Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

Posłuchaj no pisuarowski sługusie - to właśnie powiedział człowiek XXI wieku - co więcej sam Premier - na szczęście już praktycznie były:

 

"Nie daliśmy rady potężnemu frontowi, który się rozciągał od "Faktów i Mitów" pisma, które zatrudniało kiedyś Grzegorza Piotrowskiego, mordercę księdza Popiełuszki, aż po "Nie", "Gazetę Wyborczą", różne telewizje, PO, LiD, itd. Nie daliśmy rady - powiedział premier po ogłoszeniu wstępnych nieoficjalnych wyników wyborów dających PiS drugie miejsce."

 

Dzięki Bogu czas zasrańców już się skończył...

gdzieś się pomylił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Stanach PIS miało dwukrotną przewagę nad PO.

Jesli nie wiesz dlaczego to ja ci powiem.

W US Polacy bardzo chca , zeby w Polsce bylo gorzej.

Dlatego tak a nie inaczej glosowali.

A wiesz dlaczego tak chca ?

Bo sie wtedy lepiej czuja.

I nie dyskutuj ze na na ten temat , bo wiem co mowie.

Mialam dosc tych dyskusji tam , o tym jak to fajnie biednie w Polsce , a my tu w Ameryce tacy bogaci jestesmy. :D

Tyle ,ze miny zrzedly ostatnio wszystkim , bo $ kijowo stoi.

Z tym , ze tego oslabienia to juz nic nie zatrzyma.Marzyc jednak zawsze wolno.

I te marzenia mial spelnic pis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W US Polacy bardzo chca , zeby w Polsce bylo gorzej.

Dlatego tak a nie inaczej glosowali.

:lol: :lol: :lol:

tak tak , glosowali na twoj pisiurek :lol:

ale kicha wyszla i normalni ludzie wygrali

 

 

 

A wiecie do ktorej pisiaki mieli lokal wynajety ?

Dzis w ogole w antyradiu byly takie jaja , ze szok.

buhahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

A wiecie do ktorej pisiaki mieli lokal wynajety ?

Dzis w ogole w antyradiu byly takie jaja , ze szok.

buhahaha

 

Wiadomo - jak zwykle chcieli się zabawić na koszt podatników, mało im największych wydatków na kancelarię w Europie.

A pamiętacie jak to za "wczorajszy chleb" ofiarowany przez piekarzy bezdomnym i biednym - żądali podatku?

 

banda....

 

No może ich trochę źle oceniłem - przecież to Prawo i Sprawiedliwość !!

 

 

I żebym nie był gołosłownym:

 

"... Kiedyś pieczywo, które się nie sprzedało, można było oddawać instytucjom pomagającym najuboższym i - jako darowiznę - odpisać od podatku. Teraz, oddając chleb za darmo, z chęcią pomocy innym, trzeba zapłacić 7-procentowy podatek. Dzięki takiemu, a nie innemu prawu, najłatwiej jest więc wyrzucić wszystko to, czego klienci nie kupili..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rrmi, przeciez po tym podobno mozna poznac typowego Polaka... zazdrosci, ze komus jest lepiej... to w Stanach tez musza byc prawdziwi Polacy!

 

"A takie ladne auto mial nasz sasiad... :D" - (cytat z filmu)

Powiem szczerze, ze z rok przed wyjazdem stamtad unikalam niektorych krajowych ,

bo nie moglam z nimi gadac :-? :-?

Nie mowie juz o rozmowach w polskich sklepach , takich zaslyszanych :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie inteligentne :lol: :lol: :lol: :lol: Zaraz pewnie Joan, mtom, Dropsiak, mmad, Kuleczka napiszą że

 

Czuje sie dostrzezony! Chociaz czy to na pewno o mnie? Chyba raczej tak.

 

lewakk, ktos z nas musi odejsc z tego watku, zeby ten drugi mogl pozostac. Wypadlo na mnie - mam za male doswiadczenie w dyskusjach i juz wiecej nie chce :p

 

Pochwaly, ze potrafie odejsc z klasa przyjmuje na priv...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Marzyciel" c.d.

Od ucieczki od rzeczywistości czyli bujania w obłokach, do różnych przejawów mistycyzmu bardzo blisko. Stąd „marzycielowi” bliski jest diabeł, anioł, czary mary oraz różne tajemnicze „rytuały”.

Religia jest dla „marzyciela” wygodną twierdzą zbudowaną z dogmatów, czytelnych granic,

których nie trzeba ogarniać rozumem, wystarczy w nie tylko wierzyć.

