Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jestes w koncu , myslalam , ze sie rozchorowales .

:D

 

rrmi, czy Ty naprawdę dajesz radę przeczytać co lewakk pisze? Bo ja próbowałam, ale jeszcze nigdy nie udało mi się utrzymać uwagi do końca wpisu. :oops: :oops:

 

ale mi ulżyło, bo już myślałam, że ze mną coś nie tak :D

stan świadomego czytania wyłącza mi się po kilku zdaniach :roll:

od razu zaznaczam, że nie jaram :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuleczka:

 

>ale mi ulżyło, bo już myślałam, że ze mną coś nie tak

stan świadomego czytania wyłącza mi się po kilku zdaniach

od razu zaznaczam, że nie jaram <

 

 

Gratuluje odwagi!Ze potrafilas przyznac sie do swego prawdziwego stanu umyslowego....Nie ma jak krytyczna samoocena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rrmi, kuleczka ratujecie mi samoocenę! :D

 

A wracając do tematu wątku:

Apel do Giertycha: nie topić marzanny

 

 

"Dziennik": Działacze Automobilklubu Chełmskiego poprosili ministra edukacji Romana Giertycha, aby w całym kraju wprowadził zakaz topienia Marzanny.

Działacze ci twierdzą, że uczestnictwo w tym wiosennym obrzędzie negatywnie wpływa na psychikę dzieci, ponieważ propaguje przemoc. Automobiliści wysłali do ministerstwa oficjalne pismo, w którym szczegółowo uzasadniają szkodliwość prasłowiańskiego obyczaju.

 

- Topienie marzanny może doprowadzić dzieci i młodzież do przekonania, że najprostszą i najbardziej skuteczną metodą na osiągnięcie celu jest fizyczna likwidacja przeszkody. Wyobraźmy sobie, że uczeń ma same jedynki z matematyki czy chemii. Może dojść do wniosku, że rozwiązaniem problemem jest utopienie nauczycielki - przekonuje w liście prezes Grzegorz Gorczyca. Członkowie chełmskiego automobilklubu są przekonani, że minister, który zajmuje stanowisko w wielu kontrowersyjnych sprawach, wesprze także ich krucjatę przeciwko słomianej kukle. Jeśli tak się nie stanie, zamierzają podjąć stanowcze działania na własną rękę.

 

- Pierwszego dnia wiosny będziemy blokować mosty, żeby dzieci nie miały skąd zrzucać kukieł - zapowiada w cytowanym przez gazetę liście prezes Gorczyca.

 

- Rozważaliśmy zablokowanie dróg prowadzących do mostów, ale stwierdziliśmy, że nie będziemy robić konkurencji drugiemu wicepremierowi - czytamy.

 

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też raz przeczytałem. Ale to bylo jeszcze za czasów Gregmeny... :lol:

 

Skandalem nazwał zaproszenie w czwartek grupy 50 dziennikarzy do Pałacu Prezydenckiego ojciec Tadeusz Rydzyk. "To dziennikarze, którzy są przeciw pozytywnym zmianom w Polsce" - przekonywał na antenie Radia Maryja dyrektor rozgłośni.

 

"Jestem zbulwersowany tym, że do Pałacu Prezydenckiego są zaproszeni dziennikarze, którzy są przeciwko pozytywnym zmianom w Polsce, którzy cynicznie się zachowują, was atakują. To, co dzisiaj się stało, to był skandal i nie nazywajmy tego inaczej, nie nazywajmy nigdy, że szambo jest perfumerią" - powiedział o. Rydzyk, który telefonicznie połączył się z zagranicy ze studiem Radia Maryja, w którym gościł marszałek sejmu Marek Jurek (PiS).

