Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nasza słodka Nelly znów robi mężowi niedźwiedzią przysługę :lol:

 

myślę, że jak się tak Rokita na swą żonkę w telewizji był napatrzył, nasłuchał, to teraz wybłagał tą ambasadurę u Donalda :D

Tak sie zamyslilam w temacie. :roll:

Co zlego i komu ten Janek Marysia zrobil , ze taka zonka go pokarano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyśleć że kiedyś jak Nellu była w PO, tyle peanów na jej cześć lano, a ileż pisano o jej inteligencji ect..., ciekawe dlaczego nagle pisanina o niej zmieniła się???

 

a swoją drogą skoro na forum smucono się nad Kaczmarkiem, Sawicką, a Ci sami którzy ten żal opisywali, odnajdywali prawdziwe afery PIS typu wanna Wasermana...

 

 

Z cyklu: ofiary IV RP

 

Osiem miesięcy uwodzenia, inwigilacji i "zwykła posłanka" Beata Sawicka "wpadła w sieci". Tak "Newsweek" zaczyna główny wywiad zatytułowany "Spowiedź Sawickiej".

 

"CBA musi ponieść karę" – tę wypowiedź Sawickiej tygodnik wybija na okładkę. Zaskakująca to spowiedź, w której penitent żąda kary i to nie dla siebie. Ale przecież wiemy, że Sawicka, która wzięła 100 tys. łapówki, była tylko ofiarą demonicznego CBA, które zamiast tropić, produkuje przestępców. Jaka zresztą łapówka! To było proste dofinansowanie kampanii – mówi "Newsweekowi" Sawicka i reporterka przyjmuje to do wiadomości, bo nie jest przecież od dalszego męczenia już udręczonej przez CBA.

 

Przestępcą okazuje się nie ten, kto łapówkę bierze, ale ten, kto go na jej wzięciu złapał, gdyż – musimy wierzyć Sawickiej – to sprawa uczuć i "psychomanipulacji", której została poddana. Tylko człowiek bez serca nie uwierzy płaczącej kobiecie, która wie, że za chwilę musi zemdleć i zostać zawieziona do szpitala i która zawczasu przygotowała się na to. Dlatego Monika Olejnik pyta, czy uwodzenie podejrzanej jest właściwe, a nie – czy miało miejsce. A żeby nie było dwuznaczności, oto fragmenty wyznań zakochanej kobiety poczynionych cynicznemu uwodzicielowi, a podstępnie nagranych przez CBA:

 

"jeżeli tylko za friko, to to pieprzę (...) Ty mi nie mów (...) Ja zaczynam ten drugi wątek, bo jest coś do wzięcia (...) u mać, tyle mam układów wypracowanych i to wszystko w łeb weźmie, bo nie problem byłby, gdybyśmy my wzięli władzę (...) No, dojście zawsze jest (...) i kręcimy lód (...) żeby robić biznes z polityką, trzeba w ukryciu i tak dalej trzymać (...) w politykę się nie musicie mieszać, tylko kasę dajcie".

 

Pozostaje pytanie: czy gdyby Sawicka była z PiS, a CBA rządził kto inny, w oczach rzeczników opinii publicznej takich jak "Newsweek" czy "Wyborcza" okazałaby się uwiedzioną ofiarą, czy łapowniczką? I czy od dziś każdy przyłapany na przestępstwie będzie równoprawną stroną w sporze?

 

http://www.rp.pl/artykul/68762.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza słodka Nelly znów robi mężowi niedźwiedzią przysługę :lol:

 

myślę, że jak się tak Rokita na swą żonkę w telewizji był napatrzył, nasłuchał, to teraz wybłagał tą ambasadurę u Donalda :D

Tak sie zamyslilam w temacie. :roll:

Co zlego i komu ten Janek Marysia zrobil , ze taka zonka go pokarano.

 

Mam strasznie podobne skojarzenia. Ale tego swata to na miejscu Jana Marii bym ... :evil:

Jasiu Rokita teraz ma taką minę jak ten baca ze starego dowcipu, który chodzi po rynku z niedźwiedziem na łańcuchu i szuka tego sk...syna, co mu dwa lata temu sprzedał chomika. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyśleć że kiedyś jak Nellu była w PO, l

 

 

 

Nelly Rokita NIGDY nie należała do PO.

Chrzanie Nelly Rokite, jej męża i to do jakiej partii naleza! I to czy pisano o nich dobrze czy źle

 

Ale nie nawidzę ktos specjalnie i z pelna premedytacja pisze nie prawdziwe informacje i przekazuje bzdury .

