Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

jak widać emocje pisuarów jeszcze nie opadły :) i dobrze.Klęska dała im się we znaki - stąd to rozgoryczenie :)

I tak teraz już będzie - ta banda wszystko by zrobiła żeby w Polsce teraz gorzej się działo, a to jest niepokojące.

Trudno jest z godnością odejść od koryta, a jeszcze trudniej pogodzić się z wynikiem wyborów pisuarowskim klakierom.

Ale już po zawodach - teraz możecie tylko żółć wylewać - tyle wam pozostało , nic więcej.

Sprawiedliwości stało się zadość , więc teraz moherowe bereciki w kąt i tańczyć tak jak zagra nowy (nieprzyjazny dla was) rząd :)

Precz z oszołomami i kurduplami kompromitującymi Polskę i Polaków, na drzewo liście pompować.

 

I to jest właśnie piękne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Miałem wczoraj przyjemność podróżować wieczornym pociągiem do Warszawy, w zdecydowanej większość zapchanym bracią studencką. Szkoda Lewakk, że nie słyszałeś ich komentarzy w momencie ogłoszenia wstępnych wyników.

To dzięki tym młodym ludziom przerżnął PiS, to retoryka naszego "wodzunia" pobudziła młodzież do pójścia na wybory.

 

Dla mnie znamiennym będą wyniki z Wielkiej Brytanii i Irlandii. Oczekuje tak około 60% dla PO. Wyniki z Belgii - 3000 głosów na PO, a 500 na PiS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewakk - nie wszyscy... :wink: :roll:

co do wycinania urzędasów...:wink: - juz pisałam ale chyba nie czytałeś ze zrozumieniem... :roll:

najpierw byłam "z" UW :wink:

potem z pewnością "z" SLD :wink:

potem (to już na 100%) "z" Pis :wink:

a teraz to z całą stanowczością i niezaprzeczalnie "z" PO :wink:

 

jak nie wycięli mnie przez te 10 lat...? :wink: choć chętnych było wielu i prób pare...:wink:

- niepokorna, pyskata, czasem nawet arogancka gówniara- lubię podgryzać i prowokować...a wciśnięcie w gorset urzędasa jeszcze bardziej podkręca...taka transgresja...przekraczanie granic - z możliwością powrotu, bez czynienia szkody komukolwiek...a może swoistego rodzaju fanaberia kobiety-wykształciucha :wink: 8) :lol:

 

polityce mówię nie - choć parę razy mogłam powiedziec tak 8) -

za pierwszym kuszeniem mogłabym dostać mieszkanie - stawka była wysoka - wynajmowałam wówczas kawalerkę z... karaluchami (no i ogólnie co ja o świecie wiedziałam :wink: ) - już za rok kuszenie drugie - mogłam mieć stołek - i to wtedy gdy zostałam jedynym żywicielem rodziny... :wink: po kilku ostrych rozmowach z politykami nikt mnie juz nie chciał kusić... :wink: czy to naprawdę jest takie niepojęte że nie lubię chodzić na skróty a im dłużej tym ciekawiej? :roll: :wink:

 

od jednego z lokalnych polityków ostatnio usłyszałam że te wybory nie były ważne - bo nie ma z nich prawdziwej kasy...co racja to racja... :wink: choć to pewnie i tak mały pikuś... :roll:

 

polityka jest jak schizofrenia...jeślisz amitny i zaangażowany - przepadłeś - Ona zniszczy cię prędzej czy później... :cry:

 

PS ...ale na wyborach byłam... bliżej mi bowiem do estetki niz anarchistki :wink: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusław - lekarzu, i Ty tu piszesz o kulturze języka? Już zapomniałeś jakich epitetów używałeś w stosunku do mnie. I to tylko dlatego, że brakło Ci rzeczowych argumentów. Najpierw popatrz więc łaskawie na siebie, zanim zaczniesz oceniać innych. Zauważ, że piszę to li tylko do Ciebie a nie do lewaka. Ten był tylko tępym narzędziem. Ty sprawiałeś wrażenie, że myślisz samodzielnie... czasami. 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Podczas kampanii wyborczej wyrażano publiczne zaniepokojenie dostrzeganymi dysproporcjami w ilości relacji dotyczących poszczególnych partii w telewizji publicznej, co zaostrzał brak skutecznych mechanizmów nadzoru" - wskazuje ODIHR.