 

W czwartek grupa 50 kobiet, związanych z mediami, została z okazji Dnia Kobiet zaproszona do Pałacu Prezydenckiego. Podczas wizyty prezydentowa Maria Kaczyńska podpisała przyniesioną przez gości petycję do parlamentu o zaniechanie zamiaru zmiany konstytucyjnych zapisów dotyczących ochrony życia poczętego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuleczka:

 

>ale mi ulżyło, bo już myślałam, że ze mną coś nie tak

stan świadomego czytania wyłącza mi się po kilku zdaniach

od razu zaznaczam, że nie jaram <

 

 

Gratuluje odwagi!Ze potrafilas przyznac sie do swego prawdziwego stanu umyslowego....Nie ma jak krytyczna samoocena.

 

Drogie alter ego lewakka, ta sytuacja ma miejsce wówczas, gdy czytam Ciebie............przepraszam...jego.............yyyy......Was............... :roll: :lol:

 

 

bratki sie nie śmiej.......istnieje uzasadniona obawa, że nasz minister od edukacji potraktuje ową petycje z całom swojom troskom i uwagom................... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

bratki sie nie śmiej.......istnieje uzasadniona obawa, że nasz minister od edukacji potraktuje ową petycje z całom swojom troskom i uwagom................... :p

 

Obawa graniczy z pewnością, jeśli media się zainteresują...

 

Ja wiem, że tu płakać czeba, ale nie mogę. :D Nic nie poradzę, że mam takie łaskotki na płatach czołowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE do RRMI i tak nie zrozumie.

 

CO Platforma Obywatelska o:

"Protestują dziennikarskie primadonny"

 

"Tu chodzi o to, że anty-antykomunizm i antylustracyjność mają być miarą kulturowej otwartości i etycznego heroizmu. To rodzaj towarzyskiej presji. Brakuje tu szacunku dla jawności własnej biografii" - mówi DZIENNIKOWI prof. Paweł Śpiewak.

 

Cezary Michalski: Co pan sądzi o propozycji Jacka Żakowskiego, Ewy Milewicz i Wojciecha Mazowieckiego dotyczącej niewypełniania przez dziennikarzy deklaracji lustracyjnej?

Paweł Śpiewak: Niektórzy dziennikarze powinni przestać zachowywać się jak primadonnny. Protestujący stawiają się nie tylko ponad prawem, lecz także ponad środowiskową solidarnością. Bardzo łatwo bowiem wyobrazić sobie sytuację, w której pracodawca będzie od swoich pracowników bezwarunkowo żądał podpisania deklaracji lustracyjnej. Innymi słowy - biorąca udział w proteście osoba, która pracuje w mediach prywatnych, zwłaszcza sprzeciwiających się lustracji, nie poniesie żadnych konsekwencji. Tymczasem w mediach publicznych taka osoba po prostu straci pracę.

Tym, co w całej tej sprawie mnie najbardziej dziwi, jest fakt, że choć środowisko "Gazety Wyborczej" sprzeciwia się lustracji w jakiejkolwiek formie, to zarazem nadaje wyłącznie samemu sobie moralne prawo do wyrokowania o całym zakresie spraw związanych z dekomunizacją i lustracją.http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=209&ShowArticleId=34640

 

 

Zły podział

 

Akcja bojkotu doprowadzi środowisko dziennikarskie do niedobrego, gorszącego podziału. Konfliktu premiującego tych , którzy zawód ten powinni opuścić. Przy okazji "Gazeta Wyborcza" sięgnąć może znów po bat tresera polskiej inteligencji. Kto weźmie udział w lustracji, może być uznany za kolaboranta. Najwspanialsze hasła moralne będą używane dla skompromitowania lustracji.

 

W tej chwili przychodzi mi na myśl niedawny tekst Macieja Rybińskiego, który uznał dymisję abp. Wielgusa za symboliczny koniec "Polski Kiszczaka i Michnika". Wtedy, gdy tekst ten wywołał polemikę, nie włączyłem się do niej.

 

Dziś "Polska Kiszczaka i Michnika" rozumiana jako ład, w którym agentura ma pozostać niejawna - zdaje się kontratakować.