Religia jest tarczą i przede wszystkim tarczą przed rzeczywistością, gdyż „marzyciel” wcale nie musi na codzień wystrzegać się grzechu.

„Marzyciel” mógłby być na przykład świetnym inkwizytorem, strażnikiem wiary, karzącym

niewiernych (realistów) ogniem i mieczem. Białe i czarne- jakie to proste.

Świat dla „marzyciela” pełen jest spiskowców, knujących nieustannie przeciw niemu.

Ludzie, którym się powiodło, mający uporządkowane swoje sprawy doczesne to cwaniacy,

kombinatorzy by nie rzec zwykli złodzieje. Człowiek radzący sobie w życiu lepiej od nich, jest osobą obrzucaną stale błotem, jest przykładem negatywnym.

Bo jakże mogłoby być inaczej.

„Marzyciele” ciężko pracują i niemal nic z tego nie mają, jeśli inni mają –znaczy kradną.

Nie są w stanie krytycznie ocenić własnej niskiej skuteczności w działaniu.

Ponieważ „marzyciel” błędów nie popełnia, nie ma mowy u niego o jakichś wyrzutach sumienia czy też jakichkolwiek skrupułach. Sumienie budzi się u każdego człowieka wyłącznie wtedy, gdy pojawia się u niego wątpliwość czy to co czyni, czyni na pewno

dobrze. Cechuje się małą zdolnością empatii czy też małą inteligencją emocjonalną czyli małą zdolnością wczucia się w uczucia innych, skupiony jest wyłącznie na sobie.

Ponieważ „marzyciel” wątpliwości co do swoich działań nie ma , sumienie go nie gryzie.

Poprawia „litością” czasem swoje własne samopoczucie lecz bez zadośćuczynienia skrzywdzonemu

........................................

cdn.... może...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I powolutku, pomaleńku UW-UD- DemokraciPL nieco okrężną drogą powrócą do władzy, ciągnąc za sobą postkomunę lub odwrotnie. :lol:

Balcerowicz na ministra finansów....

I kto rządzi na świecie? Krótka odpowiedź.

 

Kogutkowo zostanie wydudkane na rzecz "globalizmu".

 

Nihil novi sub sole.....

 

A rączki zmanipulowanej młodzieży będą się powoli zanurzać w nocniczku.

Ci co mają wiele, będą mieli dużo więcej.

Pieniądz wszak robi pieniądz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie imputujesz mi Waść, że w swych najostrzejszych słowach choć zbliżyłem się na kilometr poziomem do chamstwa prezentowanego choćby na tej stronie przez niektórych zwolenników PO?

Reagowałem jedynie gniewnie na Twoje manipulacje, demagogię, wyrywanie słów z kontekstu oraz pokrętne, fałszywe tłumaczenie intencji moich wypowiedzi.

Bogusław, do tego wszystkiego kłamiesz - teza wcale nie jest ryzykowna, wiem że nie przytoczysz moich rzekomych manipulacji. Poziom chamstwa jest u Ciebie wysoki - rzucałeś mięsem pod moim adresem i to jest fakt. Nastąpiło to w momencie, gdy nie potrafiłeś już prowadzić rzeczowej dyskusji. (Przy okazji - było to oczywiste i rażące złamanie regulaminu forum :wink: ).

 

Widzę, że zabolało, iż młodzież i inteligencja (czyli w Twoim języku - wykształciuchy) zagłosowała? Fajnie byłoby gdyby do lokali chodziły tylko wierne moherowe słuchaczki radyja, co? Pewna wygrana. A tu taki pech. Frekwencja wreszcie się poprawiła i zagłosowali nie tylko niezadowoleni, ale wreszcie ci, którym jest trochę lepiej. Teraz się nie dziwię, dlaczego PiS-owcy tak zniechęcali do głosowania, dlaczego zależało im na jak najniższej frekwencji... Teraz rozumiem dlaczego b. premier oburza się na akcję promującą wybory i histeryzuje, że nawet pisTV była przeciwko niemu.

Trzeba umieć przegrać z klasą. 8) :lol: :lol:

 

PS, daruj sobie fałszywą troskę o moje zdrowie, ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I powolutku, pomaleńku UW-UD- DemokraciPL nieco okrężną drogą powrócą do władzy, ciągnąc za sobą postkomunę lub odwrotnie. :lol:

Balcerowicz na ministra finansów....

I kto rządzi na świecie? Krótka odpowiedź.

 

Kogutkowo zostanie wydudkane na rzecz "globalizmu".

 

Nihil novi sub sole.....

 

A rączki zmanipulowanej młodzieży będą się powoli zanurzać w nocniczku.

Ci co mają wiele, będą mieli dużo więcej.

