Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

2112wojtek

 

Ta strategia (zawsze sukces) byla np. stosowana po wyborach samorzadowych, ktore wygraly nizezaleznie 3 partie (PO, PIS, PSL).

Kazda twierdzila, ze wygrala. (odpowiednio: w przedziale duzych miast, miejscowsci i na wsi).

Calkowicie sie z Tobą zgadzam.

Polityka, to głównie obrzucanie łajnem przeciwnika, ale skoro już tak musi być, to niech to bedzie robione odrobinę finezyjniej.

Łatwiej sie znosi zwrot "ty niegodziwcze" niz "ty bydlaku".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

2112wojtek napisał:

naczelny Strateg stwierdził , ze ponad 70% spoleczenstwa czerpie wiedze z "Faktów i Mitów", "Nie" i "GW" ,

a wybory przegrali głownie przez "niedorozwinietych" ludzi młodych, to takie

to straszne - ale wszyscy moi dzisiejsi klienci, których zagaduję o wybory, mówią w tym samym tonie :o - i sa szczerze i prawdziwie przekonani - że wybory zostały zmanipulowane -bo przecież ludzie wiedza na kogo głosowali - i na pewno nie na PO - na PO to tylko warszafka i młodzi którym mózgi wyprały media :roll:

taki jest głos ludu... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

to straszne - ale wszyscy moi dzisiejsi klienci, których zagaduję o wybory, mówią w tym samym tonie :o - i sa szczerze i prawdziwie przekonani - że wybory zostały zmanipulowane -bo przecież ludzie wiedza na kogo głosowali - i na pewno nie na PO - na PO to tylko warszafka i młodzi którym mózgi wyprały media :roll:

taki jest głos ludu... :roll:

 

ktorego ludu joan, co Ty za klientow obslugujesz ? :roll: :wink:

 

Jedyne co mnie w obecnej sytuacji smuci - to to, ze z rozmow w tloku Szymona Majewskiego zniknie pewnie Poslanko Hojarska..hlip hlip.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joan

To może mieszkasz już w USA ? Tam musi być rozgoryczenie :D

Ale poważnie.

Nie powinnaś tego faktu jednak uogólniać i wyciągać zbyt daleko idących wniosków. Rozkład preferencji jest rozny w całym kraju i nasze osobiste kontakty tez tej roznorodnosci podlegają.

Tam gdzie ja mieszkam w kilku sąsiednich okregach/obwodach/ wyborczych PiS nie zdobył nawet drugiego miejsca :D

Moje doswiadczenia w kontaktach sa więc siłą rzeczy zupełnie inne a tez nie stanowia sredniej całego kraju.

I tak liczy sie w rezultacie średnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktorego ludu joan, co Ty za klientow obslugujesz ? :roll: :wink:

 

:wink:

naszego ludu Zosiu...społeczeństwa którego jesteśmy częścią...fakty i liczby...

nie oceniam tylko słucham - słucham i przytakuję...po kazdych wyborach odwiedzają mnie częściej i więcej - i pytają - czy będę tu nadal pracować...boja się że mnie stracą :wink: :lol: od tylu lat zastanawiają się skąd ja sie tu wzięłam - na tym stołku -taka młoda i do tego bezpartyjna :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

to straszne - ale wszyscy moi dzisiejsi klienci, których zagaduję o wybory, mówią w tym samym tonie :o - i sa szczerze i prawdziwie przekonani - że wybory zostały zmanipulowane -bo przecież ludzie wiedza na kogo głosowali - i na pewno nie na PO - na PO to tylko warszafka i młodzi którym mózgi wyprały media :roll:

taki jest głos ludu... :roll:

 

ktorego ludu joan, co Ty za klientow obslugujesz ? :roll: :wink:

 

Jedyne co mnie w obecnej sytuacji smuci - to to, ze z rozmow w tloku Szymona Majewskiego zniknie pewnie Poslanko Hojarska..hlip hlip.. :wink:

ja tego wprost odżałować nie mogę :(

i nie będzie k.rwikó w oczach :(

:D

Dziś w masońskiej telewizji pytano przechodniów na kogo głosowali

już po wyglądze wiedziałam, jaka będzie odpowiedź :roll: (a uczono mnie, nie osądzaj po pozorach 8) )

najlepszy był członek partii PiS, który głosował na PO :o

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2112wojtek napisał:

naczelny Strateg stwierdził , ze ponad 70% spoleczenstwa czerpie wiedze z "Faktów i Mitów", "Nie" i "GW" ,

a wybory przegrali głownie przez "niedorozwinietych" ludzi młodych, to takie

to straszne - ale wszyscy moi dzisiejsi klienci, których zagaduję o wybory, mówią w tym samym tonie :o - i sa szczerze i prawdziwie przekonani - że wybory zostały zmanipulowane -bo przecież ludzie wiedza na kogo głosowali - i na pewno nie na PO - na PO to tylko warszafka i młodzi którym mózgi wyprały media :roll:

taki jest głos ludu... :roll:

I Ty się chwalisz :roll:

ja wczoraj na własnych imieninach gościłam samych PiSowców :-? najbliższa rodzina :(

dobrze, ze opóźniono podanie prawyników i mogliśmy świętować tylko z mężem i z prawdziwą pompą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joan

To może mieszkasz już w USA ? Tam musi być rozgoryczenie :D

Ale poważnie.

Nie powinnaś tego faktu jednak uogólniać i wyciągać zbyt daleko idących wniosków. Rozkład preferencji jest rozny w całym kraju i nasze osobiste kontakty tez tej roznorodnosci podlegają.

(...)