 

Lustracja dziennikarzy ten lad narusza, więc wywołuje to natychmiastowy opór. Szkoda, że Ewa Milewicz użycza temu ruchowi oporu swojego imienia jako sztandaru.

 

Piotr Semka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bratki:

 

>Ja wiem, że tu płakać czeba, ale nie mogę. Nic nie poradzę, że mam takie łaskotki na płatach czołowych.<

 

Drogie bratki!

Rozumiem,ze te laskotki pod sufitem to skutek obecnosci polskiego ministra Giertycha w rzadzie.

Jest to o tyle ciekawe,ze dotychczas na placz ci sie nigdy nie zbieralo-najwyrazniej skorumpowana do cna wladza,komunistyczni zbrodniarze grasujacy na salonach,prezydent kwasniewski zwany czasami stolzmannem regularnie zalewajacy sie w trupa podczas zagranicznych wojazy,pierwsza dama odwalajaca podejrzane geszefty,

autorytety moralne o zyciorysach godnych najgorszych gangsterow,zlodzieje i SB-cy w biznesie i w radach nadzorczych-zamiast za kratami,bezrobocie niespotykane gdzie indziej,glodne dzieci chodzace do szkoly......to wszystko jakos przez ostatnie 16 lat nie przeszkadzalo bratkom i mozgu nie laskotalo.

Najlepiej,stara przestan czytac go........ wyborcze i inne polskojezyczne szmatlawce,bo jak za duzo czytasz to cie zaczyna bolec glowa.

Bo jak tak dalej pojdzie,to trzeba bedzie pomyslec o "izolacji" od bodzcow najlepiej w cichym............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bratki:

 

>Ja wiem, że tu płakać czeba, ale nie mogę. Nic nie poradzę, że mam takie łaskotki na płatach czołowych.<

 

Drogie bratki!

Rozumiem,ze te laskotki pod sufitem to skutek obecnosci polskiego ministra Giertycha w rzadzie.

Jest to o tyle ciekawe,ze dotychczas na placz ci sie nigdy nie zbieralo-najwyrazniej skorumpowana do cna wladza,komunistyczni zbrodniarze grasujacy na salonach,prezydent kwasniewski zwany czasami stolzmannem regularnie zalewajacy sie w trupa podczas zagranicznych wojazy,pierwsza dama odwalajaca podejrzane geszefty,

autorytety moralne o zyciorysach godnych najgorszych gangsterow,zlodzieje i SB-cy w biznesie i w radach nadzorczych-zamiast za kratami,bezrobocie niespotykane gdzie indziej,glodne dzieci chodzace do szkoly......to wszystko jakos przez ostatnie 16 lat nie przeszkadzalo bratkom i mozgu nie laskotalo.

Najlepiej,stara przestan czytac go........ wyborcze i inne polskojezyczne szmatlawce,bo jak za duzo czytasz to cie zaczyna bolec glowa.

Bo jak tak dalej pojdzie,to trzeba bedzie pomyslec o "izolacji" od bodzcow najlepiej w cichym............

 

warto skopiować, aby każdy mógł sobie wyrobić zdanie o tobie kolator.

 

ja już mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A'propos Giertycha, widzieliście stronę MEN?

http://www.men.home.pl/CMS/

Niezła agitka.

No wiesz Stalin podłaczył głośniki w każdym miejscu swej mroźnej krainy.

Romek chłop niegłupi wie że propagandą może dużo ugrać.

Tylko ten diabelski TVN :evil:

 

a kolator to już które wcielenie naszego wielonickowego przyjaciela ?? szóste ? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kogo interesuje Twoje zdanie na moj temat?I czy warto tym sie chwalic na forum?

Moze cos na temat tego co napisalem.

Ja bylabym zainteresowana :D

NIE do RRMI i tak nie zrozumie.

