Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

każdy wymięka :D

 

 

Dowcip pana Jana Rokity opowiedziany podczas którychś odwiedzin w radiu TOK FM:

- Jak się pan dzisiaj czuje?

- Czuję się podsłuchiwany.

 

:lol:

 

 

http://www.polityka.pl/_gAllery/62/37/62379/Mleczko.jpg

 

 

http://przekroj.pl/images/stories/24_2007/galeria/raczkowski3.jpg

 

 

http://przekroj.pl/images/stories/47_2006/raczkowski_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tedii można, a ceny dyktafonów spadają na łeb, na szyję. :D :D :D :D :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tedii, jaja sobie robisz ? :o

jutro skarga do PKW

a we wtorek wprowadzenie stanu wyjątkowego ;)

 

no... Trzeci Oddech Kaczuchy ;)

 

"obyś żył w ciekawych czasach" ;)

 

 

 

na dobranockę od Jacka Kleyffa

"żyj na huśtawce, żyj..."

http://www.youtube.com/watch?v=XVAaUpzYk6k

 

 

 

i z pozdrowieniami dla ekipy Wiadomości TVP ;)

niestety, zawsze aktualne...

>>> http://forum.muratordom.pl/post888273.htm#888273

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, gratuluje, gratuluje PO wygranej (już wczoraj pisałem że pogratuluję każdemu zwycięzcy!!), cieszę się z znakomtego wyniku, mam ogromną nadzieję że PO jednak uda się przekroczyć samodzielnie 231 głosów i sama bez koalicji stworzy rząd.

 

Gratuluje PIS wspaniałego wyniku, to pierwsza w historii partia rządząca która w powtórnych wyborach uzyskała lepszy i to prawie o 50% wynik.

 

Największym sukcesem to zniknięcie Samoobrony.

 

 

 

CZekamy na Irlandię w Polsce, czekamy na reformy....

 

 

Powstają oczywiście obawy, czy aby najbliższe miesiące jeśli nie lata, nie bedą jedynie wypełnione rozliczaniem PIS, kolejnymi komisjami śledczymi, rewanżyzmem zamiast realnej reformy...

 

 

Trzymam oczywiście za słowo, a mtom to kilka razy podkreslał że teraz mtom, ponury, wilcza, markus, retrooford bedą równie zajadle dzień w dzień rozliczac nową władzę!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę zajadle oglądać w TV, jak ich rozliczają!!! :D

 

Nie da się tego ukryć, że tak będzie, przez wiele, wiele miesięcy...

Niczego innego po Tobie i po Platformie się nie spodziewam.

Dzięki temu na Euro 2012 pojadę do Italii, będę jeździł po wirtualnych autostradach, a w Sejmie będzie trwać nieustanna awantura...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze garść ;) :D

 

 

Janusz Majcherek: "Jarosław Kaczyński nie wypada z gry, tylko przejmuje obowiązki prezydenta RP. Powiedzmy to jasno i będziemy musieli sobie z tym jakoś radzić"

:evil:

 

W Krakowie Gowin pokonuje Ziobrę 42:23 :D

 

W Gdańsku liderzy listy PO Nowak (17 proc.) i Wałęsa(14 proc.) jedynkę PiS-u Macieja Płażyńskiego (10 proc.). :D

 

W Katowicach Kutz wygrywa z Polaczkiem 26:10. :D

 

Giertych odchodzi - yabadabaduuuu :D :D

 

Zyta Gilowska wypadła naprawdę źle: 10% :lol:

 

Nelly Rokita - 1% w Warszawie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

W studiu TVN242 dziennikarz Majcherek wyraża zadowolenie z wygranej Platformy, a raczej - z przegranej PiS-u.

- Nie lubię, gdy dziennikarze są propagandzistami - odpowiada mu dziennikarz Wildstein.

:lol: :lol:

[był taki film: "I kto to mówi" :lol:]

 

 

Jakiej koalicji chcemy najbardziej?

Wg PBS DGA, blisko 17 proc. - PO-PSL, a blisko 12 proc. - PO-LiD.

 

wszystko za GW, >>> http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4598292.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam słów uznania dla zmobilizowanego społeczeństwa. :D

"Gupi jezdem" :D Cieszę się :D :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarkowi należy się wdzięczność narodu za wyautowanie LPR i Samoobrony.

 

 

Za cenę pokolenia amnestii maturalnej i kompletnej wody z mózgu robionej młodzieży? :o

 

Bogusławie - chyba się zagalopowałeś. Toż to kolejny przykład "syndromu strażaka". Ugasił co sam podpalił. Zresztą jakby to powiedzieć - gasił już nie swoimi rękami.

 

Minister Gie, ani Samoobrona na państwowych stołkach nie powinni byli nam się nigdy zdarzyć.

