wyspy na żadnym oceanie, ani nawe tna morzu,

Mam żonę od 1972 roku niezmiennie tę samą, prawo jazdy od 8.12.1974 roku, przejechane w różnych warunkach pogodowych okołoło 1. 500.000 km (lub więcej)

Konto w PKO bp od 1988 roku, konto kiedyś zwane " A" w PeKaO SA od 1976

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

No i co z tego???

 

A jak ktoś nie ma żony od 1972, prawa jazdy od 1974, konta w PKO BP, to nie jest facetem.... :lol: :lol: :lol:

 

p.s. a jeżeli to już kryteria gentelmenii, to już żałosne..., akurat prawdziwi gentelmeni nie chwalą się kontami :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taak , teraz z TEGO będziemy dumni.

z rządów PO i LID w Wwie, wkrótce identycznie w Polsce

 

Grzegorz Schetyna

GS: Może pani szukać jeszcze innych przykładów i żadnego działacza Platformy we władzach spółek komunalnych w Warszawie pani nie znajdzie. Bardzo tego pilnuję. Nasi działacze też będą się domagać, pytać, dlaczego to nie my jesteśmy tymi prezesami, jak oni mogli, czemu my nie? Ale ktoś musi z tym skończyć.

 

 

Fakty:

Po objęciu rządów pani prezydent przystąpiła do porządków w spółkach komunalnych. Z rad nadzorczych zniknęli ludzie z rekomendacji PiS. Ich miejsce zajęli głównie prominentni działacze Platformy.

 

- Za naszych czasów, choć tak powszechnie krytykowanych, zjawisko kolesiostwa nie było aż tak powszechne. Teraz w spółkach miejskich wszystko odbywa się po znajomości. Wracamy do najgorszych praktyk z czasów rządów AWS czy SLD - przekonuje jeden z wpływowych "piskorczyków".

 

Jako przykład podaje posła PO Andrzeja Halickiego, który od niedawna robi za speca od stołecznych basenów. - Kiedy Łukasz Abgarowicz zostawał szefem rady nadzorczej Warszawianki, był przynajmniej radnym Mokotowa. Halicki to kandydat z kosmosu, nawet nie wiadomo, czy potrafi pływać - ironizuje nasz rozmówca.

 

W nowych radach nadzorczych znalazła się większość burmistrzów z PO. Burmistrz Białołęki Robert Radzik wszedł do rady spółki Gminna Gospodarka Komunalna Ochota, burmistrz Bemowa Jarosław Dąbrowski i burmistrz Woli Marek Andruk nadzorują Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji. Burmistrz Ursynowa Tomasz Mencina i wiceburmistrz Woli Urszula Anna Kierzkowska weszli do rady Stołecznego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej. Burmistrz Włochów Ludwik Rakowski zajmuje się problemami Szybkiej Kolei Miejskiej. Wiceburmistrz Woli Marek Lipiński zasilił radę Przedsiębiorstwa Budowlano-Usługowego "Dźwigar". Robert Soszyński, burmistrz Mokotowa i przewodniczący sejmiku Mazowsza, dogląda spraw Pałacu Kultury i Nauki. Niegdyś był wicedyrektorem PKiN, w czasach gdy pałacem rządził zatrzymany pod zarzutem korupcji Paweł Bujalski.

 

Wtajemniczeni twierdzą, że największy wpływ na obsadę rad nadzorczych miało dwoje posłów PO - Joanna Fabisiak i Andrzej Halicki (związany z sekretarzem generalnym partii Grzegorzem Schetyną).

http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34862,3985387.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być bez kolesiostwa. Wyszło zupełnie inaczej. W radach nadzorczych spółek miejskich aż roi się od prominentnych działaczy PO.

 

W czasie kampanii wyborczej Hanna Gronkiewicz-Waltz ostro krytykowała kolesiostwo rządzącego Warszawą PiS.

 

"Politycznych posad nie rozdawałam przez dziewięć lat w NBP i nie będę rozdawała teraz. W ratuszu nie będzie zarządzania politycznego" - zapewniała tuż po wyborze prezydent Warszawy.

 

Nieco wcześniej do woli używała na "synekurantach". Nie tylko tych z obozu przeciwnego, ale także swoich. Bliski współpracownik Pawła Piskorskiego Sławomir Potapowicz uchodził za wzór tego, który łapiąc kolejne posady i posadki, z "polityki zrobił swój sposób na życie". I dorabianie się. "Jak może być skutecznym wiceburmistrzem, kiedy jest partyjnym wiceszefem regionu i powiatu, a do tego radnym sejmiku?" - oburzała się Hanna Gronkiewicz-Waltz.

 

Po objęciu rządów prezydent przystąpiła do porządków w spółkach komunalnych. Z rad nadzorczych zniknęli ludzie z rekomendacji PiS. Ich miejsce zajęli głównie prominentni działacze Platformy.

http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34862,3985387.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coż, nie chwalę się stanem konta, bo nie ma czym. Nigdy sie też nie chwaliłem.

A czy jestem facetem to może ocenić moja żona. Mam troje dorosłych dzieci. Wszystkie podobne do mnie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coż, nie chwalę się stanem konta, bo nie ma czym. Nigdy sie też nie chwaliłem.

A czy jestem facetem to może ocenić moja żona. Mam troje dorosłych dzieci. Wszystkie podobne do mnie. :D

 

Ja też się nie chwalę :roll: lewakk górą jesteś 8) i co? :o

Tomek dzieci ma , ja też...a Ty, co masz? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...