I tak liczy sie w rezultacie średnia.

absolutnie nie uogólniam :roll: - po prostu - w pracy mam kontakt z dużą liczbą ludzi, także z takimi do których strach podejśc na ulicy... :roll:

są bezrobotni, bezdomni, renciści, sienależy...ale i emeryci, starsi ludzie (bardzo interesujący i często mądrzy życiowo...)

ale ja lubie ich słuchać - naprawdę...poznaję dzięki temu ich sposób postrzegania świata...(optykę patrzenia? :wink:)

i nie chodzi tu absolutnie o żadne wnioski (choć jako socjolog mam ich mnóstwo - ale podzielę się nimi jak przestanę tu pracować :roll: )

słyszę i wsłuchuję sie w to, co mówi dziś większość moich klientów...potem czytam - że przegrani widzą to podobnie - a ja widzę niejaką zbieżność i się tym z wami dzielę :roll: bez wniosków i wartościowania... :roll: 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[P.S. Czy ja dobrze rozumiem, ze lewakk sie pozegnal? I mozna tu bedzie zagladac w poszukiwaniu tylko wesolych rzeczy?

Pewnie wybierze jakiś inny nick z posiadanego przezeń wachlarza kilkunastu wcieleń i będzie uprawiał krytykę Tuska. Nie bój nic, tacy nie odchodzą, a jedynie się przepoczwarzają. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spiskowa teoria dziejow wg mmmada glosi, ze w wymienionych obowodach wyborczych wiekszosc glosow uzyskalo PO. Wobec tego nie warto tych wynikow pozyskiwac, bo inaczej to sie tylko umocni zwyciezcow i oslabi PiS w opozycji.

 

A pani Fotyga i zaprzyjaznione ambasady moga liczyc na gratyfikacje...

 

Pewno jedyny informatyk w MSZ potrafiacy rozkodowac dane o wyborach z zagranicy dzis dostal polecenie wyjazdu sluzbowego i nic na to sie nie poradzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A na koniec powiedz, proszę, ale tak szczerze: jakie to uczucie mieć świadomość, że wszyscy wkoło leją równo z góry na dół to, z czym ty się utożsamiasz ?

 

Jakie inteligentne :lol: :lol: :lol: :lol: Zaraz pewnie Joan, mtom, Dropsiak, mmad, Kuleczka napiszą że

 

Wszyscy???

 

Czy TY??

 

A może to Platforma Obywatelska leje na 30% wyborców???

 

Może PO jest nie tylko aroganckie wobec kobiet, ale po prostu wobec wszystkich którzy mają inne zdanie....

 

No cóż, po pewnym pustym drzewie, które przyznało że najlepiej gdyby tylko budujący, operatywni i tym którzy sie udało mieli prawo do głosowania..., to kolejny ciekawy wpis....., doskonale pasujący do autora....

 

A teraz zamiast "gospodarki" czekają nas igrzyska w postaci wielu komisji śledczych, wycinki wszystkich nie Platformersów z urzędów, rad nadzorczych jak to ładny mamy przykład w Warszawie gdzie na 450 stanowisk jedno nie jest zawłaszczone, ale przecież stać nas na miliardowe odprawy..., czy wreszcie PO zmieni ten bezsens po zmianie rządów za który płacą podatnicy??

 

Cóż trzymajmy kciuki za wypełnienie obietnic wyborczych PO (szybki powrót naszych z zagranicy, dogonienie Irlandii, wysokie podwyżki dla służby zdrowia i itd....), oraz trzymam za słowo że PIS będzie konstruktywną opozycją...

 

Zdecydowana większość, no może oprócz Krakusowych profesorków, moich znajomych głosowała na Platformę, także rodzina, mają ogromne nadzieje związane z Tuskiem mam nadzieję że ich nadzieje zostaną spełnione, czego i sam sobie życzę, podziały polityczne są sztuczne, polityka dzieli, a Polska łączy....

 

Osobiście cieszę się z historycznego sukcesu partii rządzącej, tak ogromnego wzrostu poparcia, tak silnej pozycji w opozycji, wątpię by ktokolwiek z forumowiczów był w stanie, ale gratuluje PIS i PO świetnej walki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz zamiast "gospodarki" czekają nas igrzyska w postaci wielu komisji śledczych, wycinki wszystkich nie Platformersów z urzędów, rad nadzorczych jak to ładny mamy przykład w Warszawie gdzie na 450 stanowisk jedno nie jest zawłaszczone, ale przecież stać nas na miliardowe odprawy..., czy wreszcie PO zmieni ten bezsens po zmianie rządów za który płacą podatnicy??

 

boisz się o stołek? :lol:

fajnie rozumujesz, ludzie kaczorów musielii pozajmowac stołki, ale nastepni to mają byc porzadni i tych nygusów na stanowiskach pozostawić :lol:

 

lewuś - pieprz się :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś napisać lecz mi się odechciało. Nacieszcie się.... :lol:

Kontynuować o "marzycielu"?

Może za jakiś czas ?

.................

Aha, pohamujcie niektórzy nieco ze zwykłym chamstwem w wypowiedziach.

Niekoniecznie trzeba uwypuklać swoje korzenie, swoje pochodzenie.

................

Nec Herkulec contra plures..............

...............

Nagle, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, Rosja zapowiedziała zdjęcie embarga.

Ciekawe czy będzie :roll: im co sprzedać?

Będą robić z PO biznesa....

PIS za bardzo im wypominał Katyń i różne takie....

................

Na Leppera czekają prokuratorzy w dwóch śledztwach.

...............

Bedą igrzyska! :p

Panem et circenses !!! Gawiedź żąda!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...