Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ale teściowej byś pewnie już tak gładko nie przełknęła 8) . I to jeszcze publicznie?

A swoją drogą Jaruś przez pół roku w poprzedniej kampanii promował "państwo solidarne' i mienił się przyjacielem ubogich, żeby teraz z dumą ogłosić, że jest świetny, bo nie wychował się na podwórku :lol:

Najpierw zraził do siebie wykształciuchów, teraz celuje w podstawowy elektorat :o . Chyba mu się instynkt stracił gdzieś.

 

Aha - nazwanie Tuska łgarzem oczywiście w żadnej mierze nie jest obraźliwe, to tylko konstruktywna krytyka :roll: .

 

Co za potaraniony człowiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale teściowej byś pewnie już tak gładko nie przełknęła 8) . I to jeszcze publicznie?

A swoją drogą Jaruś przez pół roku w poprzedniej kampanii promował "państwo solidarne' i mienił się przyjacielem ubogich, żeby teraz z dumą ogłosić, że jest świetny, bo nie wychował się na podwórku :lol:

Najpierw zraził do siebie wykształciuchów, teraz celuje w podstawowy elektorat :o . Chyba mu się instynkt stracił gdzieś.

 

Aha - nazwanie Tuska łgarzem oczywiście w żadnej mierze nie jest obraźliwe, to tylko konstruktywna krytyka :roll: .

 

Co za potaraniony człowiek.

obawiam się, że jego stały elektorat w ogóle nie odbierze tych słów jako obraźliwe i celujące w tenże :roll:

przecież wiadomo, że źli som oni, a nie my i czarne jest białe, a białe jest czarne......

depesia, naprawdę, na co idą nasze pieniądze :evil:

nóż się w kieszeni otwiera........ :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w I programie PR była audycja nt. czy dziennikarze powinni być pozywani w trybie karnym, czy wylącznie w cywilnym (w kontekście niedawnej decyzji sądu o doprowadzeniu dwójki naczelnych Dziennika Polskiego przez policję).

no i zadzwoniła jedna ze słuchaczek, która mówi tak:

"uważam, że w takich razach, żadnych ale to żadnych dziennikarzy nie powinno się aresztować , no chyba, ze byliby to dziennikarze "Gazety Wyborczej", którzy tak obrażają naszego Wielkiego Premiera Pana Jarosława Kaczyńskiego..."

:lol: :lol: :lol:

Dalej nie słyszałem, bo mój własny śmiech radio zagłuszył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i do szatańskiej koalicji p-ko głowie państwa dołączył Mostostal.

To nawet już nie śmieszne, a żałosne. Nie napisze, co o tej "aferze" sądze, bo mnie zbanują. A Kamiński, miast machać łapami przed koparką, mógł był zapytać borowika, co go wiózł, o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne :lol: :lol: :lol:

 

"I nie pomoże nic bracie mój gdy na tronie siedzi ... (by K.Daukszewicz )"

 

babo, czy na pewno K. Daukszewicz? (nie twierdzę że nie, tylko prosto pytam :wink:

bo mnie się wydaje, że:

... bo nie poradzisz nic bracie mój, gdy na tronie siedzi ...

to z takiej piosenki )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie po wyborach, jutro Tusk premierem, a na forum wciąż PIS..., aż tak trudno wyjść z nienawiści???

 

 

Powtarzają: katastrofalna polityka zagraniczna. A co to takiego te szkody? – pytam. Najważniejsza jest ta, że przynoszą nam wstyd – odpowiadają. Pijany Kwaśniewski nie jest obciachem,

..........