 

Zdaniem ODIHR misja obserwacyjna stwierdziła w ciągu ostatnich dwóch tygodni kampanii wyborczej "brak równowagi jakościowej" w relacjach publicznej telewizji dotyczących trzech głównych partii rywalizujących w wyborach, a Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji nie była w stanie odpowiednio wywiązywać się ze swych konstytucyjnych obowiązków "z powodu niedoskonałości swej struktury i różnic zdań wynikających ze stronniczego składu".

 

Czyżby to Bogusławie drogi oznaczało, że media publiczne, te najbardziej oglądane, były jednak po stronie PiS-u? Może byś to zaczął piętnować, co? :wink:

Wątpię... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewuś - pieprz się :wink:

 

Aha, pohamujcie niektórzy nieco ze zwykłym chamstwem w wypowiedziach.

Niekoniecznie trzeba uwypuklać swoje korzenie, swoje pochodzenie.

................

Nec Herkulec contra plures..............

...............

Nagle, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, Rosja zapowiedziała zdjęcie embarga.

Ciekawe czy będzie :roll: im co sprzedać?

Będą robić z PO biznesa....

PIS za bardzo im wypominał Katyń i różne takie....

................

Na Leppera czekają prokuratorzy w dwóch śledztwach.

...............

Bedą igrzyska! :p

Panem et circenses !!! Gawiedź żąda!!

 

Bogusław, nareszcie, co już nie tylko Majka (ta która swego czasu, bez żadnego argumentu, opluła Terleckiego), co i pewne puste drzewo radośnie przyznając że tylko budujący, operatywni czy bogaci mogą głosować, właśnie teraz pokażą swobodnie swą wykształcona twarz....

 

Rosja zdjęła embargo, brawo otrąbi się sukces, nareszcie Putinowi już nikt nie powie ani słowa o Katyniu..., bedą przyjazne stosunku jak po 1945.... :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Lewakk, że nie słyszałeś ich komentarzy w momencie ogłoszenia wstępnych wyników..

 

Markus, mam piętro wyżej imprezę PEŁO, komentarze są identyczne jak choćby u Majki... "zajeb... wszystkich Pisiorów", "Powybijamy co do jednej kaczki", "Skórwy.." i tak długi ciąg, jak to impreza u kształconych.....

 

a jak tam wyniki w USA (podobno kraj prawdziwej wolności), albo u inteligenckich krakusów?? :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Forumowicze, powiedział Bogusław:

Aha, pohamujcie niektórzy nieco ze zwykłym chamstwem w wypowiedziach.

 

Naprawdę, pogratulujmy PO, trzymajmy kciuki za PO, pogratulujcie PIS świetnego wyniku...., posłuchajcie Tuska, czas na pokój, czs na współpracę, czas na pracę dla Polski..., nie ograniczajcie się jedynie do rewanzyzmu..., nie bądźcie jak puste drzewo któe proponuje komisje śledcze a gospodarke na bok...., przecież ludzie głosowali na PO bo ma być inaczej niż za PIS, a nie że identycznie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mTom :o . Jak tam Twój kręgosłup? Skorzystałeś z porady?

 

Chyba nie imputujesz mi Waść, że w swych najostrzejszych słowach choć zbliżyłem się na kilometr poziomem do chamstwa prezentowanego choćby na tej stronie przez niektórych zwolenników PO?