 

lawakk dziekuje , ze o mnie pamietasz .

Czuje sie taka wyrozniona :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jabko:

 

 

>No wiesz Stalin podłaczył głośniki w każdym miejscu swej mroźnej krainy.

Romek chłop niegłupi wie że propagandą może dużo ugrać.

Tylko ten diabelski TVN<

 

No tak!

Tzw. "ynteligenty" lub "wyksztalciuchy" nienawidza Giertycha bo ten ugrywa propaganda i nie pozwala "samodzielnie myslec" i "bezczelnie manipuluje" na stronie ministerstwa edukacji.

Byc moze jest to nawet prawda,ale czy to sie rozni czymkolwiek od propagandy TVN i GW?

Smiesznosc "ynteligentow" polega wlasnie na tym,ze powtarzajac bezmyslnie komunalu i wersety z michnika,lisa,morozowskiego,sekielskiego sa dumni z tego,ze "mysla samodzielnie".

No,dowiem sie w koncu dlaczego ten Giertych tak wam przeszkadza,tylko prosze o konkrety-bez bicia salonowej piany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jabko:

 

 

>No wiesz Stalin podłaczył głośniki w każdym miejscu swej mroźnej krainy.

Romek chłop niegłupi wie że propagandą może dużo ugrać.

Tylko ten diabelski TVN<

 

No tak!

Tzw. "ynteligenty" lub "wyksztalciuchy" nienawidza Giertycha bo ten ugrywa propaganda i nie pozwala "samodzielnie myslec" i "bezczelnie manipuluje" na stronie ministerstwa edukacji.

Byc moze jest to nawet prawda,ale czy to sie rozni czymkolwiek od propagandy TVN i GW?

Smiesznosc "ynteligentow" polega wlasnie na tym,ze powtarzajac bezmyslnie komunalu i wersety z michnika,lisa,morozowskiego,sekielskiego sa dumni z tego,ze "mysla samodzielnie".

No,dowiem sie w koncu dlaczego ten Giertych tak wam przeszkadza,tylko prosze o konkrety-bez bicia salonowej piany.

 

Bo jest za długi i brzydki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marzenie. :D

 

a tak się zarzeka, że on to nie wraca do polski ludowej. A tak mu sie tamte metody "pracy " nad ludem podobają.

 

to mi sie podoba

 

W najnowszym "Newsweeku" donosi on na siebie, że został agentem "po protekcji". Sam się zgłosił, ale to nie wystarczyło; trzeba było jeszcze mieć kogoś znajomego, kto by go w tych staraniach poparł. Ponieważ po nieudanej ucieczce na Zachód w latach 50., nie mógł dostać paszportu, poszedł po radę do kumpla z praskiego podwórka, wtedy oficera kontrwywiadu. Ten znalazł sposób: zapiszę cię jako szpiega, będziesz mi opowiadał jakieś głupoty, a po roku stwierdzę, że się zupełnie do szpiegowania nie nadajesz, ale to ja będę odtąd decydował o twoim paszporcie.

 

Historia jego błazeńskiego pogrywania ze Służbą Bezpieczeństwa jest nam dziś równie potrzebna jak kiedyś jego "Rejs" za PRL-u. Jak i wtedy, podejście Piwowskiego sprowadza cały ten rozdęty, sztucznie udramatyzowany spektakl ze złowrogą i wszechmocną agenturą do właściwych rozmiarów. Staje się jasne, że cała ta sfera życia była równie niepoważna jak reszta życia w tamtym kraju, bo trudno przecież, żeby było inaczej.

 

 

No naprawde ciekawe że są osoby które wprost przyznają że takie OSOBNIKI im imponują, po 17 latach ludzie za ideały podaja tych którzy się wsławili w PRL, dla kasy donosili, a w wolnej Polsce swoimi filmami zniszczyli pewną rodzine.....

http://wiadomosci.onet.pl/1500933,11,item.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...