Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Moze poobstawiajmy kogo teraz na ofiare wyznacza bracia mniejsi?

 

Ja uwazam , ze teraz zechca pozbyc sie romana

 

I zostana sami na arenie , jak ten cyrkowiec na bialo ubrany :-?

 

Tak sobie końbinuję czy oni się siebie nie chcą pozbyć :roll:

Widzą chłopaki że rady nie dają a tu trza się do roboty brać , bo 2012 wielkimi krokami sie zbliża , odpowiedzialność coraz większa a nikt jakoś z nich się nie poczuwa :evil: . To ten caly syf na kogoś innego zrzucą , rękami opozycji oczywiście .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o A jeszcze się może okazać, że akcja "Lepper" była fuszerką CBA i PiS go będzie przepraszał.

Grunt to profesjonalizm wszak w doborze kadr :-? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

 

Prorok jakiś cy co???? :o :o :roll:

 

na to wychodzi, że masz rację

:lol: :lol: :) :-? :evil:

nie wiadomo czy się śmiać czy płakać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze poobstawiajmy kogo teraz na ofiare wyznacza bracia mniejsi?

 

Ja uwazam , ze teraz zechca pozbyc sie romana

 

I zostana sami na arenie , jak ten cyrkowiec na bialo ubrany :-?

 

Tak sobie końbinuję czy oni się siebie nie chcą pozbyć :roll:

Widzą chłopaki że rady nie dają a tu trza się do roboty brać , bo 2012 wielkimi krokami sie zbliża , odpowiedzialność coraz większa a nikt jakoś z nich się nie poczuwa :evil: . To ten caly syf na kogoś innego zrzucą , rękami opozycji oczywiście .

nie wydaje mi sie... rzadzic to ich pasja... :lol: hobby i w ogole... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze poobstawiajmy kogo teraz na ofiare wyznacza bracia mniejsi?

 

Ja uwazam , ze teraz zechca pozbyc sie romana

 

I zostana sami na arenie , jak ten cyrkowiec na bialo ubrany :-?

 

Tak sobie końbinuję czy oni się siebie nie chcą pozbyć :roll:

Widzą chłopaki że rady nie dają a tu trza się do roboty brać , bo 2012 wielkimi krokami sie zbliża , odpowiedzialność coraz większa a nikt jakoś z nich się nie poczuwa :evil: . To ten caly syf na kogoś innego zrzucą , rękami opozycji oczywiście .

nie wydaje mi sie... rzadzic to ich pasja... :lol: hobby i w ogole... :D

 

To chyba było z mojej strony myślenie życzeniowe :roll: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą, trzeba przyznać Jarusiowi, że jest nie lada mistrzem w lawirowaniu między destrukcją, skandalem, niejakim Rydzykiem i jeszcze bardziej niejakim Koniem oraz Mister Solarium. :o Żenada. Błazenada. Ciemnogród. Ksenofobia. Ciasnota poglądów i umysłów. Mój Boże...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą, trzeba przyznać Jarusiowi, że jest nie lada mistrzem w lawirowaniu między destrukcją, skandalem, niejakim Rydzykiem i jeszcze bardziej niejakim Koniem oraz Mister Solarium. :o Żenada. Błazenada. Ciemnogród. Ksenofobia. Ciasnota poglądów i umysłów. Mój Boże...

 

...Ty widzisz i nie grzmisz , chciałoby sie powiedzieć :-? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem kiedys pracodawce, ktory zapytany o jakas niewygodna dla niego sprawe potrafil zrobic od razu awanture typu "ale tu jest balagan, lepiej bys posprzatal".

 

Zastanawiam sie, czy premier jest glownym taktykiem tego rzadu czy jednak ktos "profesjonalnie" mu pomaga.

Podejrzewam, ze z zyczliwych donosow rzadzacy wiedzieli o tasmach i ich zblizajacej sie publikacji, dlatego zaczeli sobie przygotowywac grunt: najpierw CBA aresztowalo dyrektorow COS (byc moze slusznie) ale sprawe baaaardzo naglosniono, potem aresztowano dealera-wspolpracownika (wymowa: "patrzcie, nie mamy litosci nawet dla swoich"), a na koniec po publikacji tasm (pewnie w piatek "Wprost" juz bylo w druku) zorganizowano przeszukanie w Ministerstwie Rolnictwa i akcje na wicepremiera.

 

W poniedzialek rano wrzalo od tasm, wieczorem liczyl sie juz tylko praktycznie fakt dymisji. A dziennikarze bezwiednie rzucili sie na ten temat, wiec ogol w trakcie wakacji nawet nie zorientowal sie o co chodzi z tymi tasmami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...