Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

których traktujesz jak ciemnotę.

Tym stwierdzeniem mnie szczerze zmartwiłeś. :-?

Nieprawda. Większość forumowiczów, w tym również bardzo wielu obecnych w tym wątku cenię i szanuję.

Pogarda musi być dosadna i obcesowa.

Musi sięgnąć mózgu. Jąder podkorowych.

Naprowadzamy się wzajemnie a nie unifikujemy poglądów, jak to czyni wielu.

Uczymy się siebie, również poprzez spór. Często pozorny.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

pomyśleć że kiedyś jak Nellu była w PO, l

 

 

 

Nelly Rokita NIGDY nie należała do PO.

Chrzanie Nelly Rokite, jej męża i to do jakiej partii naleza! I to czy pisano o nich dobrze czy źle

 

Ale nie nawidzę ktos specjalnie i z pelna premedytacja pisze nie prawdziwe informacje i przekazuje bzdury .

W pierwszym wypadku jesteś miernej jakosci manipulantem , w drugim - "tylko" niedouczonym człowieczkiem

Chyba sie z choinki urwales :D :D :D

Nasz lewak to pierwsza woda :D , ale nie miej zalu do niego :wink:

 

1. Dziękuję Mtomowi za skasowanie nicka lewakk, bedzie mógł sobie ze spółką pogadac o wielonickowości, zapewne w imię pluralizmu...., ale cóż PO obejmuje rządy, pewnie trzeba kasowac tych co mają inne zdanie, albo jak to powiedziało puste drzewo, trzeba pakowac manatki...

 

2. Ja rozumiem że jest moda, nazwać lewakka kłamcą, wylać pomyje, pasuje to do rrmi..., ale gdzież forumowi filozofowie, odkrywcy manipulacji i kłamstw..., gdzież ciągle gdakający o kaliźmie mtom???

 

Jeszcze kiedy Nelly była w PO, była gwiazdą mediów, okraszana komplementami, za inteligencję, cóż nagle się stało???

 

Cóż nagle się stało że na forum taka rrmi i jakiś dziwny nick kłamią w oczy że Nelly nie była w PO???

 

Przed 2001 Nelli była związana ze Stronnictwem Konserwatywno-Ludowym i wydawała co miesiąc partyjny informator[1]. Następnie przeszła do Platformy Obywatelskiej.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Nelly_Rokita

 

Działaczka krakowskiej Platformy Obywatelskiej, żona Jana Rokity - jednego z liderów tej partii Nelly Rokita złożyła swoją legitymację partyjną.

http://pl.wikinews.org/wiki/Nelly_Rokita_odesz%C5%82a_z_Platformy_Obywatelskiej

 

Yasmin i rrmi przeprosicie???

 

Dla niewtajemniczonych w PO kiedyś byli: Płażyński, Olechowski, Religa, Gilowska, Rokitowie..., a obecnie są Schetyna, Tusk, Niesiołowski, Dzięcioł, Guzowska, Kosecki.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez plucie na innych czujecie się lepsi, ładniejsi, mądrzejsi??

Rozumiem więc, że Ty zaprzestałeś na stałe opluwania i od paranoików oraz innych wykropkowanych nie będziesz już nam nadawał? :lol:

 

Mtom, różnica jest taka, ze Bogusław raz zakropkował, a Ty i spółka stale opluwacie, poczynając od oplucia Terleckiego przez Majkę, tak po prostu....

 

 

 

 

Czyli kłamca/oszczerca, a do tego tchórz

 

 

 

 

To, że kłamca, zostało udowodnione

 

 

 

A'propos kłamstw, widać niektórym przychodzi to bardzo łatwo. Cóż, przykład idzie z góry.

 

 

 

 

 

 

Skoro już forumowy kłamczuszek poruszył problem akcyzy

 

 

 

 

Wygląda na to, że Bogusław pije... za dużo. :D :D :D

 

 

 

 

 

Oto do czego prowadzi polityka rządu. Działacz PiS (jakby nie było inteligentny człowiek) musi wypisywać takie głupoty .

 

Jestem pewny że mtom jest uczciwy i poda dowody że Bogusław to działacz PIS-u, przecież nie rzucałby takich słów na wiatr!!!!!

 

 

 

 

Lewakk, a mówiłam ci już, żeś skończony gnojek?

 

 

 

 

Jesteś ........................................... (wpisz sobie najbardziej chamskie określenia jakie przyjdą Ci do głowy)

 

 

 

Lewakk, a mówiłam ci już, żeś skończony gnojek?

 

jaka Ty dzisiaj delikatna jestes Majeczko

 

:D

 

 

 

 

 

Majeczko. Przesadziłaś, przegięłaś. Ponioslo Cię. :cry:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelly Rokita, która poszla w świat polityki z miłości do męża,

 

No, ubawiłam się setnie!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

cóż, są tacy którym do ubawu wiele nie potrzeba, jak widać..

 

ale czy to coś złego że mąż robi coś dla żony??

