Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nieźle Jabko, ale mniej patosu. Musisz być bardziej przekonujacy. Powoli, i ... szybki zwrot. I staraj się zapomnieć co pisałeś linijkę wyżej. No i musisz pamietać, że ATAK jest najlepszą obroną. :wink: :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie musisz wstawiać jak najwięcej śmiejacych się emotikonów , które mają maskować nerwowy chichot i rozdygotanie wewnętrzne :D

Jednak nie miej kompleksów jabko, Ty wiesz jak długo trzeba przechodzić pranie mózgu, aby osiągnąć najwyższy stopień uwielbienia dla wodza :roll:

 

Ps. bylismy dzisiaj na imieninach u teścia........w toalecie przeżyłam pewną konsternację.......wiecie, gdzie mój teść ma przyklejone zdjęcie wiecie kogo...........na spodniej stronie klapy od sedesu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jabko, i koniecznie zmień nick na taki który nie bedzie się z Twoim kojarzył. Np. Jabłuszko, gruszka, Jabko 1.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuleczko, nie mogę, o mało nie posi.... się ze śmiechu. Przy najbliższej okazji pozdrów tescia. Ja tez jestem tesciem. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pamietaj , ze najbardziej nie lubisz 2112 i Luca,

a do mnie piszesz drukowanymi i wygarniasz , ze ja nic nie rozumiem :D

ps.przepraszam jeszcze Dropsiak i mTom :oops:

Zapominalska

W zasadzie to nikogo nie lubisz, wszystkich atakujesz, tnąc i manipulując ich postami. No i wmawiasz im to czego nie napisali, przypisując co najgorsze intencje.

I jeszcze wklejasz parę razy to samo w kolejnych postach, nie oddzielając cytowanego od własnego. :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A kto Ci mówił, ze to proste bezgranicznie kochac Wodza. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teścia pozdrowię niezwłocznie, tym bardziej, że to naprawdę równy gość :D

Rrmi, nie popuściłam, ale z wrażenia mało brakowało, tym bardziej, że fotka owa jest...........jakby tu powiedzieć........już nieco obchlapana :oops: :lol:

 

Jabko, nie możesz zawieźć naszych oczekiwań, nawet 2112wojtek coś wyraźnie posmutniał ostatnio :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teścia pozdrowię niezwłocznie, tym bardziej, że to naprawdę równy gość :D

[

 

Nie miałem najmniejszej wątpliwości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę... inni obniżają podatki, a u nas?

 

Słowacki minister finansów Jan Pocziatek zapowiedział w poniedziałek obniżenie w przyszłym roku stawek podatków od osób prywatnych (PIT) i od firm (CIT) o trzy punkty procentowe - z 19 do 16 procent. ...

 

Stawka podatku od wartości dodanej (VAT) pozostanie na niezmienionym poziomie 19 procent.

 

Niższe wpływy do budżetu państwa resort finansów chce zrekompensować zniesieniem ulg. "Planujemy zlikwidować większość z istniejących jeszcze 40 różnego rodzaju ulg podatkowych" - poinformował doradca ministra finansów Richard Sulik.

 

Ulgi podatkowe stracą m.in. parlamentarzyści, sędziowie i prokuratorzy - wyjaśnił.

 

Pewnie podniosą, bo Euro 2012 za pasem i kasa się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i ulg u nas niewiele.

I cos na pocieszenie 8)

Dziś na posiedzeniu klubu posłowie PiS zastanowią się, czy pracami bankowej komisji śledczej nadal może kierować Artur Zawisza. Wystąpił on z partii. - Teoretycznie mógłby być przedstawicielem komisji z ramienia PiS, będąc poza nim. Ale to mało prawdopodobne - mówi poseł Andrzej Dera. Jako nowego szefa komisji wymienia się działającego w niej posła Adama Hofmana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie

Tak poważnie to pomyślałem że moze ten gośc naprawdę jest blisko związany z PISem

Może to Przemek G. z Włoszczowej.

 

Pojechał na konsultaje i nie ma czasu wejść na forum troszke propagandy posiać.

Ciekawe który to z nich.

Moze nie czołowy ale jakiś szósty przydupas Jarka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...