W pierwszym wypadku jesteś miernej jakosci manipulantem , w drugim - "tylko" niedouczonym człowieczkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyśleć że kiedyś jak Nellu była w PO, l

 

 

 

Nelly Rokita NIGDY nie należała do PO.

Chrzanie Nelly Rokite, jej męża i to do jakiej partii naleza! I to czy pisano o nich dobrze czy źle

 

Ale nie nawidzę ktos specjalnie i z pelna premedytacja pisze nie prawdziwe informacje i przekazuje bzdury .

W pierwszym wypadku jesteś miernej jakosci manipulantem , w drugim - "tylko" niedouczonym człowieczkiem

Chyba sie z choinki urwales :D :D :D

Nasz lewak to pierwsza woda :D , ale nie miej zalu do niego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza słodka Nelly znów robi mężowi niedźwiedzią przysługę :lol:

 

myślę, że jak się tak Rokita na swą żonkę w telewizji był napatrzył, nasłuchał, to teraz wybłagał tą ambasadurę u Donalda :D

Tak sie zamyslilam w temacie. :roll:

Co zlego i komu ten Janek Marysia zrobil , ze taka zonka go pokarano.

 

Mam strasznie podobne skojarzenia. Ale tego swata to na miejscu Jana Marii bym ... :evil:

Jasiu Rokita teraz ma taką minę jak ten baca ze starego dowcipu, który chodzi po rynku z niedźwiedziem na łańcuchu i szuka tego sk...syna, co mu dwa lata temu sprzedał chomika. :lol:

:lol:

myślę i ja podobnie w tym temacie

póki co, do żadnych wniosków nie doszłam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sie z choinki urwales :D :D :D

:wink :

 

-aś :) jestem płci żeńskiej :)

ps. obiecuje nie mieć żalu... :)

 

W tym miejscu można sparafrazować znaną przyśpiewkę ludową:

 

ni mom żalu do nikogo

że cytaty wyonaczył

ino że sie zesroł w sieni

a żeby go diabli wzieni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza słodka Nelly znów robi mężowi niedźwiedzią przysługę :lol:

 

myślę, że jak się tak Rokita na swą żonkę w telewizji był napatrzył, nasłuchał, to teraz wybłagał tą ambasadurę u Donalda :D

Tak sie zamyslilam w temacie. :roll:

Co zlego i komu ten Janek Marysia zrobil , ze taka zonka go pokarano.

 

Mam strasznie podobne skojarzenia. Ale tego swata to na miejscu Jana Marii bym ... :evil:

Jasiu Rokita teraz ma taką minę jak ten baca ze starego dowcipu, który chodzi po rynku z niedźwiedziem na łańcuchu i szuka tego sk...syna, co mu dwa lata temu sprzedał chomika. :lol:

trafiłeś w samo sedno :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zlego i komu ten Janek Marysia zrobil , ze taka zonka go pokarano

 

Co za obrzydliwe, podłe słowa.

Gwiazdeczki i Gwiazdorzy. Pokażcie jak wyglądacie?

Przez plucie na innych czujecie się lepsi, ładniejsi, mądrzejsi?? :-?

czy naprawdę sądzisz, że tu o wygląd chodzi??? :D

to dziecko w tobie, którym się chełpisz, to cakiem spore musi być, ale mało rozgarnięte :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zlego i komu ten Janek Marysia zrobil , ze taka zonka go pokarano

 

Co za obrzydliwe, podłe słowa.

Gwiazdeczki i Gwiazdorzy. Pokażcie jak wyglądacie?

Przez plucie na innych czujecie się lepsi, ładniejsi, mądrzejsi?? :-?

 

Ależ bogusławie, fe! jak mogłeś tak nawet pomyśleć! przecie na wygląd to ona nie jest zła i tu się Janowi Marii nie dziwię, że się ożenił.

Jeno gdzie ten szacunek dla męża, któremu taki numer wykręca własna żona.

Tego swata, na miejscu Jana Marii, to bym ubił jak nic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za obrzydliwe, podłe słowa.

Gwiazdeczki i Gwiazdorzy. Pokażcie jak wyglądacie?

Przez plucie na innych czujecie się lepsi, ładniejsi, mądrzejsi??

 

 

Nie, nie o wygląd chodzi?

 

kuleczka Wysłany: Sro Lis 14, 2007 6:51 pm Temat postu:

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Nasza słodka Nelly znów robi mężowi niedźwiedzią przysługę

 

myślę, że jak się tak Rokita na swą żonkę w telewizji był napatrzył, nasłuchał, to teraz wybłagał tą ambasadurę u Donalda

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...