 

Przez dwa lata bez przerwy, miotała obelgi na PiS. Ten okres powinien zostać zanalizowany i służyć jako przykład tego, jak polityczne emocje dokonały spustoszenia mentalnego wśród polskiej inteligencji. Powinno powstać studium stworzonego przez nich języka nienawiści. Jak się czyta teksty Kuczyńskiego, Osiatyńskiego, Michnika, Winieckiego i można tę listę nazwisk ciągnąć, łącznie z ostatnimi wypowiedziami Władysława Bartoszewskiego, to przy tej retoryce wypowiedzi słuchacze Radia Maryja to wzór łagodności ewangelicznej. A śmieszne jest to, że równocześnie organizowano konferencje na temat degradacji języka. I czym się zajmowano? Zajmowano się wykształciuchami. Bo słówko „wykształciuch” jest, według nich, przykładem języka nienawiści, tak samo jak „łże-elita”. Natomiast „psychiczni dewianci”, „bolszewicy”, „troglodyci”, „szmaty”, „fagasy” itd. to nie, bo to jest język opisu. Te dwa lata to jest wielki wstyd polskiej inteligencji. Nie dlatego, że była przeciw PiS, tylko dlatego, że zdegradowała język i dała się ponieść ślepej furiackiej nienawiści. Pisarze, akademicy, publicyści, a nawet niektórzy duchowni wpadli w amok. Nie potrafili mówić i pisać o niczym innym jak tylko o Kaczorach, prześcigając się w inwektywach. To jakaś choroba.

Legutko

http://www.rp.pl/artykul/66648.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tusk zamyka gęby niewygodnym??

 

Ale gdy premier elekt posuwa się do pogróżek pod adresem IPN i historyków mających czelność dochodzić prawdy niewygodnej dla osób, wobec których Donald Tusk poczuwa się do zobowiązań – to już mi nie do śmiechu. Obiecana miłość zbyt szybko okazała się być rodem z orwellowskiego Ministerstwa Miłości.

http://www.rp.pl/artykul/67971.html

 

 

Zbigniew Romaszewski przed dwoma laty, gdy wybierano wicemarszałka Senatu, wbrew woli kierownictwa PiS poparł w głosowaniu Stefana Niesiołowskiego. Zachował się honorowo i godnie, tak jak moglibyśmy oczekiwać po legendzie demokratycznej opozycji. Szkoda, że dziś w polityce więcej znaczą odwet i hipokryzja.

http://www.rp.pl/artykul/67171.html

 

 

Zostałem obrażony przez Platformę Obywatelską nominacją Stefana Niesiołowskiego na wicemarszałka Sejmu. Znowu polscy politycy uznali mnie za osobę, której można wcisnąć każdy towar, bo przecież polski wyborca nie ma żadnego poczucia smaku

W ten sposób nie buduje się powagi PO, Sejmu, polskiej polityki, nie buduje się pięknej Polski. W ten sposób buduje się kraj trolli, w którym polityk to człowiek, o którym wolno powiedzieć każdą bzdurę, byle była soczysta. Albo któremu wolno powiedzieć każdą bzdurę, byle była jadowita.

Zawsze przy każdych wyborach robię ten sam błąd. Myślę, że zmęczeni katastrofą polskiego parlamentaryzmu posłowie zwycięskiej partii podniosą trochę poprzeczkę wymagań wobec samych siebie. Po prostu z poczucia, że tak dalej być nie może.

 

Platforma Obywatelska niezwykle szybko sprowadziła mnie na ziemię. Wam, Panie i Panowie, błocko, jak widać, nie przeszkadza. Nagrodziliście mistrza zapasów w błocie, bodaj by Was wszyscy diabli.

http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=209&ShowArticleId=66756

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzają: katastrofalna polityka zagraniczna. A co to takiego te szkody? – l

Moze bys wlsanymi slowami wyjasnil po co ta Fotyga sie tak pofatygowala z tymi nominacjami last minute ?

Nie daje mi to spokoju.

 

Wiem ,wiem to za trudne dla ciebie :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do języka - przeglądam sobie czasem komentarze onetu - rzuca się raczej chory z nienawiści PiS - młodzieżówka niż cokolwiek innego :roll:

O Romaszewskim i jego zaletach pisałam chwilę wcześniej

O reszcie mi się nie chce z rana ;)

PiS sam nie daje o sobie zapomnieć, cóż robić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...