 

Obmywanie się po tym zajmie dużo czasu i nie wiem czy uda się całkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam słów uznania dla zmobilizowanego społeczeństwa. :D

"Gupi jezdem" :D Cieszę się :D :D :D :D :D :D

 

Nie wiem jak szybko zacznę narzekać na błędy nowej władzy :) . Jednak również cieszę się dziś niezwykle, bo mam wrażenie, że wyniki mówią o czymś co ma szumną nazwę, ale jest piekielnie ważne: chyba wygrało społeczeństwo obywatelskie. To już się (mam nadzieję!) nie da cofnąć.

 

Wszystkie te nowoczesne siły, jak sieć, komunikacja, niezależność myślenia wygrały z prostym działaniem "po linii i na bazie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to racja jest, mTom. :D Jak to celnie ujął Retrofood, wczoraj zwyciężyła liga antykacza. Ale wcale nie oznacza to, że każdy z wczoraj fetujących jst zagorzałym zwolennikiem Platformy Obywatelskiej. Na ten przykład ja głosowałam na inną partię, bo na PSL. Ale cieszę się ogromnie, że nie będzie już Kaczyńskiego i Fotygi. I dlatego to jest nasze wspólne zwycięstwo. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z tego miejsca pragnę podziękować wszystkim nickom lewakka i trochę też Bogusiowi za to, że tak dzielnie zrażali wszystkich do PiS. :lol: :lol: :lol:

 

Niebawem pora zacząć krytykować nowych rządzących. A będzie za co... 8)

 

Dziękuję.

Mtom, oczywiście że w triumfaliźmie, nie dostrzegacie jednego, PIS odniosło sukces, wbrew zdecydowanej większości mediów... jest pierwszą partią rządzącą która ma większe poparcie niż przed objęciem rządów.

 

Jeśli dobrze liczę to chyba 1,5 miliona głósów więcej na PIS!!!

 

Za to należą się gratulacje. Choć ja już PO pogratulowałem, nie spodziewam się podobnych reakcji po drugiej stronie, przecież 2 lata czy ktoś z was był w stanie pogratulowac PIS???

Więc jeśli lepszy wynik wyborczy, nazywasz zrażaniem do PIS :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Zauważmy to nie wynik wyborczy PIS spadł, to wynik PO wzrósł, przede wszystkim poprzez konsumpcję głósów przystawek, ale co najwazniejsze to na PO zagłosowało te kilkanaście procent ludzi które poszło ponadplanowo na wybory.

 

Tym bardziej to wspaniały wynik i trzymam kciuki by PO objeło samodzielne rządy. Donald Tusk bedzie doskonałym premierem. A PIS świetną opozycją.

 

Obawy już pisałem, jeżeli już dziś Komorowski mówi że najważniejszy priorytet to komisje śledcze a gdzie Irlandia, EURO2012, autostrady???

Jeżeli już dziś "dompodsosnami" wprost mówi by tacy jak ja mają się pakować, to czy chęć rewanżyzmu i upuszczenie 2-letniej nienawiści spowoduje lotne komanda wyłapujące PISiorów (zresztą potym drzewie można się tego spodziewać)...

Czy to będzie Polska dialogu czy kontynuacja pysków tm razem ze strony PO???

 

 

Trzymam za słowo że od dziś mtom przez wilcze po ponurego z równą codzienną zajadłością bedą krytykowac rząd PO!!!!

 

Z mojej strony dziękuję wszystkim co chcieli dyskutować za debaty.

Zyczę Polsce powodzenia, życze PO udanych rzadów.

Życze PIS stworzenia kontruktywnej opozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo mroźnego ranka ten dzień jest piękny :D

 

PO wygrało, nie ma w parlamencie "przystawek" :wink: Prezes tym razem pod wozem ;)

 

Gowin "wypunktował" Ziobrę nie wspominając już o nokaucie Tuska na Prezesie ;)

 

No i jestem zaskoczony "mobilizacją" Polaków, frekwencja świetna choć do średniej w Europie jeszcze nam daleko, ale co tam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zagłosowało te kilkanaście procent ludzi które poszło ponadplanowo na wybory.

 

No i widzisz, kolego? Sam sie sypnąłeś. Prawda jest taka, że to Ty nie planowałeś dla wszystkich miejsca przy urnie wyborczej i chciałeś im odmówić prawa głosu. :lol:

Zaskoczyliśmy Cię, co? :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek jest prosty - kłamstwo jest skuteczne na krótką metę.

 

Trzymam za słowo że od dziś mtom przez wilcze po ponurego z równą codzienną zajadłością bedą krytykowac rząd PO!!!!

Ty lewakku za słowo, to sobie trzymaj swojego premiera, ok? Rozliczał nas tu będzie, tuba pisowska... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...