Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

Życząc wszystkim dobrej nocy, także dyżurującemu tu politrukowi.

 

Jeszcze raz gratuluje obu świetnej debaty, po Kaczyńskim się tego spodziewałem, ale Tusk mnie zaskoczyl pozytywnie, był świetnie przygotowany, ekscytująco walczył, to wielki człowiek, szkoda że ostatnie 2 lata pławił sie w intrygach i nijakości...

 

ale Brawo Donald!!!!

Brawo Jarosław że byłeś godny wielkiego widowiska....

 

 

Oby więcej takich debat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Długie - czyli sprawa poważna ;)

Tak spektakularna porażka, to sprawa poważna. :lol: :lol: :lol:

Przegrany będzie nie ten co wygra w wyborach, a ten co nie będzie w stanie stworzyć koalicji. A po stwierdzeniu, że za koalicjantem PiS krok w krok łaziło CBŚ, chyba wszystko jest jasne... 8)

 

Wilcza, to teraz wiadomo dlaczego Jaro tak unikał tej debaty. Facet miał psieczucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tusk uprawiał czystą demagogię, która od dwóch lat niezmiennie mu towarzyszy, umiejętnie wplatając w nią faktyczne potknięcia PIS-u, których wszak nie brakowało.

Ataki na PIS w stylu tej debaty zaczęły się natychmiast po wyborach, również na tym forum.

O trzy miliony mieszkań Tusk pytał już trzy miesiące po poprzednim rozdaniu...

 

Tusk zamiast odpowiadać na pytania, wyłącznie atakował argumentami jakością tych z wieców wyborczych i konferencji prasowych.

Kaczyński to dobrze skomentował, gdy kilka razy stwierdził, że Tusk powtarza

stare wytarte teksty.

 

Dla twardego elektoratu debata ta nie miała żadnego znaczenia, może poza psychologicznym, natomiast na słabo orientujących się, nachalna demagogia zawsze działa. Dla nich Tusk wypadł lepiej.

Kontrargumentacja premiera była niemrawa.

Na wiele nawet tych demagogicznych kwestii sam bym łatwo znalazł zdecydowanie lepsze argumenty.

Może zaskoczenie? Uśpienie po stylu poprzedniej debaty?

Zawsze aktualna władza w Polsce stoi na trudniejszej pozycji....

 

Debata już za, ciekawe, jakie obie strony maja asy na ostatni tydzień kampanii.

Tusk dobrze stwierdził dzisiaj, że Śląsk dla ostatecznego wyniku wyborów może być najważniejszy.

Konwencja PO dzisiaj na Śląsku była jednak bardzo słabiutka, a PIS ma swą wielką konwencję w Spodku w niedzielę.

Piłka jest w grze a bramki są dwie....

 

Debata Tusk - Kwaśniewski może być wspólnym atakiem na PIS.

Jeśli tak będzie, to premier dał się nieco wydudkać.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to skwituję tak - Kaczyński Jarosław, to się nadaje do debat z Kwasem (który przechodzi filipińską kwarantannę). :lol:

poległam :lol: :lol: :lol:

Ale co prawda, to prawda, Donald mu dołożył, aż miło było patrzeć :D

I tak człowiek zaczyna weekend w lepsiejszym humorze :D

Czyżbyś też była w antypisowskim układzie? No to Ci teraz Bogusław dołoży... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem przyjemności oglądać. :( Słychałem tylko przez radio jadąc samochodem. Z tego co słyszałem to 3:0 dla Donalda. J. Był zaskoczony i nieprzygotowany. Jednak dla twardego elektoratu nie ma to większego znaczenia. Na takiej debacie można przeciągnąc trochę niezdecydowanych. Donald był bardziej medialny, nawet w radio. A to tez duży plus. Zobaczymy w przyszłą niedzielę po 20.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat roku:

"Pana czas się skończył, panie premierze"

 

Monika Olejnik ;)

 

 

Niech się stanie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy argument Tuska to był tylko pozór prawdy.

 

Na członkostwie w Unii Europejskiej najbardziej skorzystały i korzystają państwa peryferyjne Europy. Nie muszę chyba tego rozwijać dlaczego.

Nie ma tam nigdzie polskich uwarunkowań geopolitycznych, Kraje te nie były rozbierane, nie były zrujnowane wyniszczajacymi wojnami, nikt im nie wymordował większej części inteligencji, nie były komunistycznym krajem zależnym usw. etc. itd

Wszystkie wymienione kraje o dużym wzroście to kraje pierwotnie kapitalistyczne, o stosunkowo silnej klasie średniej.

Irlandię, kraj liczący poniżej 10 mln. ludzi, wspiera finansowo spora część 40 milionowej rzeszy amerykańskiej emigracji.

 

Emigracja ostatnich dwóch lat nie jest skutkiem władzy PIS lecz skutkiem otwarcia rynków pracy przez kilka krajów UE, i skutkiem ogromnego bezrobocia, do którego doprowadziła liberalna gospodarka poprzednich ekip.

 

itd. itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w pierwszej chwili myślałem, że to szwagierka. Podobne. :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusławie, trzeba iść spać, to doskonały wieczór, świetny humor...

 

szkoda dyskutować, powyżej podałem przykłady gdzie Kaczyński wykończył Tuska, a to jest Warszawa i upartyjnienie jakiego jeszcze nigdy w Polsce nie było (a co sami zarzucaja PIS)...

 

 

przykładów demagogii jest tak wiele, że umyslnie podałem najbanalniejszy z jabłkami, obarczanie PIS za wzrost cen spowodowany mrozem to już Gierkowszczyzna.....

 

Po co dyskutować, twardych elektoratów nikt nie przekona, a zadam pytanie czy gdyby ewidentnie wygrał Kaczyński to baba czy mtom zagłosowali by na PIS????

 

Za to do niezdecydowanych lepiej trafił KAczyński, mówąc prostszym językiem, jednak broniac się, a przede wszystkim dowcipami (DOnaldusiu, DOnciu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )

 

A najwięszy zkandal to widownia ze strony PO, ale czego spodziewać się po tych ludziach jak chamskich komentarzy i przeszkadzania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy argument Tuska to był tylko pozór prawdy.

Na członkostwie w Unii Europejskiej najbardziej skorzystały i korzystają państwa peryferyjne Europy. Nie muszę chyba tego rozwijać dlaczego.

Konkretnie Boguś, to nie stara matura - lania wody nie przyjmuję.

A co do wspierania zza granicy, to o ile się nie mylę, Polska jest bardzo podobna do Irlandii - posiada jedną z największych emigracji. Nic nie stoi na przeszkodzie by nas wspierała; owa emigracja. No, ale jeżeli rządzący myślą tak jak nasz Boguś, że należy uniemożliwić im inwestowanie w kraju kapitału, to nie ma się co dziwić.

 

Tomek, fajną masz szwagierkę. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...