Reagowałem jedynie gniewnie na Twoje manipulacje, demagogię, wyrywanie słów z kontekstu oraz pokrętne, fałszywe tłumaczenie intencji moich wypowiedzi.

Muszę przyznać, i tu chylę czoła, że Twoje argumentowanie jest zaiste makiaweliczne.

Jako człowiek zajęty nie miałem czasu, by sie z Tobą boksować.

Mądrej głowie dość dwie słowie. Nie chciałeś pojąć co piszę - Twoja sprawa.

Lecz pamiętaj zawsze: opinio multiplex, patria una.

 

Ciekawe co powiedzą za jakiś czas ci naiwniacy, którzy zostali przez czystą demagogię wpuszczeni w maliny, gdy okaże się że z pustego i Salomon i Donek nie naleje?

Co powie dzisiejsza młodzież, która jeszcze nie wie, jak funkcjonuje świat polityki. Młodzież, która szczerze wierzy w świetlaną przyszłość......

Jak będzie coś źle, powiedzą im oczywiście: to spadek po PIS-ie.

To ich wina....

Są rozbudzone potężne nadzieje. Zbyt potężne, szczególnie u młodzieży.

Nie chciałbym być teraz na miejscu Donka.

Mimo tak korzystnej koniunktury.

Wygrają tylko najlepsi, a reszta jak zawsze... do zmywaka.

 

Kampania połączyła koalicję antypisowską, lecz mocno podzieliła naród.

Marzenia Donka o drugiej Solidarności to kpina i nadużycie, jeśli po drugiej stronie chce się zostawić wiele milionów ludzi - mądrych współobywateli.

Czyni sie z nich obywateli drugiej kategorii. Bo są zwyczajni.

A to już jest krok do faszyzmu.

 

 

jak widać emocje pisuarów jeszcze nie opadły i dobrze.Klęska dała im się we znaki - stąd to rozgoryczenie

I tak teraz już będzie - ta banda wszystko by zrobiła żeby w Polsce teraz gorzej się działo, a to jest niepokojące.

Trudno jest z godnością odejść od koryta, a jeszcze trudniej pogodzić się z wynikiem wyborów pisuarowskim klakierom.

Ale już po zawodach - teraz możecie tylko żółć wylewać

 

I to napisał człowiek? :o normalny człowiek XXI wieku? :o

Poczułem odrazę............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widać emocje pisuarów jeszcze nie opadły i dobrze.Klęska dała im się we znaki - stąd to rozgoryczenie

I tak teraz już będzie - ta banda wszystko by zrobiła żeby w Polsce teraz gorzej się działo, a to jest niepokojące.

Trudno jest z godnością odejść od koryta, a jeszcze trudniej pogodzić się z wynikiem wyborów pisuarowskim klakierom.

Ale już po zawodach - teraz możecie tylko żółć wylewać

 

I to napisał człowiek? :o normalny człowiek XXI wieku? :o

Poczułem odrazę............

 

Posłuchaj no pisuarowski sługusie - to właśnie powiedział człowiek XXI wieku - co więcej sam Premier - na szczęście już praktycznie były:

 

"Nie daliśmy rady potężnemu frontowi, który się rozciągał od "Faktów i Mitów" pisma, które zatrudniało kiedyś Grzegorza Piotrowskiego, mordercę księdza Popiełuszki, aż po "Nie", "Gazetę Wyborczą", różne telewizje, PO, LiD, itd. Nie daliśmy rady - powiedział premier po ogłoszeniu wstępnych nieoficjalnych wyników wyborów dających PiS drugie miejsce."

 

Dzięki Bogu czas zasrańców już się skończył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bądźcie jak puste drzewo któe proponuje komisje śledcze a gospodarke na bok...., przecież ludzie głosowali na PO bo ma być inaczej niż za PIS, a nie że identycznie....

 

Już skamlesz? :lol: Już błagasz o litość? :lol: Już przyznajesz, że za PiS było źle? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...