 

 

"Na pewno nie deklaruję tego, że nabrałem do polityki niechęci, nie chcę przekreślać mojego życiorysu. To decyzja bardzo trudna dla mnie, ale rezygnuję ze względu na to, że bardzo kocham moją żonę i cenię standardy" - stwierdził Jan Rokita.

http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=60391

 

 

wyśmiewanie tego gestu Rokity, to doskonały przykład, który pokazuje że Magdalena Środa mówiąc że Platforma Obywatelska ma kobiety w pogardzie, miała rację....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusław, gdybyś przez chwilę był obiektywny, to zauważyłbyś, że wiele osób zdumiewa zwykła głupota u małżonki pana Rokity, a nie jej zewnętrzność. Jak można być tak głupim (nielojalnym? :o ) wobec własnego męża, aby publicznie wygłaszać opinie, że nie nadaje się na ambasadora, bo nie ma kwalifikacji? :o To ma być polityk? Do tego potrzebna jest choćby minimalna doza inteligencji.

Poza tym - jakie opluwanie? :o Toż to zwykła dyskusja o polityku. 8) Co tak szaty drzesz nad nią? :lol:

 

A czy Ty choć przez chwilę byłas obiektywna??? Skąd ta łatwość oceniania innych, nazywania drugiego człowieka głupim??? Skąd to wywyższanie, gdy jednoczesnie nawet do pięt nie dorasta się osobie ocenianej...

 

Rokita zapewne byłby doskonałym ministrem Spraw Wewnętrznych, zapewne byłby doskonałym premierem..., ale czy byłby doskonałym ambasadorem, powiedzmy w Kirgistanie wątpię...., chęć pozbycia przez PO Rokity jest żenująca....

 

Może w PO to jest normalne że gwiazda Big Brothera nadaje się do sejmu, że etmolog może być i marszałkiem i ministrem, to pewnie i ambasadorem może być....., ale to chyba tylko w PO jest normalne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku -wyluzuj. Napij sie wody, najlepiej zimnej. Gdzie Ci nie wyszło, że "odbijasz" sobie na tym Forum? Bez wzgledu co napiszesz i tak lepiej nie będzie. Redakcji przysparzasz dodatkowego zajecia. Po co? W nowej "postaci" dalej "klonujesz" te same posty. Wszyscy na tym forum już przeczytali 7 dni Tuska - było kilka razy - NAPRAWDĘ.

Czyżby prozak sie skończył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusiu, autorytecie nasz złotousty, ponieważ twoje arcymądrości/bełkot (* niepotrzebne skreślić) wynikają z głębokiej troski o Polskę i przekonania, że poprzedni rząd był jedynym godnym i sprawiedliwym, słusznym i zbawiennym, posłuchaj i weź sibie do serca dzisiaj przytaczane przez Onet wypowiedzi prof. Bartoszewskiego, któremu ani ty, ani ja, ani chyba nikt z forumowiczów do pięt nie dorasta. M.in. tą:

 

"O patriotyzmie nie powinno się mówić. Jest sprawą wstydliwą i piękną zarazem. Nie znam przecież żadnego normalnego człowieka, który by chodził po mieście i powtarzał: Ja kocham moją mamę, ja kocham moją mamę, ja kocham moją mamę... Czym się tu chwalić? Najczęściej w gadaniu o patriotyzmie jest jakiś komponent obłudy, ostentacji albo i manipulacji. Widać to znakomicie we współczesnej Polsce. Wystrzegam się używania tego słowa. Wolę w miarę sił i możliwości je praktykować"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skasowany, weź się pochwal czyjżeśty Feniks.

 

Bo coś w wąteczku obyty jesteś jak na te kilka postów.

 

Że tak walnę za Cyprianem:

 

Czy banan tylko zostanie i zamęt,

Co idzie w Forum burzą - czy zostanie

Po bananie gwiaździsty dyjament,

Wiekuistego otmętu zaranie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla niewtajemniczonych w PO kiedyś byli: Płażyński, Olechowski, Religa, Gilowska, Rokitowie..., a obecnie są Schetyna, Tusk, Niesiołowski, Dzięcioł, Guzowska, Kosecki.......

 

Ooo! Łgarz Histeryk powrócił :D :D

Ładny nick.

Dajcie mu spokój. On jest jak oscypek: troche może i śmierdzi, ale w koncu element naszego folkloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wynikają z głębokiej troski o Polskę

to prawda

 

i przekonania, że poprzedni rząd był jedynym godnym i sprawiedliwym, słusznym i zbawiennym

 

to nieprawda. Dali ciała.

 

Szable do boju, lance w dłoń,

bolszewika goń, goń goń...

Odwrotnie uchwyt. Lance...

Moja legitymacja KW była czarna. Każdy klub miał po swojemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dziękuję Mtomowi za skasowanie nicka lewakk, bedzie mógł sobie ze spółką pogadac o wielonickowości, zapewne w imię pluralizmu...., ale cóż PO obejmuje rządy, pewnie trzeba kasowac tych co mają inne zdanie, albo jak to powiedziało puste drzewo, trzeba pakowac manatki...

:o :o :o Że to niby ja skasowałem lewakka? Nie jestem adminem tego forum.

Było pisać bez bluzgów... :lol: :lol: :lol:

Czyli po gregmenie, wareczce, lewakku itd. mamy skasowanego 1955? Pora przywyknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...