Pieniądz wszak robi pieniądz.

 

 

Bogusław

Widze, ze tak jak Twoj mentor, masz dar jasnowidzenia i przewidywania.

On wielki strateg widzial zawsze, to czego inni ciemniacy nie zauważają, wy powtarzacie za nim jak katarynki nawet te same frazesy.

Kiedy wódz rzuci hasło sieć, uklad, front powtarzacie za nim bezwolnie nie siląc sie nawet na refleksję nie mowiąc o własnych skojarzeniach czy odrobinie twórczej inwencji.

W tej sytuacji mowienie o wypranych mózgach, zmanipulowanej mlodzieży, wieszczenie tragedii jest groteskowe.Juz wiecie co bedzie, czy tylko mowicie czego byscie chcieli?

PiS tym razem przegrało, bo tak chciało ponad 70 procent glosujacych, PiS sie pogniewało na ludzi myslących nie w ich kategoriach, PiS ciagle obraża wyborców takimi porównaniami.

Szczerze Ci powiem , ze na wymioty mi sie zbiera kiedy slysze bezradne argumenty: Ziobro wygral, USA za PiSem, ręka młodziezy w nocniku, wracaja złodzieje, zmanipulowani wyborcy, ojczyzna przegrała itd. Wszystkie sa glupie i nie oddają rzeczywistości.

Kazdy tak pusty argument obraża wiekszość Polaków,ktorzy jak widać, nie mysła kategoriami Kaczynskich, więc nie dziw się , że niektórym nerwy puszczają i odpowiadają Wam na poziomie , ktory trafia widocznie dopiero wtedy, kiedy zaboli.

Jestes czlowiekiem wykształconym i myślę , ze stać Cię na mocniejsze argumenty, niż te ktore wymysla Kaczynski lub Kurski a Kuchcinski i Putra służalczo je powtorzą przy byle okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nihil novi sub sole.....

 

A rączki zmanipulowanej młodzieży będą się powoli zanurzać w nocniczku.

Ci co mają wiele, będą mieli dużo więcej.

Pieniądz wszak robi pieniądz.

lewakk- boguś - weżta wy sie chopy do poważnej roboty...skoro tyle wiecie i macie nawet wizje - to co wy tu do jasnej cholery jeszcze robicie... :o :o

czy naprawdę bycie dozorcą to dobre zajęcie dla tak ambitnych ludzi jak wy? naprawdę wystarczy wam bycie szarym, tak bardzo nijakim i niewyraźnym malkontentem...cały czas na jałowym biegu, trybik w systemie? powiedzcie mi co zrobiliscie a przede wszystkim co konkretnie zrobicie żeby bylo lepiej...

Nie pytaj co Polska może zrobić dla ciebie tylko co ty dla Polski

chcecie ratować zmanipulowaną młodzież? - to się stąd zabierajcie i zróbcie coś więcej niż gderanie na forum budowlanym gdzie przecież same krótkowzroczne samoluby siedzą :wink: - niby sie angażują, ale mają to wszystko daleko głębiej niż wy - sami widzicie o co im chodzi - żeby więcej w protfelach zostało 8) - a wy przecież tacy nie jesteście...

zróbcie może sobie burzę mózgów - i zacznijcie działać...wypnijcie sie na tych popaprańców, pokażcie swą charyzmę, bo jak dotąd to chyba tylko się przechwalacie - jęzor wytykacie - i nogi za pas :lol:

PS. acha - osobiście lubię więcej i więcej...i więcej i jeszcze...więcej...mmmmmm :wink: :lol: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Markus, mam piętro wyżej imprezę PEŁO, komentarze są identyczne jak choćby u Majki... "zajeb... wszystkich Pisiorów", "Powybijamy co do jednej kaczki", "Skórwy.." i tak długi ciąg, jak to impreza u kształconych.....

 

 

takie są moje komentarze? Łgasz nieudaczniku.

 

pieprz się w dalszym ciągu

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Markus, mam piętro wyżej imprezę PEŁO, komentarze są identyczne jak choćby u Majki... "zajeb... wszystkich Pisiorów", "Powybijamy co do jednej kaczki", "Skórwy.." i tak długi ciąg, jak to impreza u kształconych.....

 

gdzie ty widziałeś takie komentarze :o :roll:

masz już przywidzenia, czy to myślenie życzeniowe :D :lol:

miotasz się lewaćku, błąkasza się po forum, ludzi obrażasz, aby za chwilę nawoływać do szacunku :D

doprawdy, nie sądziłam, że tak mocno przeżyjesz porażkę swego żywiciela 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...